Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

o kokie tau simptomai ? tau permusineja ? man tai daro bum... pvz rami sedziu tvziuriu ir staiga kad TRENKS .... ir vel viskas ok... hmz
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 03 21, 23:14)
o kokie tau simptomai ? tau permusineja ? man tai daro bum... pvz rami sedziu tvziuriu ir staiga kad TRENKS .... ir vel viskas ok... hmz

Tik permušimus jaučiu.Ir dėl spaudimo kartais gana staigiai galvą suskausta.
Atsakyti
QUOTE(fotografijosvaivorykste @ 2009 03 19, 20:41)
Sveikos merginos ir as turiu is pirmo i antra sirdies prolasa, aplankiau begale daktaru kol man nepasiule nuvazioti i VILNIAUS SIRDIES CHIRURGIJOS KLINIKA.

Teko tikrai ne daug sskirti pinigeliu kad paskirtu tinkamus vaistus ir jauciosi jau daug daug geriau !!!!

Daktarai tikrai ismano savo darba dirba greitai ir rupestingai.

http://www.kardiolita.lt/

http://www.kardiolit....php/pageid/118

YPAC NORIU PADEKUOTI DAKTAREI : Habilituotai medicinos daktarei Loreta Ivaškevičienė !!!!

Merginos jei jus kankina si liga tikrai verta nuvazioti ir paskirti sau tinkamus vaistus nei kankintis visa diena su skausmais ir sirdies darba gerinanciais laseliais is ju jokios naudos jai yra rimta liga, as ju tiek isgerusi esu kad nesuskaiciosi tai truko jau geri keli metai o kaip nepadeda taip nepadeda.

As vel galiu daryti tai ka anksciau ir nereikia kankintis del visu nemaloniu pojuciu, tai nuostabus jausmas merginos !!
Jei kas turi kokiu klausimu galesiu paaiskinti kaip kas vyksta smile.gif



sveika esu ten buvus kelis kartus atliko kaip ir iprastai kardiograma, taip pat buvo uzdeja toki irengini kuris visa para fiksuoja mano sirdies ritmu sutrikimus.jei pasijuntu blogai ar pajuntu skausma iskarto spaudziu migtuka ant esancio man prisegto blokelio su migtuku kuris uzrasineja viska tik man ji nuspaudus. paaiskinau daktarei kas man darosi o buvo tai kad didelis spaudimas, kuris kas nakti kyla iki 170, pastovus nuovargis,skausmas sirides plote, dusulys,negalejau net valgyti nes springdavau maistu nuo spauzmu gerklej ir kt.. bjaurus simtomai..
Tai va atliekama apziura, keli tyrimai nes kiekvienas zmogus individualiai serga sia liga. uzteko 3 apsilankymu pas sia profesore kai jau savaite gerdama vaistu jauciosi nuostabiai atsigavau, miegu ramiai, nebejauciu skausmu dusulio nekyla spaudimas,nekankina nerimas kad nakti vel uzkils spaudimas iki belekiek. net valgyti negaledavau nes sia liga sirgu jau senai tik labai mazai kreipdavau i ja demesi ...o be reikalo tik aukojau savo kantrybe ir isnaudojau daugybe naktu ir dienu kankindamasi.

