Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Puccha @ 2008 02 18, 19:36)
Gal kuri dažė juodus plaukus chna? Kaip pavyko?


Buvau ir aš prisižaidusi su juoda spalva: ką bedariau, niekas tos juodos nenuėmė, turėjo praeiti daaaug laiko, kol nuaugo dažyti plaukai. Nenuėmė ne tik chna, bet ir kiti cheminiai dažai, kirpėja sakė, kad juodų išimti praktiškai neįmanoma. Bet čia seniai jau buvo, gal yra kokių būdų dabar? Ką sako tavo kirpėja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2008 02 23, 17:34)
Manau reikia kirpykloje nuimt spalva nors viena karta,o po to bandit su chna,nes visi raso ,kad juodaj su chna ir basma vistiek nenudazysi.


QUOTE(Miaška @ 2008 02 23, 20:14)
Buvau ir aš prisižaidusi su juoda spalva: ką bedariau, niekas tos juodos nenuėmė, turėjo praeiti daaaug laiko, kol nuaugo dažyti plaukai. Nenuėmė ne tik chna, bet ir kiti cheminiai dažai, kirpėja sakė, kad juodų išimti praktiškai neįmanoma. Bet čia seniai jau buvo, gal yra kokių būdų dabar? Ką sako tavo kirpėja? g.gif

Pas kirpėją dar nebuvau, nes dabar kaip ir neturiu tokios unsure.gif Manau, kad teks pataupyti pinigėlių ir keliaut pas tą kirpėją, kuri man darė vestuvinę šukuoseną, prieš tai labai gražiai apkirpo wub.gif Pas ją brangoką, bet ji dalyvauja visokiuose seminaruose, gal sugalvos ką nors mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kirpėja irgi dirba brangioje kirpykloje schmoll.gif .Bet man nuo juodų plaukų nuėmė spalvą ir išėjo dviem tonais šviesesni.Bet reikia būtent ne šviesint, o nuiminėti spalvą.Bet nepatarčiau eiti bet kur, nes kirpėja man aiškino,kad perdažant iš juodos spalvos neaišku,kokie gali išeiti(koks pigmentas gali išlysti).Bet man pavyko 4u.gif
Atsakyti
O jeigu as daziau su chna ir basma, bet man jokio poveikio, jokio atspalvio, laikiau 1 val laiko, tai ka as ne taip dariau?
Atsakyti
QUOTE(Giedrut @ 2008 02 28, 15:41)
O jeigu as daziau su chna ir basma, bet man jokio poveikio, jokio atspalvio, laikiau 1 val laiko, tai ka as ne taip dariau?

As pirma karta laikiau tris valandas, bet vis tiek nelabai matesi skirtumas tarp naturaliu ir dazytu.Po to dejau vien chna ir patapau ryza kaip reikiant biggrin.gif .Dabar po keliu seansu su chna ir basma tapau lyg ir kastonine.Nezinau kaip graziau wub.gif ...
Atsakyti
Merginos gal kuri bandėt tept plaukus tik basma, kaip kaukę plaukams naudot. Mano teta sakė šaknis tepa su basma, tai poto plaukai purūs ir švelnūs būna. Norėčiau pabandyt, bet bijau, kad nesigautų kokia neaiški spalva. g.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 02 28, 21:49)
As pirma karta laikiau tris valandas, bet vis tiek nelabai matesi skirtumas tarp naturaliu ir dazytu.Po to dejau vien chna ir patapau ryza kaip reikiant biggrin.gif .Dabar po keliu seansu su chna ir basma tapau lyg ir kastonine.Nezinau kaip graziau  wub.gif ...



Ačiū už atsakymą, bandysiu kita kart ilgiau laikyt...ir dažniau:)
Atsakyti
man vis sukas mintys apie plaukų dažyma su basma ir chna, bet baisu kažkaip unsure.gif o jei sugalvosiu su cheminiais dažais dažyt, tai reiks laukt kol ataugs unsure.gif o jei nusidažius pasidarysiu kaip kokia voverė? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2007 06 16, 18:30)
Ar kirpykloje galima nusidazyti su chna arba basma? Niekur neteko girdeti, praeitos temos neperskaiciau, gal ir buvo apie tai kalbeta, noreciau suzinoti, gal kuri dazesi, mielai nueiciau i kirpykla siai pocedurai  mirksiukas.gif

as tai dazausi su chna pati namuose ir gerai man gaunasi smile.gif ir jus pabandykite pati nusidazyti namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrut @ 2008 02 28, 14:41)
O jeigu as daziau su chna ir basma, bet man jokio poveikio, jokio atspalvio, laikiau 1 val laiko, tai ka as ne taip dariau?


pirma karta niekad spalvos nesimato, tik chna ryzumas gali islysti smile.gif

QUOTE(Zivilkaa @ 2008 03 02, 11:44)
Merginos gal kuri bandėt tept plaukus tik basma, kaip kaukę plaukams naudot. Mano teta sakė šaknis tepa su basma, tai poto plaukai purūs ir švelnūs būna. Norėčiau pabandyt, bet bijau, kad nesigautų kokia neaiški spalva. g.gif


kiek zinau, pries tai cia diskutavo, kad viena basma jokios spalvos neduoda..
Atsakyti
Nu ir as savo patirtimi pasidalinsiu tongue.gif
Pries kuri laika suradau forume sita tema ir visa nakti darbe skaiciau...
Negalejai ryto sulaukti, kad nulekti ir parduotuve. Prisipirkau chnos ir basmos. Mano plauku spalva yra tamsi. Kadangi mano plaukai labai riebus, tai labiausiai norejau, kad chna juos nors kiek nusausinau. Po pirmo dazymo (maisiau 1 pakeli chnos ir 3 basmos), plauku spalva isejo tokia tamsiai sokoladine. Poveikis: super, plaukai blizga, purus. Po menesio vel dazaiusi biggrin.gif . Isejo dar intensyvesne spalva, ryskiai sokoladine, o ant saulutes ryzai blizga. Man tai super patinka. O svarbiausia ka pastebejau, plaukuciai ne taip greit susiriebaluoja. Nereikia kas diena plauti.
Nu tiesiog negaliu atsidziaugti savo plaukuciais. Kita savaite vel dazysiu! lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Nu va, pagaliau jau sulaukiau savo Amlos ir nusidažiau vakar ax.gif DAriau taip:
2 pakelius chna užpyliau apelsinų sultim, palaikiau šiltai gal 5 valandas...
Tada įmiau pakelį Basma, porą šaukštukų amlos užplikiau, sumaišiau košę ir ant galvos porą valandų palaikiau.

PAstebėjimai:
Košė nenuteka labai. Tokia tvirtesnė.
Plaukų spalva tikrai gavosi šaltesnė, naturelesnė ruda (mažiau ryžumas krenta į akis). Žodžiu thumbup.gif: Plaukai atsigavo....
Atsakyti