Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(Irvel @ 2009 01 28, 17:57)
Ai, sėsiu be šaldytuvo. Man ir užteks, jei nors kelios sėkliukės išdygs. Auginsiu tik balkone. Nors, jei ir derlius bus didesnis, vešiu sesei į sodą.

Aš irgi pagalvojau, kad šaldiklis būtų perdaug drastiška.  biggrin.gif

Irvel puikiai sudygs ir be šaldytuvo.Pas vyrą darbe prieš kelis metus pasėjau,na jau į tokią prastą žemę ir šuva kartais pamindo ir mašinas prie pat mano darželio stato,kaip augo taip auga levandos.Ir sėjau pavasarį tiesiai į žemę.O sodyboje,tai išviso puikiai veši. thumbup.gif
Atsakyti
Aš skaičiau,kad čia kai kurios deda į šaldiklį, todėl ir aš taip padariau blush2.gif bet ten jos buvo tik kokias 3 val.
pasodinau į žemę ir padėjau šiltai.
Kantrybės tai turiu, žinau kad ne per parą išdygsta biggrin.gif
tad lauksiu kol išdygs, nes labai noriu užsisodinti įvažiavimą į kiemą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 01 28, 14:16)
geriausia į drėgną smėliuką ir į apatinę šaldytuvo lentyną
pasigooglink pagal žodį stratifikavimas, pasiskaityk kas tai yra mirksiukas.gif
tiesa, sudygs ir šiaip sėtos, tik įjunk kantrybę - gali ilgai (paie mėnesį) ir gana netolygiai dygti, sudygs keli augalėliai iš visos krūvos, man taip ir buvo, tačiau paskui ūgliukais galima daugintis, jei nereikia gausybės augaliukų iš karto smile.gif


Pernai sėjau parduotuvines, greitai ir tankiai pridygo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 01 29, 10:06)
Pernai sėjau parduotuvines, greitai ir tankiai pridygo  4u.gif

na štai, pasirodo visaip būna, tai vadinasi nereikia labai blaškytis, kaip gaunasi taip sėti, o tos sėklos "ne karvę kainuoja", kad gaillėtis, jei prasčiau dygs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 01 29, 09:27)
na štai, pasirodo visaip būna, tai vadinasi nereikia labai blaškytis, kaip gaunasi taip sėti, o tos sėklos "ne karvę kainuoja", kad gaillėtis, jei prasčiau dygs smile.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 01 28, 15:12)
Sveikutės, aš junguosi prie jūsų, pirmadienį maximoje nusipirkau ir jei būčiau žinojusi,kad reikia šaldytuve laikyti būčiau iš karto įkišusi į šaldiklį, o dabar doh.gif
Vakar neturėjau laiko pasisėti tad šnd sėsiu nes tinkamas laikas, pabandysiu pora val. palaikyti šaldytuve puse šesiu į žemę kitas į lėkštutę su vandeniu. kažkuri rašėte kad taip darėte.
Bet va gaila, kad tik kitą metą džiaugsiuosi žiedais ax.gif  unsure.gif  verysad.gif

Noriu jau šią vasarą aš tų žiedelių wub.gif  bet ką padarysi smile.gif  4u.gif



as pernai sejau ir tikrai dziaugiausi ziedais jau pirmais metais, iki kol uzsalo, tai tikrai nepergyvenk, sulauksi ziedeliu, tik gal veliau nei iprasta. ir seji gan anksti, bent jau man taip atrodo. as sejau vasario 29,(saldytas), pirmoji isdygo po 5 dienu, kitos veliau, mazdaug per menesi, o i darzeli issodinejau tik geguze, tai ant palanges man jos truputi pastypo.birzeli mano levandikes jau pagavo augima, o pirma zieda pamaciau liepos pabaigoj, o va taip jau atrode rugseji user posted image
Atsakyti
Siandiena ir assesiu levandas thumbup.gif
Atsakyti
O jei rimtai, kada jas reikia seti? Ant pakelio paasyta veliau, bet kaip jau zinome ne visada ant pakelio parasyta teisybe lotuliukas.gif

Na psidalinkite patirtimi, kurios jau sejote?

Nusipirkau seklyciu, o ten ju apie 450, tai sakau, gal nevargti ir tiesiai i dirva seti balandzio ar geguzes menesi?. Zinoma ziedu siemet nesulaukti, bet uztat vargelio ant palangiu maziau bus g.gif: Patarkite 4u.gif
Papildyta:
Pasiskaiciau auksciau, tai seja visos skirtingai, turbut reikes tiesiai i dirva seti, arba laukti kokio kovo pabaigos ir tada sodinti i deutes, nes jau ir taip palanges pilnos grozybiu.
Atsakyti
As zadu per pus ,palikau ir laukui ,ziuresiu kas gausis g.gif
Atsakyti
Užvakar pasėjau. Dabar lauksiu, kada sudygs. Pasejau žemės paviršiuje, neužbasčiau daugiau žemių, paskui maišiuką užmoviau, kad būtų "šiltnamio efektas". Kažin, koks bus rezultatas? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,pasejau levandas,o idomiausia kad sudygo keli skirtingai atrodantys daigeliai, g.gif
Atsakyti
Man is viso pakucio isdygo 5 seklos, vaziuoju, nusipirksiu 3 pakelius, desiu i saldytuva ir vel daiginsiu, nu vistiek as ju uzsiveisiu daug daug tongue.gif
O kaip kitoms sekasi, ar dygsta g.gif
Atsakyti