Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

[quote=Loram,2008 11 18, 20:26]
drįstu pasirodyt nepopuliari wink.gif
geriau jau toks "blogis", jei pastovus nerimas, baimė ir prasta gyvenimo kokybė. Žymiai blogiau yra, kai tuos vaistus pasiskiria patys žmonės ar nekompetetingi daktarai... Paprastas gydytojas geriausiu atveju žino 3-5 tos grupės vaistus ir skiria pagal gražias akis blush2.gif Kol geri vaistus - viskas OK, tiek pacientui, tiek gydytojui, bet kai reikia nutraukti - čia ir prasideda doh.gif Todėl, mielosios, jei matote, kad raminančius ir įtampa mažinančius vaistukus reiks vartoti >2mėn. - užsukit ir pas psichiatrą... Jie ne tik "durnius" gydo...
kaži kodėl visi veržiasi pas kardiologus, gastroenterologus ir alergologus, bet pas psichiatrus bijo? g.gif
[/quote
Tikrai taip ,kad geriau toks blogis nei kraustytis is proto ir ieskot ligu ten kur ju nera.Bet kaip suprantu cia yra daktaru ,tai nesupykit,nes kai eini pas daktara ,tai nepasikalbet juk,bet tik pora zmoniu teko sutikt kurie tikrai isigilina i problema ir bando tau padet,bent jau siusdami ar nukreipdami reikiama linkme.Nu kas cia per pasakymas ,yra bet viska gerai ,tu jauna ,cia stuburas ir eik ilsetis.Iseini tam momentui ramus ,o kas toliau....

Cia prisikaicius tikrai suzinai daugiau nei pasako gyd.Kur ir kokie galbut galimi tyrimai,vaistai pasirodo kazkokie yra.

O papuolus pas psichiatra tikrai pripaisys vaistu ,tik va ka esu skaicius, beje SM ,kad prie raminanciu priprantama ,o vat AD kai kuriems net butina pavartoti.Simptomai kai skiriami ir vieni ir kiti tikrai panasus ,tik sunkumo laipsnis kitoks.
Atsakyti
man diagrama parode , kad permusa , bet gydytoja demesio nekreipia , sako del skydliaukes , liepe gudobele ir kali gerti ir tiek. o jum buna kad kaista syla kaire puse krutines , sirdies plote syla kaitina ? tai normalu ?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 12 03, 18:23)
man diagrama parode , kad permusa , bet gydytoja demesio nekreipia , sako del skydliaukes , liepe gudobele ir kali gerti ir tiek. o jum buna kad kaista syla kaire puse krutines , sirdies plote syla kaitina ? tai normalu ?

As taip pat kartais jauciu sirdies plote tokia keista siluma.Pas mane yra prolapsas,tai turbut nuo to.Bet esu uzsiregistravus pas kardiologa,tai kai eisiu reikes paklausti nuo ko taip yra.Bet kai man sirdele nerami isgeriu gudobeles ir praeina nemalonumai visi.
Atsakyti
Cia gal truputi ne i tema, bet vis tiek paklausiu. Paskutiniu metu nuo auksiniu auskaru pradejo juoduoti ausies skylute, kur pradurta, pries kelias dienas pastebejau, kad juoduoja ir veidas kur prisiliecia auskarai. Ar gali buti, kad tai zenklas jog mano sirdis streikuoja?
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 12 03, 21:25)
Cia gal truputi ne i tema, bet vis tiek paklausiu. Paskutiniu metu nuo auksiniu auskaru pradejo juoduoti ausies skylute, kur pradurta, pries kelias dienas pastebejau, kad juoduoja ir veidas kur prisiliecia auskarai. Ar gali buti, kad tai zenklas jog mano sirdis streikuoja?

lotuliukas.gif nea... pirmiausiai aš pasitikrinčiau ar tie auskarai auksiniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 12 03, 23:37)
lotuliukas.gif nea... pirmiausiai aš pasitikrinčiau ar tie auskarai auksiniai smile.gif

Turguje auskaru neperku... nebegaliu nei vienu savo auksiniu auskaru nesioti, nes juoduoja ausys, o paskutines dienas ir veidas, kur lieciasi su auskarais, o paprasto metalo mano kunas aplanai nepiima, tinka tik auksas ir sidabras, nuo paprasto metalo uzsipuliuotu ausys. Aplinkiniai sako, kad kazkas negerai su sirdim. Gal ka nors girdejote apie tai.
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 12 03, 21:46)
Turguje auskaru neperku... nebegaliu nei vienu savo auksiniu auskaru nesioti, nes juoduoja ausys, o paskutines dienas ir veidas, kur lieciasi su auskarais,  o paprasto metalo mano kunas aplanai nepiima, tinka tik auksas ir sidabras, nuo paprasto metalo uzsipuliuotu ausys. Aplinkiniai sako, kad kazkas negerai su sirdim. Gal ka nors girdejote apie tai.

