Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

QUOTE(kvaksiuks @ 2007 12 30, 14:52)
ne, KT meciau pries kokius 3 metus ax.gif pas mane kraujo spaudimas pastoviai apie 120/130-80/90. gydytoja sako, kad padidintas, bet dar normos ribose. galva normaliai, nedaznai skauda, bet vat sirdis kabalduojas, kai pakyla.
o kas butu, jei pralaidumas sirdies padidetu? operacija?  blink.gif  as nesportuoju - na, tik kieme su suniu palakstau biggrin.gif  bet ketinau pradet nuo nauju metu, visgi noris pakoreguot linijas po ziemos mirksiukas.gif  tai vat ir galvoju, galima-negalim? ka galima?,,, kitas dalykas, kad pastaraisiais metais labai daznai sergu, temp daznai buna 37.2. dar sake ir del sito kazkokius tyrimus darys.
kas keisciausia, kad 24 metus jokiu sutrikimu su sirdim neturejau, o va, bac.. taip ir buna, jei jau pradedi ligu ieskotis, tai kai islenda visur ir visos unsure.gif
sedatif as tai jau seniai karts nuo karto pageriu - darbas kartais sunervina mirksiukas.gif  reiks musietais ir dabar iskalt koki "lapeli", ko gero siuo metu man ta sirdi labiau skauda nuo nervu, o ne nuo prolapso unsure.gif


Nu sportuot, judeti kazkiek tai tikrai reikia 4u.gif siaip pasiklausk pas gydytoja, bet manau kad tikrai neturetu uzdrausti smile.gif
Jei padidetu pralaidumas, tai net nezinau, nueik i www.sveikas.lt, ten prie sirdies ligu susirask apie prolapsa, yra aprasyta placiau, kokie patarimai, koks gydymas smile.gif
Del skydliaukes tai gali buti kad padaznejes sirdies ritmas. O koks pas tave jis?
Atsakyti
mano mama sirdis irgi pastoviai neklausydavo, sirdis plakdavo, dusuli jausdavo, tai ji kiek atsimenu Cardiplant gerdavo blink.gif
Atsakyti
Laba diena visoms.
Labai aktuali tema ir man,nutariau parasyti smile.gif .Man jau turbut gera menesi ,kaip pradejau jausti kaip stipriai plaka sirdis ir jauciu kad atrodo jis issoks per gerkle.Prasidejo nuo to kad jauciau kai tik ejau miegoti,kad labai plaka stipriai ir daznai,bet butent tas plakimas jauciasi gerkleje.Su kiekviena diena as pastebiu ,kad jauciu ne tik nakti,bet ir diena,nesvarbu ka daridama,net dabar tai jauciu.Eiti pas gyd tikrai neturiu kada,nes dirbu ir plius kol visose eilese pralauksiu,ne...,zinau kad pas kardiologa reikia pries menesi uzsirasyti,o kur dar eile kardiograma padaryti.
Gal pas ka is jusu panasiai buvo?
Atsakyti
QUOTE(Laura1975 @ 2008 01 13, 11:28)
Laba diena visoms.
Labai aktuali tema ir man,nutariau parasyti  smile.gif  .Man jau turbut gera menesi  ,kaip pradejau jausti kaip stipriai plaka sirdis ir jauciu kad atrodo jis issoks per gerkle.Prasidejo nuo to kad jauciau kai tik ejau miegoti,kad labai plaka stipriai ir daznai,bet butent tas plakimas jauciasi gerkleje.Su kiekviena diena as pastebiu ,kad jauciu ne tik nakti,bet ir diena,nesvarbu ka daridama,net dabar tai jauciu.Eiti pas gyd tikrai neturiu kada,nes dirbu ir plius kol visose eilese pralauksiu,ne...,zinau kad pas kardiologa reikia pries menesi uzsirasyti,o kur dar  eile kardiograma padaryti.
Gal pas ka is jusu panasiai buvo?


