Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Sveikos 4u.gif

Galvoju gal ir man pabandyti... ax.gif
Jei prieš tai plaukai dažyti su cheminiais dažais įdomu ar užsidažys g.gif. Ar labai skirsis ataugę ir dažyti plaukai? g.gif
Visos temos neturiu kada skaityti, tai gal kuri patars kokių proporcijų reikia, kad gautusi šviesesnė spalva rolleyes.gif
Atsakyti
Siandien TBS apziurejau chna plauku dazus, tik pamirsau paklaust konsultantes apie juos doh.gif Gal kas bandet? Maciau yra viena rusis, kuri neva plaukam suteikia sokoladini atspalvi? g.gif Bet juk atspalvis priklauso ir nuo naturaliu plauku spalvos? Idomu, neiseitu kokia raudona, "ryza" plauku spalva? Ar tie TBS chna dazai nusiplautu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 25, 20:27)
Niu spalvyte  thumbup.gif
Kaip manai, ar man pavyktu patamsinti panasiai plaukus?  Tiesa, jei netiktu, nepatiktu, po kiek laiko nusiplautu?

user posted image


nepatariu dazyt su chna, nes plaukai tikrai labai grazus, ilgi thumbup.gif nusidazius kad ir viena karta su chna, manau nebeatsiplaus iki tokios spalvos kaip buvo, nors ir po 100 plovimu doh.gif nes kadangi pakankamai sviesus plaukai, o nuo chna jie taps ryzi, raudoni arba kastoniniai ir chna netaip jau lengvai issiplauna doh.gif ypac ant sviesiu plauku, jei butu tamsus, tada nesimatytu didelio skirtumo. na cia mano nuomone ir patarimas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Amry @ 2008 01 30, 10:13)
1. Galima iškart maišyt abi ir taip dažyt, aš taip dažau (1 pokelis xna+2pokeliai basmos, kadangi noriu tamsesnio atspalvio).
2. Galima ir vien xna dažytis  4u.gif Basma priduoda spalvai tamsumo..
Viena basma nedažyk  schmoll.gif  Nes čia rašė merginos, kad gaunas žalias atspalvis  doh.gif

Miltelius užpilinėt galima įvairiai: kava (žinoma, be tirščių) - numuša xna kvapą (kai kam jis nepatinka), ąžuolo žievės nuoviru, dadėt aliejuko lšelis kelius, citrinos, medaus...

Sėkmės  4u.gif


kava ne tik numusa kvapa, bet su ja isgaunamas tamsesnis atspalvis, ilgiau laikosi spalva mirksiukas.gif ypac tinka, jei norit sokolado spalvos plauku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2008 01 30, 21:49)
nepatariu dazyt su chna, nes plaukai tikrai labai grazus, ilgi thumbup.gif nusidazius kad ir viena karta su chna, manau nebeatsiplaus iki tokios spalvos kaip buvo, nors ir po 100 plovimu doh.gif nes kadangi pakankamai sviesus plaukai, o nuo chna jie taps ryzi, raudoni arba kastoniniai ir chna netaip jau lengvai issiplauna doh.gif ypac ant sviesiu plauku, jei butu tamsus, tada nesimatytu didelio skirtumo. na cia mano nuomone ir patarimas smile.gif

Dekui uz patarimus 4u.gif Butent del to ir bijau juos dazyt... O kitu budu pabandyt pabut truputi tamsesne turbut nera g.gif Gal sampunai dazantys? O ar jie nusiplauna visikai po to? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 30, 17:40)
Siandien TBS apziurejau chna plauku dazus, tik pamirsau paklaust konsultantes apie juos  doh.gif Gal kas bandet? Maciau yra viena rusis, kuri neva plaukam suteikia sokoladini atspalvi?  g.gif Bet juk atspalvis priklauso ir nuo naturaliu plauku spalvos? Idomu, neiseitu kokia raudona, "ryza" plauku spalva? Ar tie  TBS chna dazai nusiplautu?  g.gif


pati nebandziau, reikejo konsultantes pasiklaust, idomu ar is sviesiu plauku iskart tamsius padarytu blush2.gif esu skaicius atsiliepimu forume, bet labai nedaug, tai kai kam patiko, kai kam - pinigai i bala ismesti, nes kaina, bent jau Lietuvoj doh.gif jeigu ten paprasta chna tik kad su aliejais kazkokiais tai tikrai neapsimoka g.gif

