Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Palaida Bala @ 2007 11 29, 18:05)
pasakytkit prašau, ar po bespalvės chna reikia galvą šampūnu perplauti, ar tik išskalauti gerai tą chna ir vsio? ir ar tiks, jei įpilsiu ricinos aliejaus į tą masę?

Nereikia šampūnu plaut, nes tepi ant išplautų plaukų.
Atsakyti
norint nudazyti plaukus i mase aliejaus pilti nereikia, nes blogiau nusidazo

kaip manote ar ta pigi rusiska chna yra kokybiska? skaiciau, kad daznai jose buna cheminiu priemaisu, o to plika akim nenustatytsi, deja brangesnes ir kokybiskesnes chna pas mus aptikti nepavyko sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mare: 04 gruodžio 2007 - 08:47
QUOTE(Mare @ 2007 12 04, 08:44)
norint nudazyti plaukus i mase aliejaus pilti nereikia, nes blogiau nusidazo


Man nusidažo su aliejumi tikrai neblogiau, gal net geriau - nes lygiau pasidengia, ir masė tokia "kibesnė" būna.
Pilu alyvų, arba sėmenų, arba varnalėšų aliejų, arba lašinu kokį nors eterinį. Paprasto aliejaus apie šaukštą, eterinio - apie 10 lašų. Dar pastaruoju metu pradėjau po gerą šaukštelį medaus dėt, tai visai fainai tada užsitepa.
Atsakyti
QUOTE(Mare @ 2007 12 04, 08:44)
norint nudazyti plaukus i mase aliejaus pilti nereikia, nes blogiau nusidazo

kaip manote ar ta pigi rusiska chna yra kokybiska? skaiciau, kad daznai jose buna cheminiu priemaisu, o to plika akim nenustatytsi, deja brangesnes ir kokybiskesnes chna pas mus aptikti nepavyko sad.gif


hmm.. prasyciau negasdinti unsure.gif nes as zadu su chna stiprinti plaukus, o jei yra chemikalu, tai...

kas placiau apie tai zino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulka: 04 gruodžio 2007 - 17:17
QUOTE(rimulka @ 2007 12 04, 17:16)
hmm.. prasyciau negasdinti  unsure.gif nes as zadu su chna stiprinti plaukus, o jei yra chemikalu, tai...

kas placiau apie tai zino?


Cheminės sudėties netyriau, bet po 4 ar 5 metų dažymo tik su chna vien pagal plaukų būklę galiu spręsti, kad viskas su ta chna yra gerai. Plaukai mano buvo nudeginti po brangių ir gerų doh.gif dažų su chemikalais, o po chna atsigavo ir net pastorėjo.
Pardavėja, pas kurią nuolat perku, labiausiai giria va šitą chna. Ją ir perku dažniausiai, ir man geriausiai kimba.

Žiūriu, nuorodoje atsidaro ne tas paveiksliukas, reikia spustelti "Ламинированные пакетики 25/50г", tada pamatysi tą raudoną pakutį, kokius ir perku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miaška: 04 gruodžio 2007 - 21:00
QUOTE(Miaška @ 2007 12 04, 21:58)
Cheminės sudėties netyriau, bet po 4 ar 5 metų dažymo tik su chna vien pagal plaukų būklę galiu spręsti, kad viskas su ta chna yra gerai. Plaukai mano buvo nudeginti po brangių ir gerų doh.gif  dažų su chemikalais, o po chna atsigavo ir net pastorėjo.
Pardavėja, pas kurią nuolat perku, labiausiai giria va šitą chna. Ją ir perku dažniausiai, ir man geriausiai kimba.

Žiūriu, nuorodoje atsidaro ne tas paveiksliukas, reikia spustelti "Ламинированные пакетики 25/50г", tada pamatysi tą raudoną pakutį, kokius ir perku.


Miaška, o kur tu ją perki ? Nes nemačius aš tokios, o ta supermarketinė nebevylioja doh.gif:

Beje, dažiau pirma Chna, o paskui basma., Tai thumbup.gif: tamsesni kiek gavosi plaukai, spalva gera smile.gif
Tik va nesuprantu ar sutapimas ar ne, bet kelis kartus dažant Chna ir Basma man prasideda tokia lengva migrena doh.gif: nesuprantu nuo ko.....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 12 04, 23:17)
Miaška, o kur tu ją perki ? Nes nemačius aš tokios, o ta supermarketinė nebevylioja doh.gif:

Beje, dažiau pirma Chna, o paskui basma., Tai thumbup.gif: tamsesni kiek gavosi plaukai, spalva gera smile.gif
Tik va nesuprantu ar sutapimas ar ne, bet kelis kartus dažant Chna ir Basma man prasideda tokia lengva migrena doh.gif: nesuprantu nuo ko.....

