Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

QUOTE(Loram @ 2009 04 06, 17:07)
kaip suprantu - nustate mitralinio voztuvo prolapsa. puse LT su tokiais gyvena. pasiskaitykit tema "MV nesandarumas" - ten mamytes daug jau prirase.
del skausmo  - tai tikrai ne del sirdies! skausmai, kurie susije su kvepavimu buna del stuburo, nervu, raumenu sistemos. patarimas - isgerti vaistuku nuo skausmo (siauo atveju geriausiai Diklofenakas, ibuprofenas, ketoprofenas, nimesilis) ir eiti trupuciuka pasimankstinti  mirksiukas.gif


Tai man vien nuskausminamieji ir manksta pades? smile.gif As kai tik bijojau siandien su dviraciu isvaziuoti, nes bijojau kad truputi padusus, skausmas galetu sustipreti blush2.gif
Atsakyti
širdies permušimai gali atsirasti dėl pervargimo, streso. jie dažniausiai yra nervinio pobūdžio. tačiau dažnas permušinėjimas yra nesveika, kadangi storėja širdies raumui. man taip iššaiškino Kardiolitoje. jei širdies rimto sutrikimai dažni būtina kreiptis į kardiologą. jis paskirs ne tik raminamųjų, bet ir stipresnių vaistų, skirtų ritmui sureguliuot. man padėjo savaitės kursas. bet vaistukai stiprūs, perdozavus net koma.
Papildyta:
QUOTE(Pupsia @ 2009 03 23, 19:59)
sveikos, o ka daryti tuomet, kai skundziuosi sirdies skausmu (staigiai suduria, buna ir kelis kartus is eiles, po to lieka maudimas sirdies plote kuriam laikui, po to vel viskas gerai), bet gydytojai nieko neranda...pas gydytoja ejau tada, kai labai issigandau po vieno ivykio. Skubejau i stoti su sunkia tase, o kai prireike pirkti bilieta taip bloga pasidare, rankos drebeti pradejo, karstis ismuse, sirdi skauda, siaubingai issigandau, visa kelia iki namu autobuse sedejau ir bijojau net krusteleti kad tik nieko blogo neatsitiktu. Gydytojai pasiskundziau ir nuolatiniais skausmais. Gydytojai dare kardiograma, kraujo tyrimus, skydliaukes tyrimus, spaudima matavo, na zodziu visaip kaip istyre ir pasake kad as sveika, tik vienas dalykas kad sirdis plaka greiciau siek tiek nei iprasta. Bet del to tyre skydliauke, o su ja viskas gerai. Taigi esu sveika, o skausmai vargina, nusipirkau magnio ir B6 kompleksa pagerti, sustiprinti sirdute...Man tik 20m, o kas bus toliau... ka daryti?  verysad.gif



jums gali būti hiperkinetinis širdies sindromas. siūlau apsilankyti Kardiolitoje pas Ivaškevičienę.
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2009 04 07, 00:42)
širdies permušimai gali atsirasti dėl pervargimo, streso. jie dažniausiai yra nervinio pobūdžio. tačiau dažnas permušinėjimas yra nesveika, kadangi storėja širdies raumui. man taip iššaiškino Kardiolitoje. jei širdies rimto sutrikimai dažni būtina kreiptis į kardiologą. jis paskirs ne tik raminamųjų, bet ir stipresnių vaistų, skirtų ritmui sureguliuot. man padėjo savaitės kursas. bet vaistukai stiprūs, perdozavus net koma.
Papildyta:
jums gali būti hiperkinetinis širdies sindromas. siūlau apsilankyti Kardiolitoje pas Ivaškevičienę.


