Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

QUOTE(sindi @ 2009 01 02, 20:16)
pas mane panasios problemos ir tai grynai nervinis dalykas,turiu irgi prolabsa,bet uzeina maudzia istisai,stenkis pailseti,ir ramybe,gyvenimas be streso-stai kas patinka sirdelei biggrin.gif


Dekui uz palaikyma.Dalinai jauciu,kad tai pervargimo ,streso pasekmes ,bet kai skauda tai zinot kaip buna ax.gif

Atsakyti
QUOTE(xxx37 @ 2009 01 03, 12:26)
Dekui uz palaikyma.Dalinai jauciu,kad tai pervargimo ,streso pasekmes ,bet kai skauda tai zinot kaip buna  ax.gif

zinau uzsuktas ratas,skauda dar daugiau stresuoji, o kaip tik reikia gyventi kitaip,bet aisku nevisada iseina,sunku daug kam siais laikais,stresas musu nuolatinis palydovas ir nieko cia nepadarysi
Atsakyti
Tai va kad uzburtas doh.gif
Pageri kokiu raminanciu,tai tiek spaudima nuzemina ,kad vaikstau ir svyruoju,meto i salis.
Buvo cia kalba apie Lexotanili - na ji as geriu ketvirciais ,bet lyg man ir nieko.O dabar pabandziau zoliniu ,tai visai sakes.

Anksciau dar parukydavau,kad siek tiek tas spaudimas sokteltu,o dabar kai nerukau ( na dar nemeciau) tai spaudimas 102/56 -111/62 .Bet vel kai parukai ,atrodo,kad sirdi labiau skauda.O skauda juk taip pat kaip be rukymo.

Na ir kaip gali ko nors neskaudeti biggrin.gif Uzburtas ratas -jei ne vienas tai kitas.Geri raminancius kad neskaudetu ,tai tada reikia kokiu vaistu ,kad is vis galetum vaikscioti. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxx37: 03 sausio 2009 - 19:35
sveikutes,man pries metus irgi buvo problemu su sirdele,nors ir siaip nuo gimimo turejau sirdies yda,bet laikui begant ta skylute uzaugo,nors karts nu karto uzeidavo kad suduria ar plaka tankiau,bet pernai as dar dirbau toki darba ,kuriame pastoviai turi buti isitempus,plius anksti keldauvausi,tai matyt ir atsiliepe sirdziai,atrodydavo,kad net atsigulusi jauciu savo sirdies plakima,tai buvau antakalnyje,ligoninej,dabar nebeprisiminsiu tiksliai ka sake,bet kazkas negerai su vienu voztuvu,kad krauja stumia atgal,po to uzsiregistravau santariskese,ten kaip visada gavau taloneli tik pavasariui,nors buvo kaip tik toks laikas po naujuju,per ta laika isejau is darbo,pailsejau,aprimau,net pradejau dirbti kitur,galu gale patekau i santariskes,ten dare ivairius tyrimus,myniau dvirati ir kai paklausiau kaip ten su tuo voztuvu,tai pasake,kad abu voztuvai veikia kuo puikiausiai ir siaip viskas norma,dar klausiau ar man galima sportuoti,tai pasake,kad ne galima o butina,bet cia jau atskira tema,vis pradedu nuo sekancio pirmadienio doh.gif ax.gif blush2.gif
sekmes visoms,viskas susitvarkys wink.gif
Atsakyti
mane vargina labai daznas pulsas,buna net apie 140duziu per minute,siaip apie 100 tai pastoviai,o spaudimas zemas.jausmas toks tarsi mano kunas viena didele sirdis.bjaurus jausmas,kai pulsuoja viskas viduje.
ka daryti?
Atsakyti
eiti pas gydytoją biggrin.gif
Atsakyti
buvau,liepe nesinervuoti.israse raminanciu.
Atsakyti
tada gerti vaistus, nesinervuoti, bet jei pulsas vis tiek išlieka toks - vėl eiti pas gydytoją ir sakyti, kad nepadeda...
Atsakyti
Loram,tai nebepirmas kartas kai as kreipiuosi i medikus del sios bedos,ir del galvos skausmu,ir del is proto varanciu akiu skausmu.nelabai gilinasi.jie taip mielai mano bedas varo ant depresijos.
po keliu metu galvos bei akiu skausmu-tyrimus dariau privaciai,diagnozavo-migrena.palengvejo,kai susipazinau su sia liga,zinau kad yra galimybiu su ja kovoti.
del labai dazno pulso,tai man diagnozuoja itin padidinta jautruma,superhiperjautri absoliuciai viskam,netgi nekaltam prisilietimui,sokteli pulsas iki 150.as tai zinau,bet ka daryti.
Atsakyti
na, jei ištirta endokrininė sistema ir nieko neranda... tai gerti vaistus retinančius pulsą ir reguliuojančius nervų sistemą... jei ir taip sunku gyventi - kreiptis pas aritmologus.
Atsakyti
Loram,
O tie permušimai širdies, ar jie pavojingi? Kadangi dabar esu ne LT, tai Anglijoj kiek pasiteirauju gydytojos, dėl tų permušimų, tai ji sako, ne čia neverta pergyvent nei kiek, gal kofeino per daug (kavos jau atsisakiau seniai) , gal šiaip į galvą viską imat - net kardiogramos nedaro g.gif Nors LT dariausi prieš beveik metus, dėl nerimo sutrikimo, gydytoja padarė, kad įtikintu mane, kad širdžiai nieko bloga smile.gif Bet va atvykus čia, man tie nerimo priepuoliai sumažėjo, nors ir dabar užeina, bet... pradėjo permušinėt širdį, na plius pamaudimai, negalėjimas miegot ant kairio šono... Ypač smarkiai permuša savaitė iki mano dienų, ir dar kelias dienas per tas dienas. Tai ar čia sunerimti ir planuot sugrįžimą į Lietuvą, ar dėl permušimų kalti tik nervai (na permušimai nėra priskirtini prie širdies sutrikimų)?
Dėkui už atsakymą, iš anksto 4u.gif
Atsakyti
va pas mane irgi tas pats su permušimais ir nerimo priepuoliais.. Viskas ja lyg ir praėjo, bet prieš mėnesį pradėjo vėl permušinėt, vienas toks stiprus kad nerimo priepuolis užėjo... sad.gif Jau buvau pamiršusi ką tai reiškia, o dabar vėl prisiminiau... Gal ir nieko tokio tie permušimai, bet labai nemalonu, o dar stengtis neimti to į galvą... Dabar žiūriu kokius papildus pagerti, gal magnį b6, visgi nuo nervukų viskas prasideda.. sad.gif
Atsakyti