Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Miaška @ 2007 12 05, 10:31)
Perku Kalvarijų turguje, ten šalia prekių katėms yra nedidukė kosmetikos parduotuvėlė, pardavėja man būtent šitą chną ir rekomendavo. Dar tokios esu mačiusi rusiškos kosmetikos parduotuvėje po Iki parduotuve Žirmūnų 2.

O gal taves kvapas šiek tiek erzina, jei galvą įsiskausta? Man neskauda.
Čia irgi gali būti priežastis - kartais ir pati per stipriai plaukus guzan susuktus prispaudžiu, arba ausis kaip nors nevykusiai ta plėvele apvynioju, tada skauda biggrin.gif
Bet nuvyniojus, išskalavus ir pamasažavus galvą, viskas ir praeina.

Jasna, patikrinsiu Trakų garvėj rusiškos kosmetikos parduotuvėje.... Gal rasiu ir ten g.gif:

Nu rodos nei kvapas erzina nei užspaudžiu nei ką.... Tik va gal šiaip kažkas sureaguoja negerai doh.gif:

QUOTE(Miaška @ 2007 12 05, 11:35)
Buvau užsikabliavusi prieš metus ar seniau prisiskaičiusi tame saite - išspausdavau dviejų citrinų sultis, sumaišydavau su chna ir laikydavau per naktį. Iš pradžių labai fainai buvo - plaukų žvilgesys nerealus atsirado. Bet po kelių tokių dažymų plaukai taip nusausėjo, kad beveik išsitiesino, o šiaip jie pas mane banguoti.
Nebededu citrinos. Užplikau chną su kokių nors žolių nuovirais (dilgėlių, apynių), ir palaikau šiltai porą valandų. O tada įmakaluoju aliejų visokių ir medaus.
Jei citrinos kada ir dėsiu, tai bus max arbatinis šaukštelis smile.gif


Aš bandžiau su apelsinų sultim. PAtiko man taip..... O su citrinos sultim - nieko labai gero. Aliejaus dažniausia nepilu, bet dedu medaus. Tai tikrai medus gerai plaukams thumbup.gif:
Dar dedu eterinių aliejų kartais. Beje, kokie eteriniai mažina slinkimą?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 12 05, 10:42)
Dar dedu eterinių aliejų kartais. Beje, kokie eteriniai mažina slinkimą?


Dėl medaus, tai ačiū tau už idėją - ir man patiko labai 4u.gif

O eterinis aliejus nuo slinkimo - rozmarinų. Gal dar kokių yra, bet šitas tai tikrai, ir į kai kurias priemones nuo slinkimo įeina, šampūnus. O įlašinus į chna, toks šaltukas ant galvelės jaučiasi, kai užtepi, matyt, suaktyvina kraujotaką. Man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 12 05, 12:39)
Dėl medaus, tai ačiū tau už idėją - ir man patiko labai 4u.gif

O eterinis aliejus nuo slinkimo - rozmarinų. Gal dar kokių yra, bet šitas tai tikrai, ir į kai kurias priemones nuo slinkimo įeina, šampūnus. O įlašinus į chna, toks šaltukas ant galvelės jaučiasi, kai užtepi, matyt, suaktyvina kraujotaką. Man patinka.


o kiek jus lasinat to eterinio aliejaus ir ar istripinat ji primiau kokiame nors paprastame aliejuje? nes jis juk tirpsta tik aliejuje g.gif
man baisiai slenka plaukai verysad.gif kazin paluku nukirpimas padetu juos atgaivinti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*plunksna* @ 2007 12 05, 13:58)
o kiek jus lasinat to eterinio aliejaus ir ar istripinat ji primiau kokiame nors paprastame aliejuje? nes jis juk tirpsta tik aliejuje  g.gif
man baisiai slenka plaukai  verysad.gif  kazin paluku nukirpimas padetu juos atgaivinti?  unsure.gif


Įlašinu apie 10 lašiukų, kartais daugiau tenka. Išsimaišo gerai, bet aš pilu dar šaukštą kokio kito aliejaus, tai gal ir gaunasi, kad jame ištirpsta... g.gif

Nukirpimas atgaivinti tai nepadės, nebent gražiau atrodys plaukai. Dar, sako, kad trumpesnius plaukus svogūnėliams lengviau "išmaitint", bet nežinau, kiek tame tiesos.. Aš apslinkusius plaukus nusikirpau dėl to, kad tiesiog negražiai atrodė.
Atsakyti
aciu, Miaška, uz atsakyma. As irgi turbut nebedesiu rugsties i chna, nes gaila plauku...

o del aliejaus ar kiausinio dejimo i chna, tam angliskam saite raso, kad tai apsunkina dazu isigerima i plaukus, bet as irgi pilu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mare @ 2007 12 05, 16:20)
aciu, Miaška, uz atsakyma. As irgi turbut nebedesiu rugsties i chna, nes gaila plauku...

