Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Na pasidalinsiu patirtimi ir aš biggrin.gif Anksčiau dažydavau gerais dažais be amoniako, bet šį rudenį pradėjo labai slinkti plaukai doh.gif Sugalvojau pabandyti chna smile.gif
Dažiau tik su chna, plikiau karštu vandeniu (nes dar nebuvau skaičius šios temos SM biggrin.gif ). Pirmą kartą laikiau 40 minučių, tai gavosi ryškai ryža - varinė smile.gif Visiškai nusiplovė tik po maždaug 1,5 mėnesio. Antrą kartą dažiau vėl taip pat, tik laikiau trumpiau - 20 minučių. Rezultatu esu labai patenkinta - gavosi tokia kaštoninė, kokia aš panašiai ir dažydavau.
Žodžiu man patiko, žadu ir toliau dažyti su chna wink.gif
p.s. man tik keista, kad kaikurios iš Jūsų taip ilgai laikot - po kelias valandas g.gif
Atsakyti
as tai daziausi su 2 chna ir 1 basma, nes noriu kastoninio atspalvio, ir laikiau apie 1.5h bet mano vyras juokiasi, kad nieko nesimato...na bet sako spalva po 24h isryskeja, arba po keliu dazymu, tai ranku nenuleidziu smile.gif man tai jausmas geras, kad be chemijos, taip norisi kuo daugiau naturalumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2008 01 06, 21:14)
p.s. man tik keista, kad kaikurios iš Jūsų taip ilgai laikot - po kelias valandas  g.gif


O kas čia keisto? Kuo ilgiau laikai - tuo sveikiau plaukams, juk čia kaip kaukė, be to, daugelis mėgsta į chna pridėti visokių gerų priedų (aliejų, medaus, žolių nuovirų...), tai ko gi nepalaikius? Laikau trumpiausiai 2 val., bet dažniau kokias 4-6.

QUOTE(smilgga @ 2008 01 06, 22:21)
as tai daziausi su 2 chna ir 1 basma, nes noriu kastoninio atspalvio, ir laikiau apie 1.5h bet mano vyras juokiasi, kad nieko nesimato...


Po pirmo karto tikrai nesimatys ryškaus pokyčio, ypač, jei plaukai natūraliai tamsūs. Labiau pasimatys po kelių dažymų.

Beje, jei erzina chna kvapas - bandyk užplikyti ją stipriu kavos nuoviru, puikiai permuša. Arba įlašinti eterinio aliejaus - irgi kvapas pasikeičia.
Atsakyti
Bijau, kad jei palaikyčiau 2 valandas, tai mano plaukai taptų ryškiai raudoni biggrin.gif
Man gi po pirmo karto, kai laikiau 40 min. variniai tapo doh.gif
Atsakyti
sveikos chna megejos smile.gif as anksciau irgi dazydavau su chna, arba chna+basma, tai is patirties sakau, kad kuo ilgiau laikai, tuo intensyvesne spalva gaunasi. as kai maisydavau su basma, tai kuo ilgiau laikiau, tuo rudesni-kastoniskesni plaukai gaudavosi. labai grazu, ir laikydavau 2val, kartais 3val. bet jau nebedazau, nes atsibodo panasi plauku spalva istisai 5metus. o bet vat kai sugalvoji dazyti jau tikrais dazais ant chna dazytu plauku, tai jau problemos - su zaliais plaukais tenka pavaiskcioti truputi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2008 01 10, 11:03)
sveikos chna megejos smile.gif  as anksciau irgi dazydavau su chna, arba chna+basma, tai is patirties sakau, kad kuo ilgiau laikai, tuo intensyvesne spalva gaunasi. as kai maisydavau su basma, tai kuo ilgiau laikiau, tuo rudesni-kastoniskesni plaukai gaudavosi. labai grazu, ir laikydavau 2val, kartais 3val. bet jau nebedazau, nes atsibodo panasi plauku spalva istisai 5metus. o bet vat kai sugalvoji dazyti jau tikrais dazais ant chna dazytu plauku, tai jau problemos - su zaliais plaukais tenka pavaiskcioti truputi  doh.gif


po kiek laiko dazei cheminiais dazais, na kiek laiko buvo praeje nuo paskutinio dazymo su chna? teko girdet gandu, kad zali plaukai patampa, bet jei po paskutinio dazymo su chna palauki nors menesi, viskas buna ok ir jokiu zaliu plauku. ar as klystu?
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2008 01 12, 20:10)
po kiek laiko dazei cheminiais dazais, na kiek laiko buvo praeje nuo paskutinio dazymo su chna? teko girdet gandu, kad zali plaukai patampa, bet jei po paskutinio dazymo su chna palauki nors menesi, viskas buna ok ir jokiu zaliu plauku. ar as klystu?

