Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(jadzka @ 2008 03 12, 07:33)
Sveikos.
Nu va, pagaliau jau sulaukiau savo Amlos ir nusidažiau vakar ax.gif DAriau taip:
2 pakelius chna užpyliau apelsinų sultim, palaikiau šiltai gal 5 valandas...
Tada įmiau pakelį Basma, porą šaukštukų amlos užplikiau, sumaišiau košę ir ant galvos porą valandų palaikiau.

PAstebėjimai:
Košė nenuteka labai. Tokia tvirtesnė.
Plaukų spalva tikrai gavosi šaltesnė, naturelesnė ruda (mažiau ryžumas krenta į akis).  Žodžiu thumbup.gif: Plaukai atsigavo....

o tai chna visai nedejai?

ir kadangi aš jau priskretau prie taves, tai dar karta paklausiu - gal dalintis amla noretum? Nupirkciau kazkiek...
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2008 03 12, 10:57)
o tai chna visai nedejai?

ir kadangi aš jau priskretau prie taves, tai dar karta paklausiu - gal dalintis amla noretum? Nupirkciau kazkiek...

Dėjau gi smile.gif du pokiukus smile.gif

Galim ir dalintis ax.gif Tik nėr pigus malonumas ji doh.gif: 5 pakiukai po 100 g. kainavo kažkas 110 lt man doh.gif: Bet... Vieno pakiuko kokiems 5 dažymams užtekti turėtų.....
Atsakyti
Na ką merginos. Neblogai laikosi spalva su Amla. Tik va manau,kad nuo Basma to raudonumo per daug g.gif: o jei bandyti tik su Chna ir amla kaip manot? Gal plaukai ryžesni gautųsi g.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 12, 08:00)
Dėjau gi smile.gif du pokiukus smile.gif

Galim ir dalintis ax.gif Tik nėr pigus malonumas ji doh.gif: 5 pakiukai po 100 g. kainavo kažkas 110 lt man doh.gif: Bet... Vieno pakiuko kokiems 5 dažymams užtekti turėtų.....


acha, tikrai, taip ir parašyta, kad dėjai, žoplinėju.

Del amlos i az parašysiu, ok?
Atsakyti
mano plaukai rudi, bet norėčiau paryškinti unsure.gif tai tiek kokiu santykiu reikia maišyt chna ir basma, kad nebūtų jokio raudono atpalvio prieš saulę, ir šiaip tik tamsiai ruda kad gautųsi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2008 03 15, 21:44)
mano plaukai rudi, bet norėčiau paryškinti  unsure.gif  tai tiek kokiu santykiu reikia maišyt chna ir basma, kad nebūtų  jokio raudono atpalvio prieš saulę, ir šiaip tik tamsiai ruda kad gautųsi?  unsure.gif

Neįmanoma tongue.gif Su chna ir Basma visada bus tas raudonokas atspalvis. Na Amla kiek prigesino tą raudomumą, bet tikrai jo yra....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 14, 22:29)
Na ką merginos. Neblogai laikosi spalva su Amla. Tik va manau,kad nuo Basma to raudonumo per daug g.gif: o jei bandyti tik su Chna ir amla kaip manot? Gal plaukai ryžesni gautųsi g.gif:



Siaip chna ir duoda ta ryza atspalvy, o basma jy gesina y ruduma. Maisant 1:2 bent jau ant mano plauku gaudavosi rudi plaukai, jei dedavau tik chna ryzike likdavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 16, 13:01)
Siaip chna ir duoda ta ryza atspalvy, o basma jy gesina y ruduma. Maisant 1:2 bent jau ant mano plauku gaudavosi rudi plaukai, jei dedavau tik chna ryzike likdavau blush2.gif

Na gal g.gif: bet man tas ryžumas auksinis tai gražu, o va raudonumas schmoll.gif: Einu gal dar užteplioti plaukus su žolėm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 16, 13:14)
Na gal g.gif: bet man tas ryžumas auksinis tai gražu, o va raudonumas schmoll.gif: Einu gal dar užteplioti plaukus su žolėm  lotuliukas.gif


As buvau raudona pries gal 8 metus, su zolelem daziau, vadinosi rubin, va ten tai raudona buvo thumbup.gif lotuliukas.gif O chna duoda grazu atspalvy ryzoka, tik reikia neperlaikyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 16, 14:23)
As buvau raudona pries gal 8 metus, su zolelem daziau, vadinosi rubin, va ten tai raudona buvo thumbup.gif  lotuliukas.gif O chna duoda grazu atspalvy ryzoka, tik reikia neperlaikyt mirksiukas.gif

Na gal smile.gif bet ką pastebėjau, kad nu oAmlos tikrai mažiau to raudonumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 16, 12:14)
Na gal g.gif: bet man tas ryžumas auksinis tai gražu, o va raudonumas schmoll.gif: Einu gal dar užteplioti plaukus su žolėm  lotuliukas.gif


O man kažkaip raudoniau gaudavosi, kai dėdavau basmos... Kaži kodėl? g.gif Jau senokai likau tik prie chna, tai plaukai įgavo tokį daugiau varinį atspalvį, žili, aišku, ryškesni, bet kažkaip įpratau.

Jadzka, galėtum savo plaukučius po dažymo su chna+amla nufotkint ir įmest? 4u.gif

Aš, va, vėl su turbanu sėdžiu, bet dabar tai ant smūgio sumakalavau mišinį, bais laiko trūko, tai plikiau vandeniu, įpyliau sėmenų aliejaus ir įdėjau medaus.
Atsakyti
sveikos.pati dazau plaukus su chna ir basma ir esu baisiai patenkinta.maisau su azuolo zieves nuoviru.tik gal kas galit patart,kaip ta kvapa panaikint ar susvelinint?-pradeda jis atsibost ir erzint..kazkas maiso su kava,bet ar geriau?o gal kaip tik slykstesnis kvapas?
ar kas bandet TBS dazus ?jie irgi taip pat kvepia...? ax.gif
Atsakyti