Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(jolaxus @ 2009 01 21, 12:13)
pavasarį kai tik prabus apgenėk, o vasarą gali po žydėjimo vėl apkirpti, tai gali spėt ir antrą kartą sužydėti. tarkim nukirpsi žiedus ir susidžiovinsi apsaugai nuo kandžių ar šiaip kokiam aromatiniam rinkinukui ir atstos tas žiedynų kirpimas genėjimą.

Dekui, tai ir padarysiu, pavasariop apgenesiu, tikiuosi subujos 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif Sveikos ,
Ir as labai noriu prisijungti prie jusu ir nuostabiu levandu 4u.gif Praitais metais nusipirkau ir pasisodinau jau isauginta krumeli, tai reiks eit perziuret kaip perziemojo g.gif o siais metais sakiau sesiuos pati, nusipirkau triju rusiu seklu,vienas pigiausias (apie 1lt is maximos) o kitas dvi tai is turgaus ( kita senesne rusis 2,5 Lt o kita kaip sake, naujausia kazkokia rusis tai 5 lt kainavo) tai ziuresiu kaip man jos augs ir kas gausis,nes su seklu pardaveja pasekejom tai ji patare irgi i saldymo kamera kist 3 menesiams maiseliuose sandariai uzdarius, kad nepakliutu dregmes. Noriu prisiauginti daaaaug ju, nes paskutiniu metu alpstu as del ju. Kai buvau prancuzijoje prisipirkau maiseliu su levandom, tai prie lovos pasidedu pries miega pagniauziau ir toooks kvaapas ... wub.gif wub.gif Tai nesenai ir eterini levandu alieju nusipirkau visur pripilsciau nu zodziu pakvaisau rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Gabbyx, junkis junkis, kuo daugiau tuo linksmiau.
Atsakyti
Labas.
Aš irgi pirkau levandos sėklų Maximoje. Bet ar jas irgi reikia laikyti šaldytuve. Maniau, kad pardavinėja jau paruoštas sėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 01 28, 10:25)
Labas.
Aš irgi pirkau levandos sėklų Maximoje. Bet ar jas irgi reikia laikyti šaldytuve. Maniau, kad pardavinėja jau paruoštas sėti?  g.gif

nešaldytos jos labai lėtai dygsta. Aš kai pasėjau be šaldymo, tai sudygusias atradau kai jau buvau pamiršus, kad sėjau - vistiek tik antrais metais po žiemos, t.y. kai natūraliai pasišaldė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 28 sausio 2009 - 09:35
Na taip. Bet gal šaldyti reikia tik tas, kur turguje pirktos. Jeigu pardavėja iš savo darželio nuėmė sėklas, tai tada suprantu, kad reikia pašaldyt. Bet pirktas parduotuvėje? g.gif Argi kišat pokučius į šaldytuvą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 01 28, 10:37)
Na taip. Bet gal šaldyti reikia tik tas, kur turguje pirktos. Jeigu pardavėja iš savo darželio nuėmė sėklas, tai tada suprantu, kad reikia pašaldyt. Bet pirktas parduotuvėje?  g.gif  Argi kišat pokučius į šaldytuvą?  g.gif

matai tas šaldymas yra kaip sėklų "pažadinimas" ir ištraukus iš šaldytuvo jas iš karto reikia sėti, o ne į pakelius pyluoti, taigi jas pardavinėja tik subrandintas ir surinktas, o niekaip kitaip neruoštas sėjai.
Atsakyti
Aišku. Tada tik parėjus grūdu pokutį su levandų sėklom šaldytuvan.
Atsakyti
Nu gal ne taip supratot, turguj tai jas is pakeliu pardavineja, su visom instrukcijom, paaiskinimais ir t.t. Pakelis dar didesnis ir daugiau paaiskinta nei maximoj kur pirkau , ta prasme atrodo patikimesnis. Ta mociute nzn is kur tu seklu gauna bet turi ne vienos rusies levandu, gal is kazkur uzsisako smile.gif
Papildyta:
o seip mano nuomone, kad ir is maximos pirktas sekles irgi reikia saldyt.
Atsakyti
Sveikutės, aš junguosi prie jūsų, pirmadienį maximoje nusipirkau ir jei būčiau žinojusi,kad reikia šaldytuve laikyti būčiau iš karto įkišusi į šaldiklį, o dabar doh.gif
Vakar neturėjau laiko pasisėti tad šnd sėsiu nes tinkamas laikas, pabandysiu pora val. palaikyti šaldytuve puse šesiu į žemę kitas į lėkštutę su vandeniu. kažkuri rašėte kad taip darėte.
Bet va gaila, kad tik kitą metą džiaugsiuosi žiedais ax.gif unsure.gif verysad.gif

Noriu jau šią vasarą aš tų žiedelių wub.gif bet ką padarysi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 01 28, 16:12)
Sveikutės, aš junguosi prie jūsų, pirmadienį maximoje nusipirkau ir jei būčiau žinojusi,kad reikia šaldytuve laikyti būčiau iš karto įkišusi į šaldiklį, o dabar doh.gif

NE Į ŠALDIKLĮ!!! nono.gif
geriausia į drėgną smėliuką ir į apatinę šaldytuvo lentyną
pasigooglink pagal žodį stratifikavimas, pasiskaityk kas tai yra mirksiukas.gif
tiesa, sudygs ir šiaip sėtos, tik įjunk kantrybę - gali ilgai (paie mėnesį) ir gana netolygiai dygti, sudygs keli augalėliai iš visos krūvos, man taip ir buvo, tačiau paskui ūgliukais galima daugintis, jei nereikia gausybės augaliukų iš karto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 28 sausio 2009 - 16:20
Ai, sėsiu be šaldytuvo. Man ir užteks, jei nors kelios sėkliukės išdygs. Auginsiu tik balkone. Nors, jei ir derlius bus didesnis, vešiu sesei į sodą.

Aš irgi pagalvojau, kad šaldiklis būtų perdaug drastiška. biggrin.gif
Atsakyti