vaistus paskyre individualiai ju be tam tikros deklaracijos lapo negalima nusipirkti ir tik vienoje vietoje ju galima isigyti.
Atsakyti
sveikos, o ka daryti tuomet, kai skundziuosi sirdies skausmu (staigiai suduria, buna ir kelis kartus is eiles, po to lieka maudimas sirdies plote kuriam laikui, po to vel viskas gerai), bet gydytojai nieko neranda...pas gydytoja ejau tada, kai labai issigandau po vieno ivykio. Skubejau i stoti su sunkia tase, o kai prireike pirkti bilieta taip bloga pasidare, rankos drebeti pradejo, karstis ismuse, sirdi skauda, siaubingai issigandau, visa kelia iki namu autobuse sedejau ir bijojau net krusteleti kad tik nieko blogo neatsitiktu. Gydytojai pasiskundziau ir nuolatiniais skausmais. Gydytojai dare kardiograma, kraujo tyrimus, skydliaukes tyrimus, spaudima matavo, na zodziu visaip kaip istyre ir pasake kad as sveika, tik vienas dalykas kad sirdis plaka greiciau siek tiek nei iprasta. Bet del to tyre skydliauke, o su ja viskas gerai. Taigi esu sveika, o skausmai vargina, nusipirkau magnio ir B6 kompleksa pagerti, sustiprinti sirdute...Man tik 20m, o kas bus toliau... ka daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsia @ 2009 03 23, 19:59)
sveikos, o ka daryti tuomet, kai skundziuosi sirdies skausmu (staigiai suduria, buna ir kelis kartus is eiles, po to lieka maudimas sirdies plote kuriam laikui, po to vel viskas gerai), bet gydytojai nieko neranda...pas gydytoja ejau tada, kai labai issigandau po vieno ivykio. Skubejau i stoti su sunkia tase, o kai prireike pirkti bilieta taip bloga pasidare, rankos drebeti pradejo, karstis ismuse, sirdi skauda, siaubingai issigandau, visa kelia iki namu autobuse sedejau ir bijojau net krusteleti kad tik nieko blogo neatsitiktu. Gydytojai pasiskundziau ir nuolatiniais skausmais. Gydytojai dare kardiograma, kraujo tyrimus, skydliaukes tyrimus, spaudima matavo, na zodziu visaip kaip istyre ir pasake kad as sveika, tik vienas dalykas kad sirdis plaka greiciau siek tiek nei iprasta. Bet del to tyre skydliauke, o su ja viskas gerai. Taigi esu sveika, o skausmai vargina, nusipirkau magnio ir B6 kompleksa pagerti, sustiprinti sirdute...Man tik 20m, o kas bus toliau... ka daryti?  verysad.gif

Ar Tau dare echoskopija? Aš besitirdama širdies darba butinai iš sireikalaučiau šio tyrimo,nes tie prolapsai taip aptinkami....
Atsakyti
o gal tau panikos atakos. tada nieko neranda, nes sirdis sustreikuoja tik tuo metu. man irgi darydavo tyrimus, bet nieko nerasdavo, o kai buna panikos atakos, atrodo, kad pulsas 120, musa saltas prakaitas, svaigsta galva, nerimas
Papildyta:
QUOTE(luxx @ 2009 01 30, 16:37)
Sveikos ,
gal zinot kur uz prieinama kaina galima pasidaryti veloergometrija (vaziavima dviraciu)
O tai kiek pasiziuriu tai be 200 niekaip.