Aciu uz patarimus, bet as siuo metu lankausi pas kardiologe, ir gan nebloga Kauno Klinikose. Tik va po visu tyrimu, vis nesulaukiu skambucio kad galeciau suzinoti tikslia diagnoze ir kaip gydytis. Mane istyre echoskopu, holteriu, skydliaukes hormonus, ir va laukia tik suznoti bendra rezulata, pati gydytoja sake, kad paskirs gydyma, atzivelgiant i parodytus rezultataus tyrimu, tai as ja neabejoju.
Tik va tie skausmai nei is sio nei is to, ir pilnai tikiu kad jie gali visai but susije ne su sirdimi.
Reiks turbut paciai skambintis gydytojai, jei jau gryzo is atostogu, nes jau idomu darosi ka ji man pasakys
Atsakyti
Sveiki,
Manau, kad jus turetumete kreiptis i neurologa, ir smulkiai papasakoti simptomus, nes cia panasiau i neurologines problemas, ypac kalbos sutrikimas.
ir nieko nelaukit.. Keista, kad seimos gydytojas ishklauses simptomus jusu ten nepasiunte.. ir nieko nelaukit..

taip buna del kraujagysliu sutrikimu smegenyse.


QUOTE(Eglita_L @ 2009 03 26, 14:44)
Aciu labai uz atsakymus aciuks.gif  4u.gif
Operavo vaikystej prof. Sirvydis. Kai viskas buvo gerai tai jau ir pasitikint nejo doh.gif  Na dabar sulauksim eiles i santariskes ir toliau zinosim kaip elgtis.
O tai pas kurio galo gydytoja reiktu del to "priepolio" kreiptis  mastau.gif  g.gif (taip panasei nutike buvo, kai vaikystej susitrenke galva sake(na kai sukasi vaikai susikibe rankom, isslydo ir nukrito))

Atsakyti
QUOTE(abio @ 2009 04 07, 20:38)
Sveiki,
Manau, kad jus turetumete kreiptis i neurologa, ir smulkiai papasakoti simptomus, nes cia panasiau i neurologines problemas, ypac kalbos sutrikimas.
ir nieko nelaukit.. Keista, kad seimos gydytojas ishklauses simptomus jusu ten nepasiunte..  ir nieko nelaukit..

taip buna del kraujagysliu sutrikimu smegenyse.


Aciu, 4u.gif
Jau patys kreipemes i seimos dar karta su prasymu, kad siustu pas neurologa, tai jau pati siunte, nebereikejo prasyt.

Dabar darys kaklo ir galvos nuotraukas ar koks ten tyrimas.. doh.gif sako gali buti uzspaustos kraujagysles verysad.gif

saunu , kad SM galima gaut patarimu thumbup.gif aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas galite pasakyt kaip atliekamas EFT tyrimas (elektrofiziologinis). Man paskambino daktare ir pasake kad reikes pasidaryt,nes pamate kad dazni sirdies ritmo sutrikimai yra (po holterio tyrimo) bet idomu kaip daromas tas EFT unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasucci: 09 balandžio 2009 - 15:18
sveiki tikiuosi sulaukti atsakymo tai pasiguosiu smile.gif
as db laukiuosi jau 38 svaite kaip zinia gimdymas laukia uz 2 svaiciu:) bet turiu problema kuri prasidejo nuo 6 mensiuko praejo permusineti sirdute bet pries pat enstuma tyriausi pas profesoriu zabiela ir sake kad amno sirdute sveika tik kalio truko tai pageriau profilaktiskai ir sake kad tai nuo padidiinti jautrumo tik va problema kad man nuo sesto mensiuko prasidejo permusimas sirdies ji pavyo uzfiksuotis ir visi aplankyti kardiologai sake kad tai nieko tokio bet as ji jauciu keikviena dien akrtais net daznai. bijau kad nebutu kas per gimdyma nors sake kad gimdyti galiu pati bet va buvo jau beveik jie psibaige nes geraiu kali nes jo truko ir db vel pries kelias dienas jis atsirado daznaiu na per diena buna iki simto o gal ir maziau ar daugiau nuo deinos priklauso...labai bijau as ju sad.gif ar gali buti kad ta permsuima man isprovokuoja nestumas? nes gydtojai net nedare man eksokopijos per nestuma nes ji buvo daryta liepos mensiuka ir viska sbuvo ok :)jie tvirtina kad tas permusimas nuo nestumo bet amn netelpa galvoje kaip tai gali buti nuo nestumo ar jis amn baigisi po nestumo ???kaip bus per gimdyma ? mane kankina abejone slabai bijau....ir man dar atrodo kad tirpsata kaire ranka nuo peties ...ar cia nuo sirdies ar greiciau nuo pergyvenimo nerelaua ir panikos???labai laukiu ats aciukas.
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 04 09, 16:13)
Sveikos, gal kas galite pasakyt kaip atliekamas EFT tyrimas (elektrofiziologinis). Man paskambino daktare ir pasake kad reikes pasidaryt,nes pamate kad dazni sirdies ritmo sutrikimai yra (po holterio tyrimo) bet idomu kaip daromas tas EFT unsure.gif

