Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

O aš jau po visų echoskopijų smile.gif Infarkto nepatvirtino smile.gif Pasirodo mano vienas vožtuvas laisvas kaip burė - jis ne "vaikšto" o plazdena kaip paklodė vėjyje. Parodė net man ekrane. Ir vat tas plazdenimas sukėlė man skausmus.
Kai pasakė, iš karto ramiau pasidarė. Geriausia yra žinoti kas yra, nors tai ir būtų nemaloniausia žinia. O mano atveju - nieko blogo, tiesiog tai įgimta, bet grėsmės nekelia. Gėriau Mildronato kursą, gudobelės, kalio. Dabar prirašė vaistų, kurie būtent tą skausmą nuims, jei pasikartos....
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 19, 23:05)
Jungiuosi prie jūsų, nes man įtaria širdies ydą. verysad.gif Laukia vizitas pas kardiologą, bijau, kad nepasitvirtintų ši diagnozė. unsure.gif



svarbiausia nusiramint ir pasistengt nefantazuot ax.gif pati zinau,kad baime dazniausiai nepasitvirtina arba buna ne taip baisu, o iki kol pas daktara patenki prisigalvoji daug baisesniu ligu doh.gif pas mane tai tevas pernai nuo staigaus infarkto mire,tai pastebejau,kad seimoj daug kas puole sirdeles tikrintis. ax.gif

Veronika,sekmes,viskas bus tvarkoj 4u.gif pranesk kaip seksis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 21 gegužės 2007 - 07:32
QUOTE(ZBITKA @ 2005 01 21, 12:44)
Siandien siaubingai permuse sirdis issigandau.. kartais buna kelis kartus i diena, kartais kuri laika isvis nebuna. Pries kelis metus tyriausi pas kardiologe nieko nerado, sake nuo nervu..paskyre tik gudobeles lasiukus..gal kas zinot kokiu kitokiu vaistu cheminiu ar augaliniu?.. sad.gif

Pabandyk pagerti kalio chlorido, jis stiprina sirdies raumenis, man labai padejo.
Sekmes
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2007 05 20, 22:01)
O aš jau po visų echoskopijų smile.gif Infarkto nepatvirtino smile.gif Pasirodo mano vienas vožtuvas laisvas kaip burė - jis ne "vaikšto" o plazdena kaip paklodė vėjyje. Parodė net man ekrane. Ir vat tas plazdenimas sukėlė man skausmus.
Kai pasakė, iš karto ramiau pasidarė. Geriausia yra žinoti kas yra, nors tai ir būtų nemaloniausia žinia. O mano atveju - nieko blogo, tiesiog tai įgimta, bet grėsmės nekelia. Gėriau Mildronato kursą, gudobelės, kalio. Dabar prirašė vaistų, kurie būtent tą skausmą nuims, jei pasikartos....

Sveikos sirdininkes. 4u.gif
Man ir visokie nemalonus pojuciai sirdies plote:sone ties pazastim, po krutim ir kazkur apie stemple.Buna kartais permusimai, labai stiprus sirdies plakimas, o buna, kad sirdi taip stipriai, skaudziai gnybia. Dariaus echoskopija, tai zinau, kad turiu Mitralinio voztuvo plolapsa (nepilna). Sako, kad vos ne kas trecias zmogus ji turi ir jis jokiu negerumu neturetu sukelt. Logiskai mastant, tai juk ir as pati jo daugeli metu nejutau.
Itariu Milabra, kad ir tau tas pats. O ar tau tas gydymas padejo? Man viska vercia nervams.Bet gudobeles ir valerijonai man nepadeda. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mile @ 2005 07 11, 11:51)
Ne per seniausiai prasidėjo nemalonūs pojūčiai širdies plote. Kartais tirpsta ranka, kartais skaudžiai ją suspaudžia, o kartais juntu sunkumą  cry.gif . Gydytojai sako, kad mano širdis sveikut sveikutėlė. Tad nelabai suprantu kas čia darosi. Gal kam taip buvo ir turit kokių patarimų  cry.gif  Ačiū.

