Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

meginau skambinti i viena ajurvedini centra sveikiproduktai.lt , bet neprisiskambinau, ten jie turi kazkoki maisto papilda ar pan. kur sudedamoji dalis yra amla, tai gal tiktu? Jadzka, jei pavyktu, ka atrasti pasidalink ispudziais!
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 12 06, 09:21)
Apie tą Amlą tai jau seniai seniai žinau.... tik kur jos gauti? Yra gi kažkokia internetinė ajurvedos ar nat. priemonių parduotuvė, tai gal per ten pabandyt užsisakyt? a? kaip manot?


Aha, ir aš mėginau ieškot ir LT, ir užsieniuos, bet nepavyko rasti. Pavasarį kolegė keliaus į Indiją, tai dar jos prašysiu - mažu parveš? Tik laukti ilgai...

Jei toje ajurvedinėje parduotuvėje kažką aptiksi - parašyk, bandysim ir mes užsakinėt mirksiukas.gif
Atsakyti
suzinojau, kad amla rusiskai ir angliskai yra AMALAKI , radau 1 kg uz 60 lt vienam rusiskam jogos saite, bet kazin kiek kainuotu parsiuntimas, o dar kitas klausimas ar verta, gal kas bande dazyti su jais? o be to jie rugstus, ar nebus kaip idejus rugsties?
Atsakyti
QUOTE(Mare @ 2007 12 06, 13:03)
suzinojau, kad amla rusiskai ir angliskai yra AMALAKI , radau 1 kg uz 60 lt vienam rusiskam jogos saite, bet kazin kiek kainuotu parsiuntimas, o dar kitas klausimas ar verta, gal kas bande dazyti su jais? o be to jie rugstus, ar nebus kaip idejus rugsties?


Žiūrėk, va čia rašo, kad labai gerai ta amla... Jei veikia kaip kondicionierius ir gražina garbanas (o garbanoti plaukai yra sausi), tai gal nebus citrinos efekto? g.gif
Atsakyti
apie amla raso graziai, bet jau siek tiek praradau pasitikejima tuo saitu, nes jo info autore teigia, kad chna su rugstim ir maisant vien su rugstim, be vandens (!) galima daznai ir ilgai dazyti be zalos plaukams, o as pameginau tik vienos citrinos sultis likusi vandeni ant 200 gr chna ir plaukai isausejo baisiai (nors spalva isejo gera ir gana intensyvi). .

tai jei kuri isbandysit amlos miltelius, rasykit cia smile.gif
Atsakyti
Varysiu sausį į Londoną pasišopint, na reiks aplėkt "babajų" parduotuves netikiu, kad jose nerasiu TOS amlos wink.gif
Atsakyti
tai jei mano plaukai rudi..tokie tamsusu..juos nudažius su chna ir basma jie nepažaliuos? labai bijau ekpermentuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 08, 18:13)
tai jei mano plaukai rudi..tokie tamsusu..juos nudažius su chna ir basma jie nepažaliuos? labai bijau ekpermentuoti  unsure.gif

tikrai nepažaliuos biggrin.gif gi tavo nedažyti, tai nesijaudink biggrin.gif aš jau 4 mėnesius chna ir basma dažau, tai mano kirpėja apšalus, kokie dabar plaukai sveiki ir spalva graži bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 12 08, 20:30)
tikrai nepažaliuos biggrin.gif gi tavo nedažyti, tai nesijaudink biggrin.gif



Hmmm, kažkada paauglystėj man tokia apyžalė spalvikė gavosi - tai buvo vienintelis kartas, kai bandžiau chna su basma... Iki tol plaukai tik chna dažyti buvo... Po kurio laiko nusiplovė...
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 08, 18:13)
tai jei mano plaukai rudi..tokie tamsusu..juos nudažius su chna ir basma jie nepažaliuos? labai bijau ekpermentuoti  unsure.gif


Na, man per keletą metų dar nei karto nepažaliavo. Svarbiausia - nemaišyt su chemija, tada nesigaus neprognozuojamų spalvų biggrin.gif
Atsakyti
o pačiai lengva nusidažyti? unsure.gif
o gal kirpykloje dažo?
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 08, 20:30)
o pačiai lengva nusidažyti?  unsure.gif
o gal kirpykloje dažo?


Na, pirmą kartą - nea, nelengva biggrin.gif
Pirmą kartą padanžiusi supykau, kad daug terlionės, viskas drimba, ant plaukų nesilaiko, prastai nusidažo... Kitą kartą bandžiau jau po kelių metų, įgudau, ir dabar masę pasiruošiu teisingo tirštumo, ant plaukų užsitepu per 20 minučių, ir spalva puikiai laikosi.

Kirpykloje nedažo, bent aš tokios dar negirdėjau.
Atsakyti