Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(puupsikas @ 2007 12 10, 21:32)
bet truputi linkusi i raudonuma? ar tik nuotrauka tokia?  g.gif


Taip, raudonumo tikrai yra, ypač prie ryškesnio apšvietimo. Bet man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 12 10, 23:29)
Taip, raudonumo tikrai yra, ypač prie ryškesnio apšvietimo. Bet man patinka smile.gif

Kokie grazus plaukai ir spalva tau sita kaip tinka wub.gif
Atsakyti
labai sveikai plaukai atrodo 4u.gif
bet aš tai noruiu paryškinti rudumą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 12 11, 00:14)
Kokie grazus plaukai ir spalva tau sita kaip tinka  wub.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(puupsikas @ 2007 12 11, 08:26)
labai sveikai plaukai atrodo  4u.gif
bet aš tai noruiu paryškinti rudumą  unsure.gif


Žinai, įtariu nelieka tau kitos išeities, kaip tik paeksperimentuoti su savo plaukais. Pamėgink įvairius mišinius chna su basma, plikyti stipria kava ar arbata, arba ąžuolo žievės nuoviru. Kiekvienai tas atspalvis gaunasi truputį kitoks, o gal tau pavyks išgauti savo norimą? Jei ne - chna nusiplauna... smile.gif
Atsakyti
tai iškart reikėjosakytiti kad nusiplauna thumbup.gif
na pabandysiu, kokią sruogelę nusidažyti ten kur nelabai matosi, kad po to nelikčiau kaip kokia papuga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 11, 16:38)
tai iškart reikėjosakytiti kad nusiplauna  thumbup.gif
na pabandysiu, kokią sruogelę nusidažyti ten kur nelabai matosi, kad po to nelikčiau kaip kokia papuga  unsure.gif


lotuliukas.gif manei, liksi amžinai ryža? lotuliukas.gif
Dar merginos darė taip: iš plaukų šepečių ar šiaip nuo pagalvės susirankiojo sruogą savo plaukų ir taip nudažė, na bet gal ilgokai tektų rinkti g.gif
O šiaip pirmas dažymas tiktai nebus labai įspūdingas, tai nepergyvenk. Kažkaip, kuo daugiau dažai, tuo spalva intensyvesnė gaunasi ir ilgiau laikosi.
Atsakyti
uoj aš daug surinčiau, man labai slenka plaukai verysad.gif
Atsakyti
na štai mano plaukai user posted image čia ką tik išplauta galva unsure.gif
o chna štai tokios nusipirkau, iš eurokos, nežinau tokia pigi (68ct) bandžiau nudažyt kuokštelį plaukų, tai ten nieko nepasirodė unsure.gif tik labai sunkiai iš jo tokios smulkios žolelės išsiplove rolleyes.gif o chna štai tokia user posted image
Atsakyti
Miaska, esi dazymo chna eksperte, tai turiu tau klausima: po keliu dazymu chna ( su siek tiek basmos) spalva tampa intensyvi ir sodresne, ar tamseja? - daziau pora kartu, tai gavosi toks lapes rudas ryzumas smile.gif , lyg ir neblogai, bet noreciau intensyvesnio rudo atspalvio...
anoj nuotraukoj tavo plauku spalva atrodo graziai, ir, panasu, kad neturi gelsvo ryzumo atspalvio, o daugiau panasi i machagono, ar net baklazano spalva. Ar tokia spalva gavai is karto, ar po pirmu dazymu tavo plaukai irgi buvo lapes ryzumo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mare: 18 gruodžio 2007 - 08:18
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 17, 20:36)
na štai mano plaukai user posted image čia ką tik išplauta galva unsure.gif 
o chna štai tokios nusipirkau, iš eurokos, nežinau tokia pigi (68ct) bandžiau nudažyt kuokštelį plaukų, tai ten nieko nepasirodė  unsure.gif  tik labai sunkiai iš jo tokios smulkios žolelės išsiplove  rolleyes.gif  o chna štai tokia user posted image

O kokia tavo naturali Tavo plauku spalva? jau man sita dabartine kokia grazi, ir as tokios noriu ax.gif Bet naturaliai as tamsiaplauke-zilaplauke, o dabar uzdazyta Lorealio tokia varine spalva, bet ji man nelimpa, tai vat idomu, ar man gautusi tokia, kaip Tavo? g.gif Be to, nuo tamsinimo-blondinimo-vel tamsinimo baigia nubyret paskutiniai plaukai, tai nusprendziau grieztai ir kategoriskai pereiti prie Chna, kol dar yra ka dazyt........
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 17, 21:36)
na štai mano plaukai user posted image čia ką tik išplauta galva unsure.gif 
o chna štai tokios nusipirkau, iš eurokos, nežinau tokia pigi (68ct) bandžiau nudažyt kuokštelį plaukų, tai ten nieko nepasirodė  unsure.gif  tik labai sunkiai iš jo tokios smulkios žolelės išsiplove  rolleyes.gif  o chna štai tokia user posted image

labai grazi spalvyte gavosi thumbup.gif ir plaukuciai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mare @ 2007 12 18, 08:11)
Miaska, esi dazymo chna eksperte, tai turiu tau klausima: po keliu dazymu chna  ( su  siek tiek basmos) spalva tampa intensyvi ir sodresne, ar tamseja?


Ačiū už komplimentą biggrin.gif

Po pirmų dažymų man buvo tas pats - vos vos ryžas atspalvis, labiau ties smilkiniais, kur plonesni plaukai, spjoviau į tą terlionę, nes darbo daug, o rezultato jokio. Paskui vėl pradėjau dažyt. Tiksliai ir nepamenu, kada spalva išryškėjo, bet maždaug po 4-5 dažymų, kai daugiau laiko turėdama terliojausi kas savaitę. O dabar ta spalva jau nebenusiplauna, nes turiu daug žilų plaukų, ir ant jų tikrai pamatyčiau, jei nusiplautų.
Spalva mano ne ryža, nes natūralūs plaukai yra gana tamsūs, todėl man daugiau į varinį ar raudoną atspalvį nusidažo, o kai dar pamakliavoju ir basmos - tada dar tamsesnė ir raudonesnė gaunuosi.
Vis tik spalva - bais individualus dalykas, nes priklauso ir nuo natūralios spalvos, ir nuo plauko storumo. Beje, plaukai žymiai storesni pas mane dabar, nei buvo iki dažymo chna, namie vonioje visada atskirsi, kur mano plaukas nukritęs, bo jis kelis kartus storesnis nei dukrų. Ir kirpėja sakė tą patį.
Kas man tapo aišku iš dažymo chna: norint pasiekti kažkokį rezultatą (spalvą, blizgesį, sveikus, storesnius plaukus) reikia labai daug laiko ir kantrybės, po kelių dažymų tikrai neįvyks stebuklas. Užknisa terlionė, bet įgudus tai užima mažiau laiko nei pradžioje. Dažau chna jau keletą metų ir ketinu tai daryti visada, nebet užsigeisiu natūraliai žilų plaukų tongue.gif
Atsakyti