Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Miaška @ 2007 12 08, 20:57)
Na, pirmą kartą - nea, nelengva biggrin.gif
Pirmą kartą padanžiusi supykau, kad daug terlionės, viskas drimba, ant plaukų nesilaiko, prastai nusidažo... Kitą kartą bandžiau jau po kelių metų, įgudau, ir dabar masę pasiruošiu teisingo tirštumo, ant plaukų užsitepu per 20 minučių, ir spalva puikiai laikosi.

Kirpykloje nedažo, bent aš tokios dar negirdėjau.

aš tai vis keikiuos, kad užkniso ta terlionė, bet kai jau nusidažau, tada negaliu atsidžiaugt spalva ir plaukais biggrin.gif taip, vis kartodama, kad jau paskutinis kartas, jau 4 mėn terliojuos biggrin.gif ir įtariu dar ilgai taip bus...
Atsakyti
baisu unsure.gif o kur jūs perkat tuos dažus? rusiškos kosmetikos parduotuvėse? ar kokiam droge, eurokos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 09, 11:48)
baisu  unsure.gif o kur jūs perkat tuos dažus? rusiškos kosmetikos parduotuvėse? ar kokiam droge, eurokos?  g.gif

droge brangu, tai aš perku arba eurokose arba maximose,ikiuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 09, 11:48)
baisu  unsure.gif o kur jūs perkat tuos dažus? rusiškos kosmetikos parduotuvėse? ar kokiam droge, eurokos?  g.gif


Turguje. Pabrango ir ten, būdavo pakutis - 80 cnt, dabar - litas.
Bet kai prisimenu, kaip pirkdavau dažus po 30 Lt, kuriais plaukus visai susigadinau, tai tų poros litų nei kiek negaila... biggrin.gif
Dar šiandien nusipirkau beržų lapų ir ajerų šakniastiebių, tai su jais plikysiu chną.
Atsakyti
nieko nesuprantu unsure.gif kas gali man aiškiai ir žingsnį po žingsnio paaiškinti 4u.gif o gal ant pakuotės būna paaiškinimas?
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 09, 17:20)
nieko nesuprantu  unsure.gif  kas gali man aiškiai ir žingsnį po žingsnio paaiškinti  4u.gif  o gal ant pakuotės būna paaiškinimas?


Paprasčiausias variantas: imi ~2 pakelius chna, užpili miltelius verdančiu vandeniu, kad pasidarytų tokia maždaug skystos grietinės pavidalo masė. Gerai išmaišai, tada apsimauni pirštines, apsirengi tamsiais rūbais biggrin.gif ir tepi ant išplautų šlapių plaukų. Ištepusi, apsivynioji galvą lipnia plėvele maistui, užsidedi kokią skarą ar kepurę, sutvarkai aplinką biggrin.gif ir laikai mažiausiai valandą. Po to išskalauji ir neplauni galvos šampūnu bent porą dienų.
Aš vietoj vandens pilu visokių žolių nuovirus, dar įpilu sėmenų aliejaus, įdedu šaukštelį medaus, kartais įlašinu eterinio aliejaus. Su aliejumi masė tepasi lengviau, tik nepadaugink - nes neišskalausi.
Atsakyti
o tai kur čia basma? unsure.gif ar jos net nereikia? biggrin.gif
tai tu vietoj verdančio vandens pili žolelių nuovirus? ar su jais skalauji? biggrin.gif
o jeigu tos košės pateks ant veido, ar kur paausiai nusidažys, tai ji nebesuiplaus? lotuliukas.gif
nu manau visą šitą procedūrą imsiuos daryti per kalėdų atostogas, kad jeigu pas nors neišeitų tai galėčiau namuos sėdėti lotuliukas.gif
o spalva tai maždaug tamsiai ruda būna? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 10, 10:01)
o tai kur čia basma?  unsure.gif  ar jos net nereikia?  biggrin.gif
tai tu vietoj verdančio vandens pili žolelių nuovirus? ar su jais skalauji?  biggrin.gif
o jeigu tos košės pateks ant veido, ar kur paausiai nusidažys, tai ji nebesuiplaus?  lotuliukas.gif
nu manau visą šitą procedūrą imsiuos daryti per kalėdų atostogas, kad jeigu pas nors neišeitų tai galėčiau namuos sėdėti  lotuliukas.gif
o spalva tai maždaug tamsiai ruda būna?  unsure.gif


su chna gaunas ne mazdaug ruda o mazdaug ryza.vien tik su basma - juoda. jei nori rudos, rekia jas maisyti, o kokiom proporcijom gali pasakyt nebent dazancios ir patyrusios.
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 10, 08:01)
1. o tai kur čia basma?  unsure.gif  ar jos net nereikia?  biggrin.gif
2. tai tu vietoj verdančio vandens pili žolelių nuovirus? ar su jais skalauji?  biggrin.gif
3. o jeigu tos košės pateks ant veido, ar kur paausiai nusidažys, tai ji nebesuiplaus?  lotuliukas.gif
4. o spalva tai maždaug tamsiai ruda būna?  unsure.gif


Atsakau: biggrin.gif
1. Basma reikia dėti, jei nori tamsesnės spalvos, aš nededu. Bet tokiu atveju reikėtų pirmiau dažyti su chna, o paskui pakartoti visą procedūrą su basma. Galima basmos įmaišyti į chna, tada tik šiek tiek patamsina.
2. Taip, vietoj verdančio vandens pilu karštą žolelių nuovirą.
3. Apsidažo man truputį palei plaukus, bet nebjauriai. Nusiplauna, kai sekantį kartą galvą su šampūnu plaunu.
4. Spalva priklauso nuo tavo plaukų originalios spalvos. Aš esu tamsi, tai man gaunasi tamsiai rudi plaukai. Jei esi šviesesnė - būsi ryža biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 12 10, 10:09)
Atsakau: biggrin.gif
1. Basma reikia dėti, jei nori tamsesnės spalvos, aš nededu. Bet tokiu atveju reikėtų pirmiau dažyti su chna, o paskui pakartoti visą procedūrą su basma. Galima basmos įmaišyti į chna, tada tik šiek tiek patamsina.
2. Taip, vietoj verdančio vandens pilu karštą žolelių nuovirą.
3. Apsidažo man truputį palei plaukus, bet nebjauriai. Nusiplauna, kai sekantį kartą galvą su šampūnu plaunu.
4. Spalva priklauso nuo tavo plaukų originalios spalvos. Aš esu tamsi, tai man gaunasi tamsiai rudi plaukai. Jei esi šviesesnė - būsi ryža biggrin.gif

štao tokia jų spalva user posted image
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 10, 19:58)
štao tokia jų spalva


Gražūs plaukai 4u.gif
Mano natūrali spalva labai panaši, o dažant chna gaunu va tokią spalvytę:
user posted image

Gal nedidelė nuotraukėlė, bet čia realiausiai matosi spalva.
Atsakyti
bet truputi linkusi i raudonuma? ar tik nuotrauka tokia? g.gif
Atsakyti