Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

QUOTE(Loram @ 2009 01 21, 22:24)
šiam puslapyje aukščiau yra atsakymas  tongue.gif
jei yra ekstrasistolių (permušimų) vienintelis būdas jas įvertinti - daryti Holterio monitoravimą t.y. 24 val. rašoma elektrokardiograma, o tada vertinama kiek kokių ekstrasistolių yra ir ką galima daryti ir kaip gydyti.
dėl skydliaukės - tai jos funkcijos sutrikimas provokuoja įvairius ritmo sutrikimus. Kol nesutvarkoma skydliaukės hormonų pusiausvyra tol paprastai kardiologai nesistengia gydyti širdies ritmo sutrikimų (gali stengtis kiek nori, bet nepavyks...)
Patarčiau kreiptis pas kardiologą.
Dėl skydliaukės gydymo - jei hormonų per daug - tai tėra LT tik 2 registruoti vaistai - metizolis ir tirozolis, trečias vaistas (propicilis) - įvežamas specialiai iš Vokietijos ir skiriamas jei žmogus alergiškas tiems vaistams bei nėščioms. Visi kiti vaistai, antibiotikai ir taip toliau skydliaukės negydys...

Aciu, Loram, Jusu atsakymai nuramina 4u.gif vistik pirma kreipsiuos i normalu endokrinologa(taip patare seimos daktare), kuris gydytu ne tuberkulioze, neva tai issaukia visus negalavimus, (ir beje be normaliu tyrimu), o skydliauke, nes jos sutrikimai labai jau akivaizdus(hormonu tyrimai) ir jei jau skydliaukes gydymas nesutvarkys sirdeles, manau, kad jau tada begti pas kardiologa. Ar teisingai galvoju????? Nes ir jus saket, kad jei skydliauke netvarkoje, nieks negydys permusimu g.gif
Atsakyti
Sveikos ,
gal zinot kur uz prieinama kaina galima pasidaryti veloergometrija (vaziavima dviraciu)
O tai kiek pasiziuriu tai be 200 niekaip.
Atsakyti
siandien keistas pojutis buvo.Atrodo nieko stipraus neveikiau ,sedejau ant zemes ir nezinau ar pasisukau,ar is niekur nieko akimirksniu nutirpo rankos virs alkuniu ,tokia banga tik perejo per kuna,tarsi supykino ir ta banga nusileido .Toks nemalonus jausmas .Taip ir nesupratau kas cia buvo .Nors paskutines dienas sirdis tarsi spurda ,jauciu makaluoja ir nori nenori atkreipi demesi.

Ar cia galetu buti kas rimto?
Atsakyti
QUOTE(luxx @ 2009 01 31, 23:15)
siandien keistas pojutis buvo.Atrodo nieko stipraus neveikiau ,sedejau ant zemes ir nezinau ar pasisukau,ar is niekur nieko akimirksniu nutirpo rankos virs alkuniu ,tokia banga tik perejo per kuna,tarsi supykino ir ta banga nusileido .Toks nemalonus jausmas .Taip ir nesupratau kas cia buvo .Nors paskutines dienas sirdis tarsi spurda ,jauciu makaluoja ir nori nenori atkreipi demesi.

Ar cia galetu buti kas rimto?

o tu kaip daznai jausdavai sirdies spurdejima ,, ar drebejima? matavaisi savo pulsa,, ar esi stresuojanti asmenybe,, nu man irgi paspurda sirdis bet dazniausia kaip miegu ir kas nors staigiai pazadina,, arba kaip susinervinu ,, as ir visko pirsigalvoju ,, o merginos zinot kaip vadinasi tyrimas,,duoda i namus toki kompiteriuka jis prisitvirtina sirdies plote ir yra toks laidelis kuri uzsidedi ant kaklo kad pirlaikytu,, lipdukai prilaiko ta kompiteriuka ,kaip pajauti koki negalavima, pvz,, sirdies permmusimus,, skausma nuspaudi mygtuka tada uzfiksuoja, ir nesioji gal 5dienas bent as taip nesiojau ,bet kaip nuspausdavau mygtuka tada jis pradedavo cypti taip keistai blush2.gif blush2.gif niekad neteko paklausti kaip vadinadi sis tyrimas man ji dare uk,
Atsakyti
Ivairiai tas permusimas buna ,bet sias dienas keistai spurda.O esu visokia ,kaip ir kiekviena is musu,tik kaip tik siom dienom jauciuosi visai rami ,tik va pojuciai keisti. O apie toki aparata dar ,bent man neteko girdeti .

