Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(jadzka @ 2008 02 16, 11:54)
Žizel, o kuo tu dažai plaukus?



neklausk, nezinau kuom dazyti
patiko kaip daze pries vestuves Wella dazais
nusiplaunant plaukai neigavo slykstaus ryzo atspalvio 4u.gif
nu bet kainuoja 100 Lt sad.gif dazymas ir dazai
ir ten tos chemijos mazas kiekis buvo

o namuose dazau ka randu Droge doh.gif tik paskutiniai sykiai gavos, kad atspalvis buvo zymiai tamsesnis doh.gif

paskitini syki ziurinejau Svarckopo dazus (sm rasyta, kad labai suasina) ir henna dazus, tuos pakuotej tokioj pusiau apvalioj

sunkiausia spalva issirinkti verysad.gif

o dazius esu su viskuom, kuo brangesni dazai, tuo greiciau nusiplauna, bent jau man, gerai laikosi visokios pigienos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žizel: 16 vasario 2008 - 12:06
As taip pat gana sviesi ir plaukai gana ilgi, bet susigundziau "ryza" spalva ir nusidaziau plaukus su chna. Gal keturis kartus daziau kol gavau norima spalva. Seimynelei mano "ryzos" kudlos nelabai patinka blink.gif ir jau susilaukiau siulymu persidazyt plaukus. Turbut vienintelis budas atgaut naturalia spalva yra dazyt chemija, artimiausia spalva, ir laukt, kol ataugs? Sruogelem gal? Reiktu susizinot jei kada nuspresciau vel but "natural product" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 02 16, 16:30)
As taip pat gana sviesi ir plaukai gana ilgi, bet susigundziau "ryza" spalva ir nusidaziau plaukus su chna. Gal keturis kartus daziau kol gavau norima spalva. Seimynelei mano "ryzos" kudlos nelabai patinka  blink.gif ir  jau susilaukiau siulymu persidazyt plaukus. Turbut vienintelis budas atgaut naturalia spalva yra dazyt chemija, artimiausia spalva, ir laukt, kol ataugs? Sruogelem gal? Reiktu susizinot jei kada nuspresciau vel but "natural product" smile.gif

Aš taip pat neseniai dažiausi, esu šviesoka, bet spalva man labai patiko thumbup.gif. Nors labai bijojau dažyti. Kiek laiko laikei dažus?
Atsakyti
Viskas, užsisakinėju amlos. Nieks nebus. Radau už daug maž padorią kainą ir nemažą kiekį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 02 16, 14:51)
Viskas, užsisakinėju amlos. Nieks nebus. Radau už daug maž padorią kainą ir nemažą kiekį ax.gif

Kur radai?

Labai norėčiau ir aš. Jei ten didelis kiekis, gal galėtum dalį perleisti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 02 16, 16:51)
Viskas, užsisakinėju amlos. Nieks nebus. Radau už daug maž padorią kainą ir nemažą kiekį ax.gif



kas cia tokio?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2008 02 16, 17:57)
Kur radai?

Labai norėčiau ir aš. Jei ten didelis kiekis, gal galėtum dalį perleisti  blush2.gif


Radau tame pačiame psl. kur hena for hair ar kaip jis ten, bet dar radau ir amazon.com
Užsisakiau aie pusę kg. miltukų, o jų ten tik po šaukštelį reikia. Tai gal ir galėsiu kažkiek perleisti. reik pirma sulaukti kol atkeliaus ax.gif

QUOTE(Žizel @ 2008 02 16, 17:58)
kas cia tokio?


KAžkokio augalo uogos, džiovintos ir sumaltos. Dažant plaukus Chna ir basma kaip ir turėtų padaryti ne tokį raudoną atspalvį. Dar stiprina plaukų šaknis, suteikia blizgeio plaukams, tinka nuo slinkimo. DAr galima naudoti ir odai, kaip šveitiklį ir pan. Pirma išbanyt reiks biggrin.gif:D:D
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 02 16, 17:32)
Užsisakiau aie pusę kg.  miltukų, o jų ten tik po šaukštelį reikia. 


