Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

DAžniausiai pavasarį apkerpu stipriai pusapvaliu krūmeliu
Atsakyti
Gavau dovanų levandą. Bet mane išgąsdino, kad šios rūšies levandos pas mus nežiemoja. Ar tai tiesa? Negi man nepavyks jos išsaugoti? verysad.gif
Atsakyti
Tavoji yra lavandula stoechas, italinė levanda. Rašo,kad pas mus nežiemoja. Bet juk gali perskyrus keriuką vieną palikt lauke apdengti, o kitą dalį vazone nešt rūsin.
Va čia apie jas diskutavo, tik neskaičiau visko, bet gal rasi ką įdomaus - http://www.rojaussod...i...12&start=90
Atsakyti
informacija is sono, pades apsispresti del augalu ziemojimo, levandu taip pat.............Lietuva yra 4-6 zonose pagal augalu atsparuma ziemai, 4- yra vilnius, 6- pajurys, taip kad vieni augalai pajuryje kaifuoja, o vilniuje issala.......tai vat tas pats ir su liavandomis.smile.gif.......
as turiu ir italine lavanda ir tikraja, italine pakolkas kaifuoja, bet nezinau kaip ziemos, nes si ziema buuvo nieko tokia, o tikroji lavanda (angustifolia) tai kankinasi treti metai, is pradziu balkone graziai augo, paskui pradejo kazka negero regzti, issodinau i lauka, pasipiktino tokiu elgesiu ir nudziuvo sakeles, bet tingejau iskasi vasara, tik rudeni prisiruosiau, kai apsiziurejau, pasirodo jin naujas sakeles leidzia is saknu, apsidziaugiau be galo, bet iki rudens ji nespejo su tom savo sakelem sutvirteti, viena tik pasirode normalesne, as ja nulenkiau ir prikasiau, tai vat sia ziema visas krumas numiro, liko tik ta sakele gyva, kuri dabar lyg atrodo pradeda i normalu krumeli virsti...ir visa tai vyko 4 zonoje......smile.gif.tai vat treti metai trys ziemos ir niekaip nepamatau ziedu.sad.gif
Atsakyti
as siandien saviskes apziurejau ir maloniai nustebau, mano pirmametukes angustifolios su ziedeliais wub.gif , kai prazys pabandysiu ikelt foto kaip tos mano mazes atrodo smile.gif
Atsakyti
Matai kokios šaunios thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas turit parduoti džiovintų levandų? Na ir nedžiovintų kokį krūmelį ax.gif Kaune 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.Mano mama augino savo sode levandas.Pora ziemu perziemojo,bet trecia ziema buvo dregna ir tos issale smile.gif (augino tikraja)
Atsakyti
lavandas reikia sodinti sausoje žemėje tada jos auga nevargdamos. Pagerintoje žemėje, o dar jei ir užmirksta po gausesnio lietaus ar per pavasario polaidį tai jos tikrai nelabai džiaugsis. Pas mane auga visiškoj žvyrynėj ir kaifuoja jau gal ketvirta žiema. Pavasarį apkerpu, tai jos gražias naujas šakeles išleidžia o vasarą ir sužydi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 09, 08:46)
lavandas reikia sodinti sausoje žemėje tada jos auga nevargdamos. Pagerintoje žemėje, o dar jei ir užmirksta po gausesnio lietaus ar per pavasario polaidį tai jos tikrai nelabai džiaugsis. Pas mane auga visiškoj žvyrynėj ir kaifuoja jau gal ketvirta žiema. Pavasarį apkerpu, tai jos gražias naujas šakeles išleidžia o vasarą ir sužydi thumbup.gif


Pas tevus ir taip molinga zeme,bet kai atsikrauste nauji kaimynai ir prdejo "perestroikas"savam sklype,pazeide pagrindini drenazo kanala,tai dabar pas mano tevus nebe sodas,o kemsyne,kuri apdziuva tik vasara,o rudeniop ir ziema -ezeras verysad.gif
Atsakyti
mano levandos zydi kaip isproteje, vis dar krauna ir krauna naujus ziedus, na ziedai aisku sirdi glosto kai uz lango dargana, bet jau imu pergyvent ar isgyvens jos man ziema, ar spes sumedet???
Atsakyti
O gal kas auginat levandas lauke vazone? Kaip laikyti per ziema? Gal persodinti i zeme?
Atsakyti