Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 22, 00:07)
Ar imanoma miksuojant chna ir basma isgaut sokoladine plauku svaplva ar bent panasia?  4u.gif  Ir kaip isvengt tu visu raudonu atspalviu?  biggrin.gif

va mano plaukų spalva dažant chna ir basma ax.gif tiesa, tokia spalva gavosi gal tik po ketvirto dažymo, nes iš pradžių šviesiau gaudavosi. Beje, mano natūrali-pilka pelenų llietuviška spalva ax.gif
be abejo, prieš saulę išlenda raudonas atspalvis,bet dažant su chna nuo to jau niekaip nepabėgsi mirksiukas.gif user posted imageuser posted image
Papildyta:
nu ir nuotraukų dydis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2008 01 25, 22:14)
va mano plaukų spalva dažant chna ir basma ax.gif tiesa, tokia spalva gavosi gal tik po ketvirto dažymo, nes iš pradžių šviesiau gaudavosi. Beje, mano natūrali-pilka pelenų llietuviška spalva ax.gif
be abejo, prieš saulę išlenda raudonas atspalvis,bet dažant su chna nuo to jau niekaip nepabėgsi mirksiukas.gif user posted imageuser posted image
Papildyta:
nu ir nuotraukų dydis doh.gif

Niu spalvyte thumbup.gif
Kaip manai, ar man pavyktu patamsinti panasiai plaukus? Tiesa, jei netiktu, nepatiktu, po kiek laiko nusiplautu?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 25 sausio 2008 - 20:27
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 25, 20:27)
Niu spalvyte  thumbup.gif
Kaip manai, ar man pavyktu patamsinti panasiai plaukus?  Tiesa, jei netiktu, nepatiktu, po kiek laiko nusiplautu?

user posted image

vat su nusiplovimais ta neįsivaizduoju g.gif tiesą sakant tavo vietoj nesiryžčiau pradėt dažyt tokių ilgų plaukų- jei nuspręsi atsiaugint natūralius, turėsi daaaug vargo, nes nemanau, kad kokie nors dažai visiškai nusiplautų schmoll.gif
pas mane šiek tiek tamsesni, bet manau,kad ir tau turėtų pavykt g.gif bet dar gerai pagalvok,ar nori pradėt. Nes aš, norėdama palaikyt tokią spalvą, turiu dažyt kas 1-2 savaites, kitaip apsiplauna ir palieka nei šiokia, nei tokia, su bjauriu violetiniu ar bordiniu atspalviu doh.gif be to, teks pavargt kokį mėnesiuką ar daugiau, kol nuo dažymo jie normaliai tamsėt pradės ax.gif
o dažau sumaišius 2 chna,6 basma pakelius ir užplikius stipria juoda arbata mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif ,
nes nesitikėjau, kad tiek daug yra kalbama apie dažymasi chna ir kad tai taip populiaru. Norėčiau prisjungti prie jūsų. Chna laikas nuolaiko dažausi jau keleri metai, tačiau paprastai...maišau ją su vandeniu, tepu ant galvos ir laikau šiltai apie valandą, kartai net trumpiau. Man patinka švelniai ryža spalvytė ir kvapas. Nežinojau, kad galima maišyt su įvairiausiais priedais g.gif reikės kitą kartą dažantis ir man pabandyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mielos mamytes.Noriu paprasit jusu patarimo.Labai daug prirasita apie chna,tai gal ir rasciau kur nors informacija,bet ne turiu laiko viska perziuret.Problema mano tokia:turiu apie 30-40procentu zilu plauku,visur parasita,kad reikia pirma dazytis su chna,o po to su basma.Tai pirmas klausimas ohmy.gif vienu mietu ka nors dadejus neimanoma isdazit?O antras:eigu dazyti
s etapais ir po chna man patiks spalva,tai galima jau ir nedazitis su basma?Ar jinai reigalinga gal spalvu fiksavimuj?Kaip daret jus? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2008 01 30, 09:51)
1. visur parasita,kad reikia pirma dazytis su chna,o po to su basma.Tai pirmas klausimas ohmy.gif vienu mietu ka nors dadejus neimanoma isdazit?
2. O antras:eigu dazyti
s  etapais ir po chna man patiks spalva,tai galima jau ir nedazitis su basma?

1. Galima iškart maišyt abi ir taip dažyt, aš taip dažau (1 pokelis xna+2pokeliai basmos, kadangi noriu tamsesnio atspalvio).
2. Galima ir vien xna dažytis 4u.gif Basma priduoda spalvai tamsumo..
Viena basma nedažyk schmoll.gif Nes čia rašė merginos, kad gaunas žalias atspalvis doh.gif

Miltelius užpilinėt galima įvairiai: kava (žinoma, be tirščių) - numuša xna kvapą (kai kam jis nepatinka), ąžuolo žievės nuoviru, dadėt aliejuko lšelis kelius, citrinos, medaus...

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Aciu.
Papildyta:
P.S.O zilu plauku visai nematosi?Pilnai galima uzdazit tokiu budu?
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2008 01 30, 10:37)
P.S.O zilu plauku visai nematosi?Pilnai galima uzdazit tokiu budu?

Na aš žilų neturiu.. Bet viena dažanti čia rašė, kad pilnai užsidažo, tik tos žilos sruogos šviesesnės būna..
Atsakyti
Tai va,kad be zilu plauku galima taip dazytis tai visur parasita.Del ju visa problema.Ir net ant dezutes instrukcijoje parasita,kad vienas budas eigu ju nera(galima kartu chna ir basma maisit),o eigu yra tai kitas budas(pirma su chna isskalaut,o tik tada su basma,issivaizduojot kiek laiko ir terliones).
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2008 01 30, 10:51)
Tai va,kad be zilu plauku galima taip dazytis tai visur parasita.Del ju visa problema.Ir net ant dezutes instrukcijoje parasita,kad vienas budas eigu ju nera(galima kartu chna ir basma maisit),o eigu yra tai kitas budas(pirma su chna isskalaut,o tik tada su basma,issivaizduojot kiek laiko ir terliones).

Na čia viena mergina turi žilų plaukų, dažo vien xna, tai kai nuotrauką buvo įdėjus - super spalva ir tikrai nesimatoilų..

Va radau jos plaukučių foto:
user posted image

Miaška, nepyk, labai prašau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 30 sausio 2008 - 10:57
Taip,spalva super,ir jokiu zilu nematosi.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 25, 18:27)
Tiesa, jei netiktu, nepatiktu, po kiek laiko nusiplautu?

Spalva nenusiplauna, tik nublunka wink.gif
Atsakyti