Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Aha, dygsta. irnesakyk.gif Iš pokučio irgi penkios. Viena tai išvis jau su keturiais lapukais. biggrin.gif Kitos tik su dviem, dar nežinia, ar isvis augs. g.gif Šiam kartui man užteks ir tiek. Pasipraktikuosiu, tada bus matyt kitais metais. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 26 kovo 2009 - 15:44
Labukas,

Aš vakar levandas pasėjau. Laukiu dabar ax.gif
Atsakyti
O as isbandysiu tokia procedura, sudrekinti sudetas i marliuka, tada i dregna durpe su visu marliu, tada i saldytuva, o tada po savaites pasesiu, gal kazkiek pades g.gif Ir dar augimo stimliatorium apliesiu bigsmile.gif Visais ginklais, taip sakant tongue.gif Nu reik man ju bent 15 blush2.gif blush2.gif rozynui apsodint blush2.gif
Atsakyti
O as vis galvoju, kada levandas galima bus seti luke?
Atsakyti
Meduliuk, o kam tau jas į šaldytuvą? Aš prieš gerą savaitę nusipirkau kažkuriam prekybcentryje pigiausių lietuviškų, sėjau tiesiai į vazoniuką (be jokių stratifikavimų, stimuliatorių ir pan.), jau pradygusios ir gan gausiai thumbup.gif

dabar tyčia nuėjau suskaičiuot - 23 daigeliai. Kai kurie jausu antrais lapeliais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 27 kovo 2009 - 12:09
QUOTE(kasiopeja @ 2009 03 27, 12:02)
Meduliuk, o kam tau jas į šaldytuvą? Aš prieš gerą savaitę nusipirkau kažkuriam prekybcentryje pigiausių lietuviškų, sėjau tiesiai į vazoniuką (be jokių stratifikavimų, stimuliatorių ir pan.), jau pradygusios ir gan gausiai  thumbup.gif

reikia turėti gerą karmą: nusipirkau vienas iš brangesnių ir bijau sėti - baisinė nuojauta, kad nieks čia su jomis nesigaus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 27, 10:06)
reikia turėti gerą karmą: nusipirkau vienas iš brangesnių ir bijau sėti - baisinė nuojauta, kad nieks čia su jomis nesigaus  laugh.gif


geros karmos nereikia. Pakanka netrukdyti augalams augti lotuliukas.gif

O šiaip - pirkau pigiausias, po litą su centais ir sėjau tik iš sportinio intereso - sudygs ar ne. Sudygo, kad jas bala... lotuliukas.gif O tas brangiąsias po 7 lt. pakilojau, bet ranka nekilo tiek mokėti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 27 kovo 2009 - 12:21
QUOTE(satanele @ 2009 03 22, 14:20)
Sveikutes,pasejau levandas,o idomiausia kad sudygo keli skirtingai atrodantys daigeliai, g.gif


man pernai toks monas buvo - sudygo levandos ir čiobreliai lotuliukas.gif
Nepamenu, kokios firmos sėklos buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 03 27, 12:02)
Meduliuk, o kam tau jas į šaldytuvą? Aš prieš gerą savaitę nusipirkau kažkuriam prekybcentryje pigiausių lietuviškų, sėjau tiesiai į vazoniuką (be jokių stratifikavimų, stimuliatorių ir pan.), jau pradygusios ir gan gausiai  thumbup.gif

dabar tyčia nuėjau suskaičiuot - 23 daigeliai. Kai kurie jausu antrais lapeliais  bigsmile.gif


Nu o maniskes irgi is pardes, paprastos, kietuviskos seklos, nu ne velnio nedygsta verysad.gif Dabar sestas daigelis prasikale, o tos kur isdygo lapeliu tikruju nenori augint, stovi labai sviesiai, siltai, dregnai, nu kas jom nepatiko g.gif
Papildyta:
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 27, 12:06)
reikia turėti gerą karmą: nusipirkau vienas iš brangesnių ir bijau sėti - baisinė nuojauta, kad nieks čia su jomis nesigaus  laugh.gif


Mano karma turbut tik zemuogem tinkama tongue.gif , nes sudygo kokie 200 doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 03 27, 12:10)
geros karmos nereikia. Pakanka netrukdyti augalams augti  lotuliukas.gif

O šiaip - pirkau pigiausias, po litą su centais ir sėjau tik iš sportinio intereso - sudygs ar ne. Sudygo, kad jas bala...  lotuliukas.gif  O tas brangiąsias po 7 lt. pakilojau, bet ranka nekilo tiek mokėti  rolleyes.gif


Nu mano irgi uz 1lt 20 g.gif Gal kokios senos papuole g.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 03 27, 13:26)
man pernai toks monas buvo - sudygo levandos ir čiobreliai  lotuliukas.gif
Nepamenu, kokios firmos sėklos buvo  blush2.gif

O geras busiu islosus ,pirkau viena gausiu du lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 03 29, 18:25)
O geras busiu islosus ,pirkau viena gausiu du lotuliukas.gif



Pasisesiu ir as gal dar levandu, ju per daug negali buti biggrin.gif O senesni krumeli apgenejau is sirdies cia pasiskaicius, tikiuosi, nesupyks blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 03 27, 19:13)
Mano karma turbut tik zemuogem tinkama tongue.gif , nes sudygo kokie 200 doh.gif

žemuoges nors valgyt galima, o su tom levandom doh.gif Brr, nedigsta nors tu ką. Štai tau ir pirkis pagal gražų įpakavimą laugh.gif
Atsakyti