Viktuteee, o tu labai nori tamsiu plauku? ilgam, ar pabandyt tiktai? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 30, 21:08)
Dekui uz patarimus  4u.gif Butent del to ir bijau juos dazyt... O kitu budu pabandyt pabut truputi tamsesne turbut nera  g.gif Gal sampunai dazantys? O ar jie nusiplauna visikai po to?  g.gif


na nzn, mano drauge turejo sviesius plaukus (na jos buvo sruogelem sviesinti), po to nusidaze tamsiai su nuplaunamu, bet nusiplove laabai negreit, tik po keliu menesiu ir tai ne iki galo, po to vel ejo dazyt sviesiom sruogelem, tai tada nebesimate, bet jos buvo dazyti sviesiai, tai gal del to, o kaip su naturaliais tai nznau, reiktu pasiklausinet kas bande smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2008 01 31, 00:02)
pati nebandziau, reikejo konsultantes pasiklaust, idomu ar is sviesiu plauku iskart tamsius padarytu blush2.gif esu skaicius atsiliepimu forume, bet labai nedaug, tai kai kam patiko, kai kam - pinigai i bala ismesti, nes kaina, bent jau Lietuvoj doh.gif jeigu ten paprasta chna tik kad su aliejais kazkokiais tai tikrai neapsimoka g.gif

Viktuteee, o tu labai nori tamsiu plauku? ilgam, ar pabandyt tiktai? blush2.gif
Papildyta:
na nzn, mano drauge turejo sviesius plaukus (na jos buvo sruogelem sviesinti), po to nusidaze tamsiai su nuplaunamu, bet nusiplove laabai negreit, tik po keliu menesiu ir tai ne iki galo, po to vel ejo dazyt sviesiom sruogelem, tai tada nebesimate, bet jos buvo dazyti sviesiai, tai gal del to, o kaip su naturaliais tai nznau, reiktu pasiklausinet kas bande smile.gif

Noreciau is pradziu pabandyti patamsinti plaukus, o po to jau ziureciau. Aisku, jei nepavyktu tas bandymas, nepatiktu, netiktu, noreciau, kad tas atspalvis nusiplautu ax.gif
Tiesa sakant, net neatkreipiau demesio i TBS chna sudeti, o vertejo g.gif

Idomu, kaip cia su tais nuplaunamais sampunais ir naturaliais plaukais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 30, 23:01)
Noreciau is pradziu pabandyti patamsinti plaukus, o po to jau ziureciau. Aisku, jei nepavyktu tas bandymas, nepatiktu, netiktu, noreciau, kad tas atspalvis nusiplautu  ax.gif
Tiesa sakant, net neatkreipiau demesio i TBS chna sudeti, o  vertejo  g.gif