Taigis galėjai pasireklamuot, kad radai - tikrai atsirastų, kas prisideda prie užsakymo, sutaupytum pinigės mirksiukas.gif biggrin.gif

Kai išmėginsi ant savo galvos - pasakok su visomis smulkmenomis, kas kaip kur gavos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 02 16, 22:32)
Taigis galėjai pasireklamuot, kad radai - tikrai atsirastų, kas prisideda prie užsakymo, sutaupytum pinigės mirksiukas.gif  biggrin.gif

Kai išmėginsi ant savo galvos - pasakok su visomis smulkmenomis, kas kaip kur gavos 4u.gif

smile.gif tai ten bus 6 pakeliai po 100 g. jei jau kas labai norės, tai manau galėsiu perleisti kokius kelis ax.gif

Būtinai papasakosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2008 02 16, 17:41)
Aš taip pat neseniai dažiausi, esu šviesoka, bet spalva man labai patiko thumbup.gif. Nors labai bijojau dažyti. Kiek laiko laikei dažus?

Ooooooiiiiiiiiiii, brolyyyyyyti...Laikiau apie tris valandas biggrin.gif .Apsivyniojau galva folja, o po to vilnoniu saliku turbana padariau biggrin.gif . Meldziaus, kad tik niekas neuzsuktu i svecius lotuliukas.gif . Esu spalva labai patenkinta, norejau ryza but, bet kazko kito, sveikatinancio, poveikio nejauciu schmoll.gif , nors pleiskanos per kelis kartus apmazejo. Su specialiu sampunu po pirmo karto dingsta, bet norejau naturalios priemones. Svarbiausia spalva ryza ir aplinkinius galiu paerzint blush2.gif ...
Atsakyti
Vėl "prisivaidinau" dažydama plaukus cray.gif Paėmiau ir juodai cheminiais dažais doh.gif Kur mano galva tada buvo blink.gif Šiandien bandžiau pataisyti, uždažyti šviesiai, bet ir vėl visiškas fiasko cray.gif šaknys pašviesėjo, o jos ir taip šviesios, bet vos milimetrą ataugę ( tai nors tiek gerai), bet dažai man sukėlė alergiją unsure.gif nutirpo lūpa verysad.gif o aš vaikutį maitinu. Taip gailiuosi dabar, kad ta juoda dažiau sad.gif
Gal turit kokių minčių ką būtų galima padaryti natūraliais dažais? Aš chna esu daug kartų dažius, dar dažydavau henna firmos tais beveik natūraliais dažais... Mano natūralūs plaukai tokie pilki, lietuviški, o dažyti juodi... cray.gif būčiau labai laiminga jei būtų galima nors spalvytes palyginti. Gal kuri dažė juodus plaukus chna? Kaip pavyko?
Atsakyti
Jau 2 kartus dazau plaukus xna.Patiko.As pries chiemija.Radau tokia informacija sen am rusiskam zurnale.Gal kam bus naudinga,pati dar nieko nebandziau. 2 c.lozki uksusa,dobavlennye v rastvor xny,uskoriat deistvie kraski.Krasnoe vino:razmesaite xnu ne v vode ,a v nem i vy polucite glubokie tona krasnogo vinograda.Svekolnyj sok:zameniv im vodu,vy smozete dobitsia torzestvennyx purpurnyx tonov na temnyx volosax.Malinovyj sok:temno-bordovye ottenki.Molotyj kofe_dobavte ego v suxuju xnu,do togo,kak smesat s vodoj,koricnevye tona stanut glubze.Specii-barxatistye kastanovye ottenki.Mednye monetki-pribaviat mednye ottenki.Caj vmesto vody-temnye koricnevye tona. Sorry,kad rusu kalba,bet norejau originalo kalba palikt.
Papildyta:
QUOTE(Puccha @ 2008 02 18, 20:36)
Vėl "prisivaidinau" dažydama plaukus cray.gif Paėmiau ir juodai cheminiais dažais doh.gif Kur mano galva tada buvo blink.gif Šiandien bandžiau pataisyti, uždažyti šviesiai, bet ir vėl visiškas fiasko cray.gif šaknys pašviesėjo, o jos ir taip šviesios, bet vos milimetrą ataugę ( tai nors tiek gerai), bet dažai man sukėlė alergiją  unsure.gif nutirpo lūpa verysad.gif o aš vaikutį maitinu. Taip gailiuosi dabar, kad ta juoda dažiau sad.gif
Gal turit kokių minčių ką būtų galima padaryti natūraliais dažais? Aš chna esu daug kartų dažius, dar dažydavau henna firmos tais beveik natūraliais dažais... Mano natūralūs plaukai tokie pilki, lietuviški, o dažyti juodi... cray.gif būčiau labai laiminga jei būtų galima nors spalvytes palyginti. Gal kuri dažė juodus plaukus chna? Kaip pavyko?

Manau reikia kirpykloje nuimt spalva nors viena karta,o po to bandit su chna,nes visi raso ,kad juodaj su chna ir basma vistiek nenudazysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 23 vasario 2008 - 17:37