Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(IngridaB @ 2008 06 21, 07:58)
Na bet maišai arbatai dar su kažkuo? g.gif

Visaip. Ir įsimetu prie ko nors ir vieną užsiplikau
Atsakyti

Mano levandynas jau žydėjimo pradžioje. Išsiskleidė pirmieji žiedukai.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



O čia šiųmetiniai daigiukai-jau reiktų persodint


user posted image
Atsakyti
gal kas turit paciu levandu ugliuku parduot? bandziau is seklu augint bet nelabai pavyko blush2.gif
Atsakyti
crocus,koks gražumėlis pas tave thumbup.gif
Šitas augalėlis man labai mielas.Manosios jau su žiedukais,dar diena kita ir jau džiugins savo grožiu ir kvapu.
Atsakyti
Crocus, baltas pavydas jama. Visa tvorelė wub.gif
Atsakyti
Corcus kokios gražios tavo levandos
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 23, 12:52)
Mano levandynas jau žydėjimo pradžioje.
O čia šiųmetiniai daigiukai-jau reiktų persodint


gražu, o jos pčios užsisėja? šiemet man pagaliau pavyko susidaigint, tiesa sudygo negausiai, o dar persodinimą ne visi pernešė dabar turiu 5 daigus kurie auga- tai žydės tik kitamet?
Atsakyti
Ziurejau ziurejau i jusu grazuoles wub.gif baltai pavydedama ax.gif siandien ir pati nusipirkau sita kvepianti grozi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O pas mane štai kokia user posted image šiuo metu. Laaabai lėtai auga doh.gif , bet jau sumedėjus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 27 birželio 2008 - 12:33
Sveikutės levandų mylėtojos. wub.gif

Pirmą levendą pirkau iš medelyno prieš daug,daug metų.Bet ji man po kažkelintos žiemos neatsigavo,gal nušąlo?Tai pasisėjau į dėžutę sėklų pokelį.Tai pridygo nemažai ūgliukų.Nei aš šaldžiau sėklų,tiesiai sėjau į dėžutę.Tai dabar prisisodinę ir sodyboje ir pas vyrą darbe.tikrai nereiklūs krūmeliai.Pas vyrą darbe žiūriu šuva ir duobę pakniso po levandą,gal ir šaknis pažeidė kažkiek?Bet užpyliau žemėmis ir žydi toliau.Niekaip neprisiruošiu pamėginti arbatą.Jaučiu sekmadienį sodyboje bandysiu,parašysiu koks skonis,pabandysiu maišyti su melisa. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš savo sudygusias šiūmetines ,beveik visas išdalinau,tiesąsakant iškaulijo blush2.gif O dabar žiūriu kad man pačiai bus maža,buvau suplanavus palei visą rožyną levandų apvadą padaryti, dabar reikia kažkaip iš turimų senesnių krūmelių pasidauginti ,gal kero dalijimu ar žaliaisiais auginiais šaknydinant būtų greičiau negu sėklomis.Gal kas bandet šitaip?
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2008 06 25, 14:06)
gražu, o jos pčios užsisėja? šiemet man pagaliau pavyko susidaigint, tiesa sudygo negausiai, o dar persodinimą ne visi pernešė dabar turiu 5 daigus kurie auga- tai žydės tik kitamet?


Pasitaiko, kad ir užsisėja. Dygsta sunkiai , geriausia daiginti yra smėlyje , taip pat ir dauginant auginiais , šaknydinti irgi smėlyje. Pasėtos žydi antrais metais.
Atsakyti