as dariau su dviraciu pries 2 metus sirdies chirurgijos centre. dar padare kardiograma ir echoskopija, tai nieko nerado..kaip visada. pernai vasare buvau pas kardiologa, nes buvo mazas spaudimas. kai pas mus Italijoj karsta spaudimas 90/60 arba 95/70..pulsas atrodo normalus, tarp 80-90..jau daug metu man buna kad uzeina permusimas, permusa viena kart ir viskas. gali kartotis, gali ne..gali kartotis po keliu dienu, savaiciu ar menesio. daktarai kaip visada pasako- pagerk magnio, gudobeles. daktaras italijoj sake, kad permusimai gali buti del zemo spaudimo, nes sirdis turi sunkiau dirbti. dabar einu sportuoti i treniruoklius 3 k per savaite, bet nenoriu, kad butu per daug. siaip po sporto jauciuos gerai, igaunu energijos g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Cia paskaicius,pastebejau, kad dazniau per didelis pulsas, pas mus atvirksciai unsure.gif
As labai jaudinuosi del MB verysad.gif Jam pries 15 metu daryta sirdies skilvelio pertvaros operacija (buvo skyle-dejo lopa) Dabar jam 25m Kol mokesi turejo invalidumo 3 grupe. Po to sake, nebegausi, taip ir nutrauke, sake viskas tvarkoj, ne zymes nesimato( vietiniai kardiologai).
Ir si menesi, pagal jo pasakojimus, manau tai buvo priepolis: Vaziuojant (dirba vairuotoju) uzejo galvos skausmas, uztirpo desine ranka, sutriko kalba, galejo istart tik pirma skiemeni ir uzstigdavo toliau, bei aplink nesuvoke, kas vyksta ir nepamena, kaip nuvaziavo i kita miesta blink.gif Baisu, kad nesustojo doh.gif bet save ramino, kad viskas gerai blink.gif Sake ranka skaudejo, kaip stipriai buvo isitveres i pavaru perjungeja(ar kaip cia jis vadinas blush2.gif ) nejuto, nes uztirpus ranka buvo. Vakare gryzus pamatavom spaudima buvo normalus - 130x75. Uzsirasem pas seimos gyd. Nesulaukem eiles, kreipemes i greitaja, nes vel uzejo silpnumas, pamatavus spaudima buvo 140x85, o pulsas tik 48 doh.gif Tiesa ir sirdi paskauda, bet neistisai. Suleido tik nuo skausmo (ketanov doh.gif ), nes kraujo tyrimas geras, o pulsas pas visus sportininkus sake zemas doh.gif (tik jis nesportuoja) ir liepe i poliklinika eit. Poliklinikoj seimos gyd patare i santariskes uzsirasyt, nes tikrai neturetu taip but, pasirodo jam permusimai nuo senai lb yra, bet dabar net mazesni nei anksciau unsure.gif o vietinis kardiologas viska nurase nuovargiui ir stresui, liepe i baseinus, pirteles nueit doh.gif jam po operacijos tai tikrai pirtys nera sveika blink.gif ir siaip gal darbe pasinervuoja, bet namie tikrai pailsi ir pramogu turim ir atsipalaiduojam g.gif Israse Mildronate, tai geriam tuos vaistus ir per ziem zuvu taukus su Omega3 MB geria ir laukiam birzelio 30d i santariskes doh.gif tik, kad dar blogiau nepasidarytu, kol sulauksim unsure.gif
Beje, planuojam leliuka, kazin ar tai turi tam itakos g.gif na nepastojimui g.gif
Gal kas ka patars? Kaip pakelt ta pulsa? Bet manau reik rast priezasti ir ja gydyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglita_L @ 2009 03 25, 12:07)
Sveikos merginos  4u.gif

siaip tas "priepuolis" su širdim neturi nieko bendro - galvą dėl širdies skauda tik kai labai aukštas arba labai žemas spaudimas. kalba dėl širdies irgi nesutrinka. aplinkos suvokimas irgi nuo širdies nepriklauso... niekas dabar jau nebeišsiaiškins kas ten buvo...
dėl pulso - ar tai vieną kartą toks buvo? jei daugiau taip ir neskaičiavot - tai nieko nereiškia... šiaip jau daug žmonių su tokiu pastoviai gyvena ir gerai jaučiasi. Aišku, jis gali būti ir beveik pastoviai toks (jei yra vienas širdies raidos defektas (pertvaros defektas) gali būti ir taip vadinamosios laidžiosios sistemos defektas - todel ir pulsas toks)
klausimas - o kur operavo? ir kodel po to nebesilanke pas kardiologus operavusioj istaigoj? LT visi operuoti ligoniai yra dispancerizuojami.
P.S. del pastojimo - pati širdis netrukdo (iš kitos puses - juk gali buti ir daugiau įgimtų defektų). Skilvelių pertvaros defektas gali būti paveldimas - jau nėštumo metu reikia daryti tyrimus ir tirti mažiuko širdelę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 25 kovo 2009 - 17:16
QUOTE(fotografijosvaivorykste @ 2009 03 22, 23:55)
sveika esu ten buvus kelis kartus atliko kaip ir iprastai kardiograma, taip pat buvo
vaistus paskyre individualiai ju be tam tikros deklaracijos lapo negalima nusipirkti ir tik vienoje vietoje ju galima isigyti.