Na o ka nustate po 5 dienu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luxx @ 2009 01 31, 23:33)
Ivairiai tas permusimas buna ,bet sias dienas keistai spurda.O esu visokia ,kaip ir kiekviena is musu,tik kaip tik siom dienom jauciuosi visai rami ,tik va pojuciai keisti. O apie toki aparata dar ,bent man neteko girdeti .

Na o ka nustate po 5 dienu. ax.gif

tai va po 5dienu as ji pristaciau i ligonine , ir paskyre man susitikima su kardiologu, tuo metu buvau nescia, tai kaip nuejau istrauke lapu kruva, o ten parodyta kaip dirba sirdis nieko nesupratau,, sako yra permusimai ,,tik labai keistai,jie kyla ramybes busenoj,, tu sako gali gyventi visa gyvenima su jais,,bet gimdymo atveju neturetu kenkti ir pati turetai sekmingai gimdyti,, taip kad po gimdymo man ji vel atsiunte ir nieko tada nerado,, siaip kiek zinau kazkas cia naujo ,sako pamati daug ligu, ai ,, kaip gimdziua susinervinau nes atvede i kazkoki kambari, tai kaip pradejo sirdis drebeti doh.gif doh.gif doh.gif iskviete daktara kazkoki suleido man vaistu tai nurimo,,o po to ejo kas 10min tikrino pulsa g.gif tai va jau du metai praeja,,bet noreciau vel pasitikrinti tuo aparaciuku bet sunkoka prieiti,, nu bet sakiau bandyti,reiks,, ai ir zinai ,,man idomu priesirdziu virpesiai tai ne ta pati tahikardija? o tau neteko gerti antidepresantu ?
Atsakyti
[quote=sapokiene,2009 01 31, 21:39]

Tai kaip nieko ir nerado ,tai ir tai jau gerai .Bet tachikardijos irgi nenustate.Ai supaisysi ir tuos gyd ir tuos aparatus.

AD neteko gerti.O ka ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luxx: 31 sausio 2009 - 21:47
sveikos, aš kažkaip keistai jaučiu širdį, jaučiu kaip plaka, tiesiog nuolat jaučiu, kad ji yra. Kartais pulsas pagreitėja. Kardiograma tik rodo tachikardiją, echo - kad viskas gerai, o veloergometrija - kad tyrimas koronarinio nepakankamumo požiūriu yra ribinis. Gydytojas sako, kad nieko čia rimto, jokio gydymo neskyrė.
Vartoju antidepresantus, psichiatras sako, kad širdį taip jaučiu dėl depresijos, bet nesuprantu, ar taip gali būti? Dar kai stipriau plaka, svaigsta galva. Spaudimas būna normalus. Viskas prasidėjo po peršalimo, tiesiog paprasčiausios slogos.
Atsakyti
QUOTE(cherry pie @ 2009 02 01, 20:47)
sveikos, aš kažkaip keistai jaučiu širdį, jaučiu kaip plaka, tiesiog nuolat jaučiu, kad ji yra. Kartais pulsas pagreitėja. Kardiograma tik rodo tachikardiją, echo - kad viskas gerai, o veloergometrija - kad tyrimas koronarinio nepakankamumo požiūriu yra ribinis. Gydytojas sako, kad nieko čia rimto, jokio gydymo neskyrė.
Vartoju antidepresantus, psichiatras sako, kad širdį taip jaučiu dėl depresijos, bet nesuprantu, ar taip gali būti? Dar kai stipriau plaka, svaigsta galva. Spaudimas būna normalus. Viskas prasidėjo po peršalimo, tiesiog paprasčiausios slogos.