Man buvo panasiai. Darbe buvo didelis kruvis ir jauciausi kaip aprasei. Pasidariau kardiograma ir viskas ok. Tuomet mama patare vaistinej nusipirkti kalio druskos (lyg taip vadinasi, nesu tikra) sirdziai stiprint ir viskas praejo.
Atsakyti
merginos, gal kam reikia Mildronato? blush2.gif Nusipirkau visa pakuote 250mg.60kap. Mokejau 29lt su cnt. Parduociau uz 19lt. blink.gif
Kita diena nuejau pas daktara ir jis pasake , kad man ju visai nereikia. Ir israse kitus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glossi: 03 rugpjūčio 2007 - 10:25
sveikos!


mano drauge tai Cardiplant vartoja thumbup.gif , sake jai labai patiko, augalinis vaistas sirdies veiklai gerinti, dusuli, sirdies plakima mazina, ji labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
sveikos!


man ir teko Cardiplant vartot, tikrai neblogas vaistukas, man labai padejo thumbup.gif . nes sirdele pastaruoju metu kazko manes nebeklause biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(janina*** @ 2007 12 22, 19:24)
sveikos!
man ir teko Cardiplant vartot, tikrai neblogas vaistukas, man labai padejo thumbup.gif . nes sirdele pastaruoju metu kazko manes nebeklause biggrin.gif




mmmmmmm...... g.gif reiks ir man pabandyt, o tai ieskau vis sau tinkamu vaistuku, o apie juos esu seniau girdejus atsiliepimu geru blink.gif
Atsakyti
labuka,

jungiuos i jusu gretas unsure.gif
jau menesi skaudejo sirdi, tai vakar nuejau pas kardiologa, kraujo spaudimas aukstokas, po to kardiograma padare, su echoskopu paziurejo, rado keleta nukrypimu smulkiu, del kai kuriu toliau tirtis reiks, taip pat del skydliaukes, zodziu, nori nuodugniai istirt, nes mano tevelis 35 m. nuo infarkto mire unsure.gif o siaip tai echoskopas rode, kad yra voztuvo buriu (berods taip vadinas) nesandarumas, del to kraujo dalis patenka i sirdi ir del to skauda:( tai labia baisu man kazkaip, bijau as verysad.gif kazin kaip su nestumu, galesiu del to vaiku turet, bo laikrodis jau tiksi, 25 ant nosies.. prirase kardioace kol kas, o po to bus matyt. gal kokiu patarimu kas galit duot, kaip su fiziniu kruviu, mityba? ar nuramint? blink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kvaksiuks @ 2007 12 30, 13:48)
labuka,

jungiuos i jusu gretas unsure.gif
jau menesi skaudejo sirdi, tai vakar nuejau pas kardiologa, kraujo spaudimas aukstokas, po to kardiograma padare, su echoskopu paziurejo, rado keleta nukrypimu smulkiu, del kai kuriu toliau tirtis reiks, taip pat del skydliaukes, zodziu, nori nuodugniai istirt, nes mano tevelis 35 m. nuo infarkto mire unsure.gif  o siaip tai echoskopas rode, kad yra voztuvo buriu (berods taip vadinas) nesandarumas, del to kraujo dalis patenka i sirdi ir del to skauda:( tai labia baisu man kazkaip,  bijau as verysad.gif  kazin kaip su nestumu, galesiu del to vaiku turet, bo laikrodis jau tiksi, 25 ant nosies.. prirase kardioace kol kas, o po to bus matyt. gal kokiu patarimu kas galit duot, kaip su fiziniu kruviu, mityba? ar nuramint?  blink.gif  blush2.gif


