Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Aciu uz toki optimistiskai nuteikianti atsakyma 4u.gif
Tai meginsiu su chna dazyti toliau ir lauksiu gal ir mano plauku spalva grazesne pasidarys smile.gif nes cheminiai plauku dazai pasitikejimo nebekelia...

Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 12 18, 12:34)
labai grazi spalvyte gavosi  thumbup.gif ir plaukuciai grazus wub.gif

čia mano natūrali spalva biggrin.gif as dabar norėčiau ją pagyvinti su chna bet bijau verysad.gif o jie blizga tik nuo blykstės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mare @ 2007 12 18, 13:47)
Tai meginsiu su chna dazyti  toliau ir lauksiu gal ir mano plauku spalva grazesne  pasidarys  smile.gif nes cheminiai plauku dazai pasitikejimo nebekelia...


Sėkmės tau, o jei turėsi kantrybės - tai tikrai išgausi tą grožį ant savo galvos biggrin.gif
Aš vakar apsisprendžiau ir nurėžiau plaukus trumpai, tai dar labiau atšviežėjo, blizga, ir pačiai malonu prieš veidrodį pasipurtyt... biggrin.gif
Atsakyti
Del gero rezultato verta pasisitengti smile.gif

dar pasidalinsiu vienu patarimu, o gal ir jus taip darot: is vakaro chna miltelius uzpilu l. karštu vandeniu ir laikau siltai per nakti, o kita diena pries dazant ipilu dar karsto vandens ir basmos - tokia is vakaro palaikyta mase lengviau tepasi ir yra labiau vientisa - maziau drimba tepant
Atsakyti
QUOTE(Mare @ 2007 12 19, 08:44)
dar pasidalinsiu vienu patarimu, o gal ir jus taip darot: is vakaro chna miltelius uzpilu l. karštu vandeniu ir laikau siltai per nakti, o kita diena pries dazant ipilu dar karsto vandens ir basmos - tokia is vakaro palaikyta mase lengviau tepasi ir yra labiau vientisa - maziau drimba tepant


Kartais ir aš taip darau drinks_cheers.gif
Beje, labai palengvina užtepimą vos vienas šaukštelis medaus - nu net nepatikėjau, kad taip gali būti, bet pabandžiau įmaišyt jo dar kelis kartus, ir tikrai įsitikinau, kad dėl medaus. O ir plaukučiams sveika.
Atsakyti
Kažkaip užsimaniau pirmąkart gyvenime pasidaryt cheminį sušukavimą ax.gif
Gal žinot, ar tie chemikalai su chna nesipyksta? Ar turi būt kažkoks intervalas tarp dažymo ir garbanojimo?
Atsakyti
aš tik kiek esu gurdėjusi, kad jei dažomi plaukai cha, tai iškar po to dažyt normaliais dažais nepatarima, reiktų palaukti kol visiškai ataugs plaukai.
Atsakyti
QUOTE(raganos_shluota @ 2008 01 02, 16:57)
aš tik kiek esu gurdėjusi, kad jei dažomi plaukai cha, tai iškar  po to dažyt normaliais dažais nepatarima, reiktų palaukti kol visiškai ataugs plaukai.

ne, užtenka palaukt kokį mėnesį po dažymo chna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganos_shluota @ 2008 01 02, 17:57)
aš tik kiek esu gurdėjusi, kad jei dažomi plaukai cha, tai iškar  po to dažyt normaliais dažais nepatarima, reiktų palaukti kol visiškai ataugs plaukai.


Apie dažus aš žinau, mane cheminis garbanojimas domina...
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2008 01 03, 09:18)
Apie dažus aš žinau, mane cheminis garbanojimas domina...

tai manau panašiai,kaip ir dėl dažų-reikia apie mėnesį palaukt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2008 01 03, 10:40)
tai manau panašiai,kaip ir dėl dažų-reikia apie mėnesį palaukt mirksiukas.gif


Tikiuosi, po to nereik laukt dar mėnesį - nesinori pilkom šaknim vaikščiot bigsmile.gif
Atsakyti
va as skaiciau skaiciau si foruma apie chna ir nusprendziau pati pabandyti rolleyes.gif na pirmi ispudziai: visiskai nepajauciau vargo tepliodamasi, kazkaip visai ramiai mirksiukas.gif na bet kvapas tai truputeli erzina schmoll.gif , bet uztat dabar atrodo labiau blizgantys ir grazesni mano plaukuciai thumbup.gif Dekui visoms, kurios dalija patarimus smile.gif
Atsakyti