jei yra širdies nepakankamumas - pirmiausiai ima mėlti lūpos, paskui nosies-lūpų trikampis, galiausiai ausys... bet tada jau Jūs tik iki tualeto tenueitumėte...kankintų didžiulis dusulys.
nelabai supratau - veidas mėlynuoja tik ten kur liečiasi auskaras? niu, tai gal alergija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 12 03, 23:46)
Turguje auskaru neperku... nebegaliu nei vienu savo auksiniu auskaru nesioti, nes juoduoja ausys, o paskutines dienas ir veidas, kur lieciasi su auskarais,  o paprasto metalo mano kunas aplanai nepiima, tinka tik auksas ir sidabras, nuo paprasto metalo uzsipuliuotu ausys. Aplinkiniai sako, kad kazkas negerai su sirdim. Gal ka nors girdejote apie tai.

mano ausys irgi nuo paprasto metalo tynsta,puliuoja,aplamai kur prisiliečia metalas ten beria pvz.diržo sagtis.jau labai senai negaliu miegoti ant kairio šono,nes duria širdies plote,bet kiek daryta kardiograma nieko su širdim nėra.šiaip manyčiau,kad tai alergija ir tiek g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 03 gruodžio 2008 - 22:57
Sveikutės 4u.gif
Įdomu, ar dėl skydliaukės gali skaudėti širdį? Pas mane skydliaukės hiperfunkcija, širdis kartais plaka greičiau nei įprasta...
o kartais dar taip pradeda ją spausti, rodos net sunku kvėpuoti. ir toks skausmas, bet labai nepastovus.. kartais atrodo, kad skauda skrandį, arba kad nugarą. nors būna, kad skauda tiesiai kur širdis. ir skaudama vieta labai greitai gali pasikeisti, ar tiesiog skausmas dingsta, neaišku dėl ko.
labiau skauda giliau įkvėpus. nors kartais nuo to nepriklauso.
dar labai pradeda šalti pirštų galiukai unsure.gif jokios gudobelės nepadeda, tas pats lyg vandenį gerčiau...
ir dar... jei yra problemos su širdim, ar pablogėja esant fiziniam krūviui? ar nebūtinai?.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arabesque: 06 gruodžio 2008 - 12:58
hiperfunkcijai problemos su sirdim ypac budingos , o dar esant fiziniam kruviui tikrai gali sunku pasidaryti....
Atsakyti
Sveikutes irgi noreciau paklausti patarimo .

Va su tais amzinais maudimais sirdies plote.Maudzia labai daznai,o skausmas kazkur net i ranka pereina,tada i peti ,o buna ,kad net krutine skauda visa diena ,bet visa tai susije.Spaudimas zemas ,kartais kai susvyruoju ,pasimatuoju spaudima ,ir kai pamaciau pirma karta aritmijos indikatoriu degant ,tikrai labai issigandau.Zinau ,kad turiu prolapsa,kuris neva nieko nedaro,bet ..
Sirdis kartais musa labai stipriai .Dare plauciu nuotrauka ,parasyta sirdies seselis KS saskaita.Kas cia per variantas.Siaip tyriausi sirdi ir kaip daugeliui is musu sake viskas gerai ,bet ir vel bet....Kodel istisai maudzia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xxx37 @ 2009 01 02, 19:09)
Sveikutes irgi noreciau paklausti patarimo .

Va su tais amzinais maudimais sirdies plote.Maudzia labai daznai,o skausmas kazkur net i ranka pereina,tada i peti ,o buna ,kad net krutine skauda visa diena ,bet visa tai susije.Spaudimas zemas ,kartais kai susvyruoju ,pasimatuoju spaudima ,ir kai pamaciau pirma karta aritmijos indikatoriu degant ,tikrai labai issigandau.Zinau ,kad turiu prolapsa,kuris neva nieko nedaro,bet ..
Sirdis kartais musa labai stipriai .Dare plauciu nuotrauka ,parasyta sirdies seselis KS saskaita.Kas cia per variantas.Siaip tyriausi sirdi ir kaip daugeliui is musu sake viskas gerai ,bet ir vel bet....Kodel istisai maudzia. doh.gif

pas mane panasios problemos ir tai grynai nervinis dalykas,turiu irgi prolabsa,bet uzeina maudzia istisai,stenkis pailseti,ir ramybe,gyvenimas be streso-stai kas patinka sirdelei biggrin.gif
Atsakyti