Idomu, kaip cia su tais nuplaunamais sampunais ir naturaliais plaukais g.gif


tada vertetu pasiklausinet, nes tikrai nezinau, gal ir nusiplautu ax.gif dar manau labai priklauso nuo dazu ar dazancio sampuno. zinau, kad augaliniai visokie dazai greiciau nusiplauna, reikia, kad kuo maziau chemijos butu smile.gif
siaip jei noretum ilgam laikui dazyt tamsiai, tada siulau nusidazyt tamsiai ruda spalva kirpykloj ar namie (kad ir su nenuplaunamais), kai prades blukt spalva - dazyk su chna+basma, atgaivinsi spalva, plaukai zvilges, blizges thumbup.gif ir kai tik spalva nusiplaus - vel gali su chna dazyt, plaukam tik i nauda thumbup.gif bet tada jau teks rudaplauke but, arba atsiaugint, o tokius ilgus plaukus atsiaugint tai man puse gyvenimo prireiktu biggrin.gif blush2.gif
as pries pradedama dazyt chna ir basma irgi labai bijojau, abejojau. pries tai daziau sviesiom sruogom kelis metus, nes siaip mano plaukai is prigimties panasus kaip tavo, tik tamsesne, tokie pilksvi, nlb grazi spalva biggrin.gif bet nuo dazymo daug kartu sruogelem buvo beveik visi sviesus, tad is pradziu buvo baisu apsisprest dazyt tamsiai, nes zinojau, kad jei nepatiktu, ar noreciau vel atgaut buvusia plauku spalva, tai butu beveik neimanoma, arba reiketu daug laiko, daug pinigu, kitaip smarkiai kentetu plaukai (na ar taip ar taip plaukam nelabai patiktu biggrin.gif ). bet nusprendziau pabandyt, nusidaziau kirpykloj tamsiai, is pradziu buvo keista ir truputi sokas, nes kai buvau visa laika sviesi, o dabar tamsi, tai didelis skirtumas ir sunku priprast, nors daug kas sake, kad labiau tamsus tinka. po keliu menesiu vel nusidaziau, jau kitokia truputi spalva ir pas kita kirpeja, nes ta pirma spalva man nelabai patiko, kazkokia nei ruda, nei juoda buvo. antra kart nusidazius - super spalva, tamsaus sokolado, kokios ir norejau, plaukai blizgejo, atsigavo thumbup.gif bet po keliu men spalva apsiplove, nebetaip blizgejo, man labai negrazu, kai nei siokia nei tokia spalva, tai pradejau mastyt, ka daryt, nes kas kelis menesius eit dazyt su cheminiais dazais nesinorejo, plaukai nera lb stiprus, kad tiek iskestu. pradejau skaitinetis apie nuplaunamus dazus, sampunus, po to atradau tema apie chna, perksaiciau galima sakyt viska ir nusprendziau pabandyt ir nei kiek nesigailiu, nes dazyt galiu kada uzsinoriu, plaukai tokie, kokiu niekada neturejau ir svarbiausia nekenkia thumbup.gif kelis kartus dar ejau nusidazyt cheminiais dazais, kai atsiplauna vel dazau su chna ir basma ir atrodo, kad dazyti su dazais thumbup.gif dabar kai ziuriu ankstesnes nuotraukas, kur buvau sviesi, baisu darosi, kaip galejau taip vaiksciot, nes siaip mano antakiai tamsus, akys tamsios ir siaip bruozai tokie, kad netinka sviesus plaukai, is tiesu dziaugiuosi labai, kad tapau brunete ir kad atradau chna ir basma thumbup.gif
jei labiau nori but tamsiaplauke, nei nenori - rizikuok, pries tai gerai apsvasrcius viska, pamastyk, ar tiks prie veido bruozu, nes jei veido bruozai sviesus, tai tamsus plaukai netinka, nes veidas tiesiog pranyks doh.gif
sekmes, jei dar kas domina - klausk 4u.gif
Papildyta:
nu ir prirasiau:oh biggrin.gifD
Atsakyti
Aciu labai uz tokius issamius atsakymus ir komentarus 4u.gif

As visada galvojau, kad as esu tamsiaplauke, bet va plaukai pradejo svieset g.gif Visa laika buvau tokia tamsi brunete ir pasiziuriu dabar i nuotraukas su tokia nostalgija... Nors tada labai norejosi sviesesniu, tokiu karameliniu plauku... Tai va, keiciasi tie norai...
Dabar noreciau, kaip jau ir sakiau, patamsint plaukus, bet bijau, kad cheminiam dazymui as tikrai dar nepasirasyciau... Tai ir ieskau tu kiek imanoma maziau "skausmingesniu" budu patamset ir pasikeist biggrin.gif

Tiesa, o Tau nebuvo kokio salutinio poveikio, pvz., zaliu sruogu kaip kitoms merginoms nutinka chemiskai paveiktus plaukus dazant augaliniais dazais? Ar esi bandzius kitus budus dazyti plaukus - sampunus nuplaunamus, putas, kaukes ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 31, 00:48)
Aciu labai uz tokius issamius atsakymus ir komentarus  4u.gif

As visada galvojau, kad as esu tamsiaplauke, bet va plaukai pradejo svieset  g.gif Visa laika buvau tokia tamsi brunete ir pasiziuriu dabar i nuotraukas su tokia nostalgija... Nors tada labai norejosi sviesesniu, tokiu karameliniu plauku... Tai va, keiciasi tie norai...
Dabar noreciau, kaip jau ir sakiau, patamsint plaukus, bet bijau, kad cheminiam dazymui as tikrai dar nepasirasyciau... Tai ir ieskau tu kiek imanoma maziau "skausmingesniu" budu patamset ir pasikeist  biggrin.gif

Tiesa, o Tau nebuvo kokio salutinio poveikio, pvz., zaliu sruogu kaip kitoms merginoms nutinka chemiskai paveiktus plaukus dazant augaliniais dazais? Ar esi bandzius kitus budus dazyti plaukus - sampunus nuplaunamus, putas, kaukes ir pan.?