tai va,,, o as del to ir geriau si malonuma AD nes nuolat jauciau sirdi,,plake man ji ir plake,,spaudimas geras tik pulsas doh.gif praejo po dvieju sav, gerimo ,,nu nezinau bet tuoj bus metai kaip nejauciu o geriau labai trumpai, gal 6men,, merginos nebijokit tokios ligos, kaip depresija,, cia tiesiog toks susirgimas kaip gripas,, skrandzio skausmai,, tik mes bijom zodzio depresija,, pasveikstama, tikrai tik per daug nereikia galvoti,,kiti metu metus serga gripais, visokiais velniais,, ir niekas nekreipia per daug demesio,,taip ir mes issigydem bet niekas nezino ar susirgsim,,o kam del to sukti galva susirgsim gydysimes vel,,o ta baime gerti negerti,,pamastykit,kaip skauda galva kodel geriate nuskausminamus? ir tada suprasite, luxx tavo visi pozymiai labai panasus i depresijos pozymius, tai galvos svaigimas sirdies jautimas,manau dar pati pradzia o jei pradejai del to pergyventi,,kad atsisako sveikata tai dar pagrysia kad turi rupintis,, isgersi 6men kursa ir praeis,,as UZ drinks_cheers.gif nes buna ir blogiasniu ligu tik kazkodel visi bijo nes tai psichologine liga,
dekui , 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapokiene: 01 vasario 2009 - 21:25
Sapokiene ,na tavo postas padrasinantis 4u.gif
Tikrai nesusiduriau ,kad gali buti depresija ,bet dideli apgyvenima turejau ir buvo daug blogiau.Dabar jauciuosi gerai,tik va jau po ilgo laiko islindo koks tai velnias.Pagalvojau,kad galbut jau iseina liga ,tokiu budu dar primindama apie save.
Atsakyti
QUOTE(luxx @ 2009 02 02, 16:21)
Sapokiene ,na tavo postas padrasinantis 4u.gif
Tikrai nesusiduriau ,kad gali buti depresija ,bet dideli apgyvenima turejau ir buvo daug blogiau.Dabar jauciuosi gerai,tik va jau po ilgo laiko islindo koks tai velnias.Pagalvojau,kad galbut jau iseina liga ,tokiu budu dar primindama apie save.

praeiti as ir turejau isgyvenimu ,, nemazai teko sterso patirti,,bet rodos praejo,, o sitie malonumai,,gryzta is leto,,pradeda tai sirdele plakti,,nueini pas daktare nieko neranda,, tai silpna, tai vel kas nors,,, tai reiskiasi pasekmes musu,, as gydziausi sitas porblemas uk, papuole labai puiki moteris daktare, daug is jos ismokau ,kaip nuejau del savo negalavimu israse vaistu,,bet va kazkodel nuolat sukdavau galva apie tai kodel as sergu ,kodel as jauciu baime ko as bijau ,,nesuprantu teko keleta kartu dar grysti,,,ir zinai luxx ka man ji pasake,, kol nesusitvarkysi problemu galvoje tol ir kunas jausis sergantis rolleyes.gif issigilink,, tiesa tai yra, geriau as puse metu,,bet ne del to kad jauciausi visiskai panikoj ir t,t, tiesiog sutriko mano motorika,, o ja atstatyti tai reikia,, nu ir ka pageriau ir praejo smegenys rodos persitvarke,, nesakau kad susirgsui dar karta tiesiog apie tai negalvoju ,, atsitiks ir gydysiuosi ,dar pasikartosiu visi sergam visokiom ligom,, cia tik viena is ju,,,, 4u.gif
Atsakyti
Puiku,kad turite Loram,tiek puikiu paaiškinimu 4u.gif Mano senuko sutrikes ritmas ,suaktyvejo skydliauke. Ar ka nors reiškia ik i50-60 nukrites diastolinis spaudimas?Šiandien po greito ejimo buvo134-108-100, pailsejus97-58-89
Atsakyti