O tik sirdi skaudejo ar ir galva spaude? nes man kai pakiles spaudimas buvo, tai ir galva spaude unsure.gif nu tas pakiles, tai buvo virs 140 o antras apie 90, biski virs. Siaip man jau gal pries 3 metus (daba 22metai) nustate prolapsa (mitralinis sirdies voztuvas nesandariai kazkaip uzsidaro ir praleidzia krauja). Tai ziuriu panasu kaip ir pas tave. As dar ir sportuoju, tai kai nustate pries 3 metus labai bijojau. bet sake viska galiu iprastai daryti, tik vengti kruviu. tai vat ir nepersistengiu kai jau jauciu kad sunku smile.gif karts nuo karto ir man suskausta, o vasara tai ir spaudimas buvo pakiles, tai teko ir vaistus gerti, bet dar daug dave tas, kad pati labai nervavausi, ir bijojau del savo sveikatos, tai israse net raminanciu biski, sedatif, jos nera stiprios. Del to sirdies voztuvo pralaidumo kasmet pasitrikinu, reikia stebet ar tas pralaidumas nedideja, tphu tphu tphu, viskas gerai smile.gif
Del sito tai tikrai galima vaiku tureti, tik pati per daug nesijaudink, zn kad sunku, nes pati tai stresavau.. Beje, KT nevartoji?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 12 30, 11:27)
O tik sirdi skaudejo ar ir galva spaude? nes man kai pakiles spaudimas buvo, tai ir galva spaude  unsure.gif  nu tas pakiles, tai buvo virs 140 o antras apie 90, biski virs. Siaip man jau gal pries 3 metus (daba 22metai) nustate prolapsa (mitralinis sirdies voztuvas nesandariai kazkaip uzsidaro ir praleidzia krauja). Tai ziuriu panasu kaip ir pas tave. As dar ir sportuoju, tai kai nustate pries 3 metus labai bijojau. bet sake viska galiu iprastai daryti, tik vengti kruviu. tai vat ir nepersistengiu kai jau jauciu kad sunku smile.gif karts nuo karto ir man suskausta, o vasara tai ir spaudimas buvo pakiles, tai teko ir vaistus gerti, bet dar daug dave tas, kad pati labai nervavausi, ir bijojau del savo sveikatos, tai israse net raminanciu biski, sedatif, jos nera stiprios. Del to sirdies voztuvo pralaidumo kasmet pasitrikinu, reikia stebet ar tas pralaidumas nedideja, tphu tphu tphu, viskas gerai smile.gif
Del sito tai tikrai galima vaiku tureti, tik pati per daug nesijaudink, zn kad sunku, nes pati tai stresavau.. Beje, KT nevartoji??  unsure.gif


ne, KT meciau pries kokius 3 metus ax.gif pas mane kraujo spaudimas pastoviai apie 120/130-80/90. gydytoja sako, kad padidintas, bet dar normos ribose. galva normaliai, nedaznai skauda, bet vat sirdis kabalduojas, kai pakyla.
o kas butu, jei pralaidumas sirdies padidetu? operacija? blink.gif as nesportuoju - na, tik kieme su suniu palakstau biggrin.gif bet ketinau pradet nuo nauju metu, visgi noris pakoreguot linijas po ziemos mirksiukas.gif tai vat ir galvoju, galima-negalim? ka galima?,,, kitas dalykas, kad pastaraisiais metais labai daznai sergu, temp daznai buna 37.2. dar sake ir del sito kazkokius tyrimus darys.
kas keisciausia, kad 24 metus jokiu sutrikimu su sirdim neturejau, o va, bac.. taip ir buna, jei jau pradedi ligu ieskotis, tai kai islenda visur ir visos unsure.gif
sedatif as tai jau seniai karts nuo karto pageriu - darbas kartais sunervina mirksiukas.gif reiks musietais ir dabar iskalt koki "lapeli", ko gero siuo metu man ta sirdi labiau skauda nuo nervu, o ne nuo prolapso unsure.gif
Atsakyti