Nu as tai nelaukciau ir pas privatu eiciau, sveikata juk svarbiau nei darbas, galima kokia val anksciau iseiti, ar kad ir po darbo tiesiai pas gydytoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2008 01 13, 14:00)
Nu as tai nelaukciau ir pas privatu eiciau, sveikata juk svarbiau nei darbas, galima kokia val anksciau iseiti, ar kad ir po darbo tiesiai pas gydytoja  4u.gif

Gal kas gali patarti privacia kokia istaiga Vilniuje,kad viska galma butu padaryti vienoje vietoje ir normaliom kainom,buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Laura1975 @ 2008 01 13, 22:39)
Gal kas gali patarti privacia kokia istaiga Vilniuje,kad viska galma butu padaryti vienoje vietoje ir normaliom kainom,buciau dekinga.


Kardiolita Laisves pr. Vilniuje. Kainos visur pas privatininkus panasios..apie 100 lt konsultacija + tyrimai.

As jau pripratau 'jausti' sirdi. Tai plaka, tai persimusa, tai paskausta, tai iduria. Nustate mitralinio voztuvo nepakankamuma (igimtas). Sake su tokiu nepakankamumu 50 proc. zmoniu gyvena - nemirtinas smile.gif Zmones, kam labiau pasireiskia nepakankamumas - greitai pavargsta ka nors darydami - tada daro korekcines (dar vadina "kosmetinem:) operacijas).

sirdies raumeniui labai svarbus mineralai : kalis, magnis. Reikia veingti suraus maisto, retkarciais pavartoti Kalio arba magnio. Vengti infekcijos patekimo i krauja (anginos, atsargiai raut dantis, kraujo uzkretimo)...nes gali infekcija apsigyvent tame voztuve ir tada bus rimtos problemos.

Tai tiek zinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2008 01 14, 14:11)
Kardiolita Laisves pr. Vilniuje. Kainos visur pas privatininkus panasios..apie 100 lt konsultacija + tyrimai.

As jau pripratau 'jausti' sirdi. Tai plaka, tai persimusa, tai paskausta, tai iduria. Nustate mitralinio voztuvo nepakankamuma (igimtas). Sake su tokiu nepakankamumu 50 proc. zmoniu gyvena - nemirtinas smile.gif Zmones, kam labiau pasireiskia nepakankamumas - greitai pavargsta ka nors darydami - tada daro korekcines (dar vadina "kosmetinem:) operacijas).

sirdies raumeniui labai svarbus mineralai : kalis, magnis. Reikia veingti suraus maisto, retkarciais pavartoti Kalio arba magnio. Vengti infekcijos patekimo i krauja (anginos, atsargiai raut dantis, kraujo uzkretimo)...nes gali infekcija apsigyvent tame voztuve ir tada bus rimtos problemos.

Tai tiek zinau  biggrin.gif

Aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(Migliukas @ 2007 02 01, 09:41)

man buvo ta pati problema, kadangi ji uzeidavo pakankamai daznai, kartrais net kelis kartus per savaite, man gydytojai pasiule pasidaryti operacija. Ji nera sudetinga, tiesiog guli po rentgenu ir tau kirksnyse padaromos penkios skylutes, per jas ivedami laideliai iki sirdies, surandamas AV sinusinis mazgas ir ta vieta, kuti praleidzia elektroimpulsus yra prideginama. Operacija trunka apie 3 valandas, ir po keliu dienu isvaziuoji namucio. Jau praejo daugiau nei metai po operacijos ir ne karto daugiau takichardijos priepuolio neturejau:)))

jėzuuuus blink.gif bet skamba vistiek siaubingai... geriau bandyti vitaminukais smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura1975 @ 2008 01 13, 12:28)
Laba diena visoms.
Labai aktuali tema ir man,nutariau parasyti  smile.gif  .Man jau turbut gera menesi  ,kaip pradejau jausti kaip stipriai plaka sirdis ir jauciu kad atrodo jis issoks per gerkle.Prasidejo nuo to kad jauciau kai tik ejau miegoti,kad labai plaka stipriai ir daznai,bet butent tas plakimas jauciasi gerkleje.Su kiekviena diena as pastebiu ,kad jauciu ne tik nakti,bet ir diena,nesvarbu ka daridama,net dabar tai jauciu.Eiti pas gyd tikrai neturiu kada,nes dirbu ir plius kol visose eilese pralauksiu,ne...,zinau kad pas kardiologa reikia pries menesi uzsirasyti,o kur dar  eile kardiograma padaryti.
Gal pas ka is jusu panasiai buvo?