yra 2 populiariausi budai - perstemplinis ir intrakardinis EFT
perstemplinis EFT - per nosi ivedas plonas zondukas (siek tiek storesnis uz siula) ir trumpais daznais elektros impulsais bando isprovokuoti tam tikra ritmo sutrikima ar patikrinti laiduma sirdyje.
intrakardinis EFT - operacineje (be narkozes) per kirksnyje esancia vena ivedamas ilgas zondas iki sirdies, ir tokiais paciais elektros impulsais tik skirtingose vietose dirginama sirdis is vidaus bei registruojama EKG viduje. jei randama kas nors bloga, ka galima gydyti "prideginant", tai tuo pat metu atliekamas ir gydymas. Po sios proceduros reikia maziausiai 4val. guleti su svoriu ant kirksnies, po to dar 4val - siaip nesikelti ir saugoti ta koja(nelenkti)

QUOTE(raimulele @ 2009 04 09, 17:26)
sveiki tikiuosi sulaukti atsakymo tai pasiguosiu smile.gif
as db laukiuosi jau 38 svaite kaip zinia gimdymas laukia uz 2 svaiciu:) bet turiu problema kuri prasidejo nuo 6 mensiuko praejo permusineti sirdute bet pries pat enstuma tyriausi pas profesoriu zabiela ir sake kad amno sirdute sveika tik kalio truko tai pageriau profilaktiskai ir sake kad tai nuo padidiinti jautrumo tik va problema kad man nuo sesto mensiuko prasidejo permusimas sirdies ji pavyo uzfiksuotis ir visi aplankyti kardiologai sake kad tai nieko tokio bet as ji jauciu keikviena dien akrtais net daznai. bijau kad nebutu kas per gimdyma nors sake kad gimdyti galiu pati bet va buvo jau beveik jie psibaige nes geraiu kali nes jo truko ir db vel pries kelias dienas jis atsirado daznaiu na per diena buna iki simto o gal ir maziau ar daugiau nuo deinos priklauso...labai bijau as ju sad.gif ar gali buti kad ta permsuima man isprovokuoja nestumas? nes gydtojai net nedare man eksokopijos per nestuma nes ji buvo daryta liepos mensiuka ir viska sbuvo ok :)jie tvirtina kad tas permusimas nuo nestumo bet amn netelpa galvoje kaip tai gali buti nuo nestumo ar jis amn baigisi po nestumo ???kaip bus per gimdyma ? mane kankina abejone slabai bijau....ir man dar atrodo kad tirpsata kaire ranka nuo peties ...ar cia nuo sirdies ar greiciau nuo pergyvenimo nerelaua ir panikos???labai laukiu ats aciukas.

na, cia akivaizdziai yra panika wink.gif 100 per diena? jauciat? skaiciuojat? smile.gif reiksminga yra kai >7000 ekstrasistoliu per para. Kadangi Jus laukiates - rekomenduociau magnio papildu pagert ir atsipalaiduot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 04 09, 20:30)
yra 2 populiariausi budai - perstemplinis ir intrakardinis EFT
perstemplinis EFT - per nosi ivedas plonas zondukas (siek tiek storesnis uz siula) ir trumpais daznais elektros impulsais bando isprovokuoti tam tikra ritmo sutrikima ar patikrinti laiduma sirdyje.
intrakardinis EFT - operacineje (be narkozes) per kirksnyje esancia vena ivedamas ilgas zondas iki sirdies, ir tokiais paciais elektros impulsais tik skirtingose vietose dirginama sirdis is vidaus bei registruojama EKG viduje. jei randama kas nors bloga, ka galima gydyti "prideginant", tai tuo pat metu atliekamas ir gydymas. Po sios proceduros reikia maziausiai 4val. guleti su svoriu ant kirksnies, po to dar 4val - siaip nesikelti ir saugoti ta koja(nelenkti)
na, cia akivaizdziai yra panika wink.gif 100 per diena? jauciat? skaiciuojat? smile.gif reiksminga yra kai >7000 ekstrasistoliu per para. Kadangi Jus laukiates - rekomenduociau magnio papildu pagert ir atsipalaiduot smile.gif