buvo praeje tiek, kiek ir visada tas tarpas tarp dazymu - 2 men kazkur. kai nuejau i kirpykla ir ten daze, tai zadejo - oi labai geri dazai, nuims tau chna dazus ir tikrai spalva bus kokia tikiesi, zali/oranziniai plaukai nebus, bet... deja... tai su puszaliais plaukais, zaliom visokiu atspalviu sruogom vaiksciojau apie puse metu, kol visai isbluko.bet gal cia tik man taip buvo.
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2008 01 13, 00:14)
buvo praeje tiek, kiek ir visada tas tarpas tarp dazymu - 2 men kazkur. kai nuejau i kirpykla ir ten daze, tai zadejo - oi labai geri dazai, nuims tau chna dazus ir tikrai spalva bus kokia tikiesi, zali/oranziniai plaukai nebus, bet... deja... tai su puszaliais plaukais, zaliom visokiu atspalviu sruogom vaiksciojau apie puse metu, kol visai isbluko.bet gal cia tik man taip buvo.


o dazei tamsiau ar sviesiau?wink.gif
Atsakyti
Ar imanoma miksuojant chna ir basma isgaut sokoladine plauku svaplva ar bent panasia? 4u.gif Ir kaip isvengt tu visu raudonu atspalviu? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2007 12 10, 23:29)
Gražūs plaukai 4u.gif
Mano natūrali spalva labai panaši, o dažant chna gaunu va tokią spalvytę:
user posted image

Gal nedidelė nuotraukėlė, bet čia realiausiai matosi spalva.

O kokiu santykiu reiketu maisyti chna su basma, kad butu panasaus tamsumo plaukai bet be rausvo atspalvio? 4u.gif
Atsakyti
Tai ar atradot kas nors tos amlos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 22, 00:07)
Ar imanoma miksuojant chna ir basma isgaut sokoladine plauku svaplva ar bent panasia?  4u.gif  Ir kaip isvengt tu visu raudonu atspalviu?  biggrin.gif
Papildyta:

O kokiu santykiu reiketu maisyti chna su basma, kad butu panasaus tamsumo plaukai bet be rausvo atspalvio?  4u.gif


jei tavo plaukai gana tamsus, tada iseis su chna isgaut tamsiai ruda, sokoladine spalva, taciau jei jie nera tamsus, tada ne schmoll.gif
jei tamsus tada maisyk chna ir dvigubai tiek basmos. bent as taip darau ir viskas thumbup.gif sioks toks raudonumas islenda nebent pries saule (kurios db ar taip ar taip nera 4u.gif ) ir nusiplovus dazams, kai jau reikia vel dazyt;) ) ir plikau ne vandeniu, o stipria kava, sako, kad ji padeda nuo to raudonumo;)
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2008 01 22, 19:39)
jei tavo plaukai gana tamsus, tada iseis su chna isgaut tamsiai ruda, sokoladine spalva, taciau jei jie nera tamsus, tada ne schmoll.gif
jei tamsus tada maisyk chna ir dvigubai tiek basmos. bent as taip darau ir viskas thumbup.gif sioks toks raudonumas islenda nebent pries saule (kurios db ar taip ar taip nera  4u.gif ) ir nusiplovus dazams, kai jau reikia vel dazyt;)  ) ir plikau ne vandeniu, o stipria kava, sako, kad ji padeda nuo to raudonumo;)

Na, mano brunetiski plaukai dabar nusvieseje ( mano plauku foto plauku nuotraukose vienos paskutiniuju) ir visai noreciau tamsesniu...
Beje, atradau sitoj temoj recepta, kaip is sviesiu plauku isgaut tamsius rudus, tik receptas, sakyciau, kad sudetingas, reikia amlos, alieju... g.gif

http://www.hennaforh...xes/katharineg/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 24 sausio 2008 - 00:52