man irgi labai panasus pozymiai jau apie menesi... pradzioj atrodydavo, kad tik pavalgius, tarsi sunku kvepuoti budavo, nors tikrai nepersivalgydavau... paskui pamatvau pulsa, tai apie 80-88 per minute... Kiek zinau, tai siek tiek per daznas verysad.gif pries uzmiegant jauciu, kad sirdis dauzosi, ne tai, akd labai daznai plaka, bet labai stipriai. Buna nakti prabundu ir ta pati jauciu, tada baisu pradeda darytis. Ryte prabundu su tuo paciu jausmu. O diena buna jauciu durima, kartais oro trukuma, kartais atrodo taip sirdele suspurda, jog per gerkle issoks g.gif neramu labai... pasiskaicius cia ir pakalbejus su bendraamziais, atrodo, akd gali buti nuo nervu, nuo pervargimo. Tikiuos, akd tik tiek ir yra, nes nesinori jaunai tureti sirdies problemu schmoll.gif po poros savaiteliu turesiu savaite atostogu, tikiuos atsigausiu unsure.gif magni geriu jau dvi savaites, bet pakolkas jokiu rezultatu...
Atsakyti
QUOTE(Kadra @ 2008 01 16, 00:36)
man irgi labai panasus pozymiai jau apie menesi... pradzioj atrodydavo, kad tik pavalgius, tarsi sunku kvepuoti budavo, nors tikrai nepersivalgydavau... paskui pamatvau pulsa, tai apie 80-88 per minute... Kiek zinau, tai siek tiek per daznas  verysad.gif  pries uzmiegant jauciu, kad sirdis dauzosi, ne tai, akd labai daznai plaka, bet labai stipriai. Buna nakti prabundu ir ta pati jauciu, tada baisu pradeda darytis. Ryte prabundu su tuo paciu jausmu. O diena buna jauciu durima, kartais oro trukuma, kartais atrodo taip sirdele suspurda, jog per gerkle issoks  g.gif  neramu labai... pasiskaicius cia ir pakalbejus su bendraamziais, atrodo, akd gali buti nuo nervu, nuo pervargimo. Tikiuos, akd tik tiek ir yra, nes nesinori jaunai tureti sirdies problemu  schmoll.gif po poros savaiteliu turesiu savaite atostogu, tikiuos atsigausiu  unsure.gif  magni geriu jau dvi savaites, bet pakolkas jokiu rezultatu...

Buvau vakar pas terapeuta,tai padare kardiograma,parode kad yra sirdies permusimai ir kardiologe sake istirti striumai.Tai siandien is ryto pridaviau krauja hormonams tikrinti,pirmadieni bus atsakymas ir eisiu i privatu endokrinologa ,nes musu poliklinikoj tik kovo 13 artimiuasias numeriukas.
Atsakyti
QUOTE(Laura1975 @ 2008 01 13, 11:28)
Laba diena visoms.
Labai aktuali tema ir man,nutariau parasyti  smile.gif  .Man jau turbut gera menesi  ,kaip pradejau jausti kaip stipriai plaka sirdis ir jauciu kad atrodo jis issoks per gerkle.Prasidejo nuo to kad jauciau kai tik ejau miegoti,kad labai plaka stipriai ir daznai,bet butent tas plakimas jauciasi gerkleje.Su kiekviena diena as pastebiu ,kad jauciu ne tik nakti,bet ir diena,nesvarbu ka daridama,net dabar tai jauciu.Eiti pas gyd tikrai neturiu kada,nes dirbu ir plius kol visose eilese pralauksiu,ne...,zinau kad pas kardiologa reikia pries menesi uzsirasyti,o kur dar  eile kardiograma padaryti.
Gal pas ka is jusu panasiai buvo?


Sveika.
Pazistamas jausmas. Ir su juo gyvenu jau 7 metai. Tik nepastoviai as ji jauciu, man uzeina kai kada rudeni, kai kada pavasari. Nebutinai tau sirdies problemos yra, gali buti tai ir beprasidedancios depresijos pozymiai. Tokius pacius pojucius sukelia ir skydliaukes sutrikimai. Padarys tyrimus, pasakys, kas ir kaip. 4u.gif
Atsakyti
Kai buvau nescia, suzinojau, kad turiu priesirdziu pertvaros aneurizma. Gal kas irgi turi sia bedele? Butu idomu pasidalinti ziniomis...
Atsakyti