o del aliejaus ar kiausinio  dejimo i chna, tam angliskam saite raso, kad tai  apsunkina dazu isigerima i plaukus, bet as irgi pilu  smile.gif


Prašom 4u.gif

O dėl apsunkinto įsigėrimo... g.gif Nu ką aš žinau, gal ir apsunkina, bet man prikimba geriau, geriau laikosi, nenubyra ir nenuteka, tai gal nėr taip blogai? Jei blogai įsigertų, tikrai pastebėčiau - deja, turiu labai daug žilų plaukų...
Atsakyti
Va dabar nusprendžiau: tikrai dažysiu tik chna ir basma plaukus.... DAr bandysiu visokius čiūdus, kad ta spalva gautųsi kiek įmanoma mažiau raudona (tokai rudesnė). Spėju reikia kažko žalio daugiau dėti, kad numuštų tą raudonumą. Bet aks keisčiausia,kad man atrodo, kad raudonumą kaip itk ir suteikia plaukams Basma, o ne Chna. KAžin kaip čia ištikrųjų?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 12 05, 19:20)
Bet aks keisčiausia,kad man atrodo, kad raudonumą kaip itk ir suteikia plaukams Basma, o ne Chna. KAžin kaip čia ištikrųjų?


Dažau tik su chna, basmos nededu. Ir plaukai pradėjo įgauti iš varinio tokį kaip raudono vyno atspalvį... Bet tik prie ryškaus apšvietimo, ir tik tie, kur natūraliai tamsūs. Visi žiliukai ir toliau tokie ryžai variniai.
Žinok dabar, kur čia tiesa... g.gif
A, o nemėginai plikyt gvazdikėlių nuoviru? Sako, tą ugninę spalvą nuima, bet nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 12 05, 23:04)
Dažau tik su chna, basmos nededu. Ir plaukai pradėjo įgauti iš varinio tokį kaip raudono vyno atspalvį... Bet tik prie ryškaus apšvietimo, ir tik tie, kur natūraliai tamsūs. Visi žiliukai ir toliau tokie ryžai variniai.
Žinok dabar, kur čia tiesa... g.gif
A, o nemėginai plikyt gvazdikėlių nuoviru? Sako, tą ugninę spalvą nuima, bet nebandžiau.

g.gif: bandžiau kažkada..... Ir dilgėlių ir ąžuolo žievės nuovitas nuima tą spalvą.... TAi va bandysiu dar kartelį tikriausia... O gal verta pilkinantį šampūną pabandyt g.gif: gal kiek numuš tą ugniškumą?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 12 05, 22:44)
O gal verta pilkinantį šampūną pabandyt g.gif: gal kiek numuš tą ugniškumą?


Netikiu! biggrin.gif Stiprus daikts ta chna biggrin.gif
O stipriu juodos arbatos nuoviru bandei plikyt? Arba gal skalaut reikėtų... Kažkada, kol plaukai natiur spalvos buvo, tai skalaudama arbata labai gražų atspalvį išgaudavau.
Atsakyti
Pritariu, kad permusti chna atspalvi reiketu stipresniu priemoniu nei dilgeliu nuoviras. Radau info, kad chna saltesni atspalvi (permusa ryzuma) suteikia amlos milteliai (tai rugstus indiski agrastai) taciau LT ju neradau, jie dar naudojami ajurvedoje, tai nebent per ten gal butu galima uzsisakyti...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 12 06, 00:34)
Netikiu! biggrin.gif  Stiprus daikts ta chna biggrin.gif
O stipriu juodos arbatos nuoviru bandei plikyt? Arba gal skalaut reikėtų... Kažkada, kol plaukai natiur spalvos buvo, tai skalaudama arbata labai gražų atspalvį išgaudavau.


Tai reiks pabandyti su ta arbata paskalauti... Nes norisi šaltumo.
Plikyt arbata bandžiau. Gal kiek rudesnis atspalvos, bet tikrai ne tiekkiek norisi....

QUOTE(Mare @ 2007 12 06, 09:53)
Pritariu, kad permusti chna atspalvi reiketu stipresniu priemoniu nei dilgeliu nuoviras. Radau info, kad chna saltesni  atspalvi (permusa ryzuma) suteikia amlos milteliai (tai rugstus indiski agrastai) taciau LT ju neradau, jie dar naudojami ajurvedoje, tai nebent per ten gal butu galima uzsisakyti...

Apie tą Amlą tai jau seniai seniai žinau.... tik kur jos gauti? Yra gi kažkokia internetinė ajurvedos ar nat. priemonių parduotuvė, tai gal per ten pabandyt užsisakyt? a? kaip manot?
Atsakyti