Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

Ne per seniausiai prasidėjo nemalonūs pojūčiai širdies plote. Kartais tirpsta ranka, kartais skaudžiai ją suspaudžia, o kartais juntu sunkumą cry.gif . Gydytojai sako, kad mano širdis sveikut sveikutėlė. Tad nelabai suprantu kas čia darosi. Gal kam taip buvo ir turit kokių patarimų cry.gif Ačiū.
Atsakyti
Kiek mano patirtis rodo (o ji buvo gerokai panasi), tas gali buti nuo itampos. Gal perdaug dirbi, gal namuose perdaug jaudiniesi ir nuo pastoviai tokios busenos sirdele pradeda streikuoti, o gydytojai, atlike tyrimus sako: "visiems tokias sirdis".
Pagerk visokiu stiprinanciu priedu ir vitaminu (gudobeles, vit.Cardioace), man padeda gal pades ir tau. 4u.gif
Atsakyti
lotuke, o KT negeri?

Jei ne, tai tikrai nuo įtampos, pervargimo, nervų.
Jei visiškai nebuvo dėl ko nervuotis, ar tai prasidėjo tik per karščius ar anksčiau?

O širdį tau echoskopavo ar darė tik EKG?
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 07 13, 09:15)
lotuke, o KT negeri?

Jei ne, tai tikrai nuo įtampos, pervargimo, nervų.
Jei visiškai nebuvo dėl ko nervuotis, ar tai prasidėjo tik per karščius ar anksčiau?

O širdį tau echoskopavo ar darė tik EKG?

KT geriu. Bet negi nuo to gali širdį skaudėti? O prasidėjo ne per seniausiai cry.gif Užeidavo ir anksčiau taip - dariau ir EKG ir ant dviračio važiavau - sakė viskas idealu. Ir baisu darosi, ir bandau save raminti, kad tas mano nuolatinis pergyvenimimas ir bailumas privertė taip širdelę daužytis. verysad.gif
Atsakyti
dažnai esant stuburo problemoms atsiranda diegimas širdies plote
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2005 07 13, 11:36)
dažnai esant stuburo problemoms atsiranda diegimas širdies plote

Ar stuburo iškripimas gali tai įtakoti?
Atsakyti
man sakė gydytojas, kad pas mane dėl stubūro iškrypimo (kuprinuosi) krūtinės srityje atsiranda tokie skausmai, ir tipo aš juos painioju su širdies skausmu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xenzy: 13 liepos 2005 - 14:24
Man tai nerviškai tokie skausmai ar plakimas būna, geriu stiprią dozę sumaišius gudobelės ir širdies darbą gerinančių vaistų.
Atsakyti
QUOTE(Dzin Budizmas @ 2005 07 13, 15:51)
Man tai nerviškai tokie skausmai ar plakimas būna, geriu stiprią dozę sumaišius gudobelės ir širdies darbą gerinančių vaistų.

Reikės pabandyti. Vakar visą dieną kentėjau, šiandien jau nebenoriu tokios savijautos cry.gif
Atsakyti
man uzvakar naktį irgi labai skaudėjo širdį blink.gif
kaip bobutė negalėjau ant kairio šono miegot. kazkaip nesikėliau vaistų gert... spėju, kad čia gal nuo streso, grįžus po atostogų, ir nuo karščio. g.gif

šiaip tikrai, jei nervuojuos ar širdis makaluojas, tai gudobelės įkalu ir praeina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lotuke @ 2005 07 13, 11:18)
KT geriu. Bet negi nuo to gali širdį skaudėti? O prasidėjo ne per seniausiai  cry.gif Užeidavo ir anksčiau taip - dariau ir EKG ir ant dviračio važiavau - sakė viskas idealu. Ir baisu darosi, ir bandau save raminti, kad tas mano nuolatinis pergyvenimimas ir bailumas privertė taip širdelę daužytis.  verysad.gif


Vienas iš galimų pašalinių poveikių - negeras pojūtis krūtinėje, ypač kairėje pusėje, gali pereiti nemalonus jausmas tarsi iš rankos į širdies plotą ir atvirkščiai. Tai nėra širdies problemos. Gerai būtų padaryti benrą kraujo tyrimą, ypač krešumą ištirti. Gali būti ir nerviniai dalykai, nepakenks jei pagersi homeopatinių vaistukų nuo nervų 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 07 14, 08:27)
Vienas iš galimų pašalinių poveikių - negeras pojūtis krūtinėje, ypač kairėje pusėje, gali pereiti nemalonus jausmas tarsi iš rankos į širdies plotą ir atvirkščiai. Tai nėra širdies problemos. Gerai būtų padaryti benrą kraujo tyrimą, ypač krešumą ištirti. Gali būti ir nerviniai dalykai, nepakenks jei pagersi homeopatinių vaistukų nuo nervų  4u.gif .

Labai ačiū užm patarimus mirksiukas.gif Taip nesinori į polikliniką eiti doh.gif
Atsakyti