na as as jos jauciu man toks jausmas kad suplazad krutinje o jei paimu pulsa ka as darau per durna galva daznai tai pajuciu kad tuo metu pulso nera ir vel atsiranda smile.gif o del skaiciavimo tai kadangi jos pastoviai juaciu tai ir mazdau bandau nuspeti keik ju yra aisq nzn kas nakti dedasi nes miegu smile.gif zn kad jums juokingai atrodo bet amne tas permusiams baigia is proto isvaryti ir nesuprantu kodel jis man atsirado nestumo metu:) o kiap manot ka sman bus per gimdyma ? blush2.gif ir dar pvz db sedziu ir juaciu kad nuo kalo link rankos uztirpe cia turbut irgi nuo to nerimo nelemto ?ir ar gali sirdute sugadinti nestumas ? nes man neramu kad amn nedare eko per nestuma sake kad nera prasmes nes darytas pries pat nestuma liepos mensiuka blush2.gif
Atsakyti
echoskopu ziurima i sirdies struktura, o ekstrasistoles - tai elektriniu impulsu pakitimai. Tik kai sirdis labai ilgai daznai ir netaisyklingai plaka - tik tada gali atsirasti kazkokiu matomu pakitimu.
gimdymo metu bus viskas gerai - nes Jus neturesit laiko galvoti apie ekstrasistoles smile.gif
p.s. del sirdies ir nestumo - kadangi nestumo metu mamytes sirdis turi didesni kruvi - varineja ir vaikelio krauja, todel yra sunkiau jai dirbti... bet visos mamytes yra jaunos ir sveikos ir labai mylincios, todel viska istveria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 04 09, 20:58)
echoskopu ziurima i sirdies struktura, o ekstrasistoles - tai elektriniu impulsu pakitimai. Tik kai sirdis labai ilgai daznai ir netaisyklingai plaka - tik tada gali atsirasti kazkokiu matomu pakitimu.
gimdymo metu bus viskas gerai - nes Jus neturesit laiko galvoti apie ekstrasistoles smile.gif
p.s. del sirdies ir nestumo - kadangi nestumo metu mamytes sirdis turi didesni kruvi - varineja ir vaikelio krauja, todel yra sunkiau jai dirbti...  bet visos mamytes yra jaunos ir sveikos ir labai mylincios, todel viska istveria smile.gif



labai labai jums aciu uz atskymus lengviau pasidare:) na matot as gimdysiu pirma karta tai gavojau kad turesiu laiko galvoti apie savo sveika sirdi bet db suprantu kad nelabai vyras amno irgi juokiais sako tu turbut pamirsi kad sirdis turi ta para smile.gif o po gimdymo tai sakaiu reikes butinai isisk\gydyti ar bent palengvinti savo nervukus ir praeis viskas:)tik kad labai baisu kai jauti tos permusimus labai jau enmalonus jausmas:(
Atsakyti
Loram,kadangi užmačiau,kad esat kardiologė,tai norėjau paklausti...Pas mane kai tyrė širdį,tai pasakė,kad yra sinusų aritmija,holteris parodė,kad būna tachikardija (širdies ritmas max 140k/min) ir intermituojanti I laipsnio trioventrikulinė blokada.Kartais būna permušimai.Kas galėtų būti dėl tos Atrioventrikulinės blokados?Kokiu atveju ji gali gali persirituliot į II lapsnį? g.gif
Atsakyti