Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Nedideli, bet labai dailus augaliukai, turbut pirksiu dar wub.gif Kaip jus arbatai levandas naudojat: tik ziedus ar sakeles, lapeliai irgi tinka?
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2008 06 28, 23:43)
Nedideli, bet labai dailus augaliukai, turbut pirksiu dar  wub.gif  Kaip jus arbatai levandas naudojat: tik ziedus ar sakeles, lapeliai irgi tinka?

Viską naudoju.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 30, 06:15)
Viską naudoju.

Bandysiu ir as wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietus @ 2008 06 28, 23:57)
Pasitaiko, kad ir užsisėja. Dygsta sunkiai , geriausia daiginti yra smėlyje , taip pat ir dauginant auginiais , šaknydinti irgi smėlyje. Pasėtos žydi antrais metais.


ačiū, tai šiemet ir nelauksiu
Atsakyti
Prie Simo Zarecko sodybos netoli Zapyškio žydi nuostabios violetinės levandos. Kaip gaila, kad jų neaugina pardavimui, o galėtų....
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2008 06 28, 18:19)
Aš savo sudygusias šiūmetines ,beveik visas išdalinau,tiesąsakant iškaulijo blush2.gif O dabar žiūriu kad man pačiai bus maža,buvau suplanavus palei visą rožyną levandų apvadą padaryti, dabar reikia kažkaip iš turimų senesnių krūmelių pasidauginti ,gal kero dalijimu ar žaliaisiais auginiais šaknydinant būtų greičiau negu sėklomis.Gal kas bandet šitaip?



jei turi senesniu krumeliu tai manau su seklytem neverta vargti, as pirmi metai jas sejau ir kai skainiojau virsuneles kad geriau sakotusi pagailejau ismest sakeles ir sukisau i zeme, ir ka, is tu virsuneliu gavosi grazesni krumeliai thumbup.gif
Papildyta:
crocus, tavo levandos pasakiskai grazios, tikiuos ir mano tokios bus, tik turiu klausima, ziurint i nuotraukas levandos atrodo tokios liaunos, grakscios, ar cia tik ziedai toki ispudi duoda, nes manosios tai labai tvirtos, nors ir pirmametes jau sakeles kai kurios sumedeje, tai ir suku galva, ar taip ir turi buti ar cia kokia kita veisle? g.gif ant pakelio tai ziedai tokie kaip ir tavo, o medelyne maciau tokiais violetiniais ir stambiais ziedais(man i sumazinta usni panasiais blush2.gif ) perskaiciau pavadinima irgi parasyta angustifolia, maniau kad sitos tik tokios kaip tavo buna ax.gif
Atsakyti
Krūmai tai tvirti tokie atrodo. O žiedynus išleidžia ant ilgų liaunų kotelių. Vaizdas kaip debesėlis. Dar yra stoehas atrodo, tai daug storesni žiedynai.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 07 04, 15:59)
Krūmai tai tvirti tokie atrodo. O žiedynus išleidžia ant ilgų liaunų kotelių. Vaizdas kaip debesėlis. Dar yra stoehas atrodo, tai daug storesni žiedynai.



nu tai gal ir mano pavirs i dbeselius smile.gif, gaila kad siemet nezydes, taip visko norisi is kart smile.gif
Atsakyti
Dar noriu pasidžiaugt levandom. Jau pats žydėjimas. Tik nuotraukose jos pamėlynuoja kaip neužmirštuolės, o tikrovėjė tai violetinės tongue.gif

user posted image

čia kompanijoj su rože

user posted image

user posted image

kiškiakopūsčiai atkakliai bando užgožti levandėlę

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Rauti tuos kopūstus lauk triniti.gif . Nuotraukos tai tamsios ko tais. Bet priešpaskutinė laaabai graži. O kad rožės mėgsta levandų draugiją, tai tirkai kažkur skaičiau. Bijau suklyst, bet gal dėl kalio. mastau.gif
Atsakyti
Ką tik paveikslavau ir blico neįsijungiau ax.gif O kopūstai greitesni už mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai gražios tavo ,crocus, levandos.Ar rudeniop tu jas apkarpai,turiu omenyje ,pačius krūmelius kažkaip formuoji,ar leidi augti kaip auga?
Atsakyti