O tai čia tu pati paklausi pati atsakai ? blink.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vonios Fane: 26 kovo 2009 - 12:12
QUOTE(Loram @ 2009 03 25, 17:15)
siaip tas "priepuolis" su širdim neturi nieko bendro - galvą dėl širdies skauda tik kai labai aukštas arba labai žemas spaudimas. kalba dėl širdies irgi nesutrinka. aplinkos suvokimas irgi nuo širdies nepriklauso... niekas dabar jau nebeišsiaiškins kas ten buvo...
dėl pulso - ar tai vieną kartą toks buvo? jei daugiau taip ir neskaičiavot - tai nieko nereiškia... šiaip jau daug žmonių su tokiu pastoviai gyvena ir gerai jaučiasi. Aišku, jis gali būti ir beveik pastoviai toks (jei yra vienas širdies raidos defektas (pertvaros defektas) gali būti ir taip vadinamosios laidžiosios sistemos defektas - todel ir pulsas toks)
klausimas - o kur operavo? ir kodel po to nebesilanke pas kardiologus operavusioj istaigoj? LT visi operuoti ligoniai yra dispancerizuojami.
P.S. del pastojimo - pati širdis netrukdo (iš kitos puses - juk gali buti ir daugiau įgimtų defektų). Skilvelių pertvaros defektas gali būti paveldimas - jau nėštumo metu reikia daryti tyrimus ir tirti mažiuko širdelę.

Aciu labai uz atsakymus aciuks.gif 4u.gif
Operavo vaikystej prof. Sirvydis. Kai viskas buvo gerai tai jau ir pasitikint nejo doh.gif Na dabar sulauksim eiles i santariskes ir toliau zinosim kaip elgtis.
O tai pas kurio galo gydytoja reiktu del to "priepolio" kreiptis mastau.gif g.gif (taip panasei nutike buvo, kai vaikystej susitrenke galva sake(na kai sukasi vaikai susikibe rankom, isslydo ir nukrito))
Atsakyti
Sveikos,

Gal cia yra nusimananciu truputi apie sirdies problemas. Man buvo padaryti tyrimai ir nustate kad mano voztuvas kaip bure, plevena. Tai igimta, ir nera labia blogai, taciau idomu pasidare kokie sutrikimai gali pasireiksti turint tokia sirdele?
Su gydytoja po tyrimu dar neteko pasimatyt ir pasikalbeti apie tyrimu rezultatus, nes skundziausi permusimais, ir pulso padiejimu nieko neveikiant.

Vakar vakare pradejo skaudeti sirdi giliau ikvepiant, ir nepraeina iki dabar. Toks nemalonus jausmas verysad.gif Ar cia gali buti del voztuvo? nes niekada taip ilgai nera skaudeje sirdies srityje...
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 04 06, 11:23)
Sveikos,

Gal cia yra nusimananciu truputi apie sirdies problemas. Man buvo padaryti tyrimai ir nustate kad mano voztuvas kaip bure, plevena. Tai igimta, ir nera labia blogai, taciau idomu pasidare kokie sutrikimai gali pasireiksti turint tokia sirdele?
Su gydytoja po tyrimu dar neteko pasimatyt ir pasikalbeti apie tyrimu rezultatus, nes skundziausi permusimais, ir pulso padiejimu nieko neveikiant.

Vakar vakare pradejo skaudeti sirdi giliau ikvepiant, ir nepraeina iki dabar. Toks nemalonus jausmas  verysad.gif  Ar cia gali buti del voztuvo?  nes niekada taip ilgai nera skaudeje sirdies srityje...

kaip suprantu - nustate mitralinio voztuvo prolapsa. puse LT su tokiais gyvena. pasiskaitykit tema "MV nesandarumas" - ten mamytes daug jau prirase.
del skausmo - tai tikrai ne del sirdies! skausmai, kurie susije su kvepavimu buna del stuburo, nervu, raumenu sistemos. patarimas - isgerti vaistuku nuo skausmo (siauo atveju geriausiai Diklofenakas, ibuprofenas, ketoprofenas, nimesilis) ir eiti trupuciuka pasimankstinti mirksiukas.gif
Atsakyti