nea, nebuvo jokio pasalinio poveikio ir jokiu zaliu sruogu biggrin.gif skaiciau ir as, kad padazius su chna po to dazant su dazais atsitinka taip, ar tai turetu atsitikt, bet as po paskutinio dazymo chna palaukiu koki menesi, tada dazausi su chem.dazais ir nieko thumbup.gif gal sakau butu tie zali plaukai, jei bandytum sviesinti? as kai panasia spalva dazau tai ir nesimato g.gif nors irgi, drauge daze kelis kartus su chna is pradziu bespalve, nors jos buvo sviesiom sruogom dazyti plaukai ir siaip sviesus, tai matesi kazkoks zalsvas atspalvis ant plauku nuo bespalves chna. manau ji tinka tik tamsesnius plaukus turint, o ne blondinem smile.gif beto, nznau kaip del poveikio bespalves ir su spalva, as gal 2 kartus daziau, bet pacioj pradzioj, tai nepasakyciau, kad pajutau koki skirtuma, o po dazymo su spalva - iskart, nors ta drauge sake, kad jai ir nuo bespalves kitokie plaukai tapo kazkiek. tai va, ji nusidazius bespalve sumaste nusidazyt ir su spalva, bet kadangi plaukai sviesus tai gavosi tokia ryza spalva, po to dar daze karta, tada po kokio men, ar menesio su puse (chna spalva kaip ir buvo apsiplovus bet ne iki galo, ypach ten kur sviesintos sruogos buvo) ejo dazyt sviesiu sruogu pas kirpeja, tai sake kirpeja ilgai vargo, kelis kartus daze, nors nudazyt isejo, del chna, bet irgi jokiu zaliu plauku smile.gif tiesa, jai kirpeja daze ne su grynais chem, bet su naturaliais pusiau kazkokiais augaliniais dazais, tai gal del to sunkiai dazesi ir gal del to zali netapo plaukai? bet siaip kazkaip neteko girdet ir skaityt, isskyrus tuos atvejus, kai eidavo po dazymo chna chemini darytis smile.gif
kitais budais nesu, nes nusidaziau dazais, po to pradejau chna ir nebuvo reikalo eksperimentuot su dazomaisiais sampunais, putom ir pan. be to, man kazkaip butu baisu dazytis paciai, kad ir su putom ar sampunu, nznau kodel doh.gif biggrin.gif gal kad netycia nesigautu juodi vietoj rudu, arba raudoni biggrin.gif ir nelabai pasitikiu parduotuvese esanciais dazais, ypach garnier, palete ir pan doh.gif tada geriau pasieskociau kokiom rimtoj parduotuvej (medines sukos pvz), ar kokioj kirpykloj dazu smile.gif
henna plus zinau, kad naturalus dazai, tik nzau ar yra nuplaunamu blush2.gif
nuo naturaliu, nedazytu plauku manau turetu nusiplaut dazai, tik sakau, nesirink geriau jokiu garnier tu putu ar kazko pan, nes kiek teko skaityt ir matyt, tai niekada dar gerai nesibaige doh.gif dazniausiai spalva ne tokia ir net nepanasi gaunasi, o nusiplauna irgi nevisada taip greitai ir gerai, kaip noretusi. reikia, kad kuo maziau chemijos butu, tada as kazkaip tikiu, kad nuo naturaliu plauku turetu nusiplaut 4u.gif
Atsakyti
Viktutee, jei tu nori tik šiek tiek patamsinti plaukus, tai gal pabandyk pirma paskaulauti juos dilgėlių nuovirais arba ąžuolo žievės nuoviru. Tikraii šiek tiek patamsina plaukus. Gal pakaks g.gif: Nes su Chna gali vargo prisidaryt daugiau....
Atsakyti
Viktuteee, as irgi nepatariu dazyti schmoll.gif geriau nuoviras is azuolo zieves

is viso kuo veliau pradesi dazyt, tuo geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2008 02 16, 12:10)
Viktuteee, as irgi nepatariu dazyti schmoll.gif geriau nuoviras is azuolo zieves

is viso kuo veliau pradesi dazyt, tuo geriau 4u.gif


Žizel, o kuo tu dažai plaukus?
Atsakyti