Tų raudonų pakelių pirkau rusiškos kosmetikos parduotuvėje, beje ir kioske mačiau. Bet nelabai man patiko (o gal ne chna kalta), kad po galvos plovimo negalėdavau iššukuot plaukų, o patys plaukai būdavo kažkokie kieti, kaip šiaudai, todėl vėl grįžau prie parduotuvinės iranskos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 12 04, 20:58)
Cheminės sudėties netyriau, bet po 4 ar 5 metų dažymo tik su chna vien pagal plaukų būklę galiu spręsti, kad viskas su ta chna yra gerai. Plaukai mano buvo nudeginti po brangių ir gerų doh.gif  dažų su chemikalais, o po chna atsigavo ir net pastorėjo.
Pardavėja, pas kurią nuolat perku, labiausiai giria va šitą chna. Ją ir perku dažniausiai, ir man geriausiai kimba.

Žiūriu, nuorodoje atsidaro ne tas paveiksliukas, reikia spustelti "Ламинированные пакетики 25/50г", tada pamatysi tą raudoną pakutį, kokius ir perku.


aciu Miaska uz atsakyma ir patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 12 04, 20:58)
1. Cheminės sudėties netyriau, bet po 4 ar 5 metų dažymo tik su chna vien pagal plaukų būklę galiu spręsti, kad viskas su ta chna yra gerai. Plaukai mano buvo nudeginti po brangių ir gerų doh.gif  dažų su chemikalais, o po chna atsigavo ir net pastorėjo.
2. Žiūriu, nuorodoje atsidaro ne tas paveiksliukas, reikia spustelti "Ламинированные пакетики 25/50г", tada pamatysi tą raudoną pakutį, kokius ir perku.

1. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
aš trumpiau dažau (nuo praeito pavasario), bet ką pastebėjau - plaukai labiau žvilga, rečiau riebaluojasi, švelnūs, žodžiu thumbup.gif
2. va tokią nusipirkus turiu, ale da nebandžiau.. va seną baigiau, daba imsiuos šitos..

QUOTE(jadzka @ 2007 12 04, 21:17)
Miaška, o kur tu ją perki ? Nes nemačius aš tokios, o ta supermarketinė nebevylioja doh.gif:

Tik va nesuprantu ar sutapimas ar ne, bet kelis kartus dažant Chna ir Basma man prasideda tokia lengva migrena doh.gif: nesuprantu nuo ko.....

aš tai pirkau vilkpėdėj tokią..

man ir būna skauda galvą.. bet dažniausiai tada, kai apsivynioju polietilienine plėvele.. matyt per stipriai aš su ja galvą suspaudžiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 12 04, 21:17)
Miaška, o kur tu ją perki ? Nes nemačius aš tokios, o ta supermarketinė nebevylioja doh.gif:

Tik va nesuprantu ar sutapimas ar ne, bet kelis kartus dažant Chna ir Basma man prasideda tokia lengva migrena doh.gif: nesuprantu nuo ko.....


Perku Kalvarijų turguje, ten šalia prekių katėms yra nedidukė kosmetikos parduotuvėlė, pardavėja man būtent šitą chną ir rekomendavo. Dar tokios esu mačiusi rusiškos kosmetikos parduotuvėje po Iki parduotuve Žirmūnų 2.

O gal taves kvapas šiek tiek erzina, jei galvą įsiskausta? Man neskauda.

QUOTE(Amry @ 2007 12 05, 08:23)
man ir būna skauda galvą.. bet dažniausiai tada, kai apsivynioju polietilienine plėvele.. matyt per stipriai aš su ja galvą suspaudžiu  doh.gif


Čia irgi gali būti priežastis - kartais ir pati per stipriai plaukus guzan susuktus prispaudžiu, arba ausis kaip nors nevykusiai ta plėvele apvynioju, tada skauda biggrin.gif
Bet nuvyniojus, išskalavus ir pamasažavus galvą, viskas ir praeina.
Atsakyti
Pardavėja, pas kurią nuolat perku, labiausiai giria va šitą chna. Ją ir perku dažniausiai, ir man geriausiai kimba.


aciu uz nuoroda, dabar ieskosiu tokios 4u.gif

turiu dar viena klausima: saite henaforhair rekomenduojama i chna deti rugsties ir laikyti misini per nakti, beje ten tam saite info idejo moteris, kuri rase koki tai mokslini darba apie chna ir ji rekomenduoja butinai deti rugsties, nes sodresne spalva ir ne taip greitai nusiplauna. As taip pameginau viena karta dazyti, bet po to labai issausejo plaukai, slapi veliasi. Ar jus dedat i chna rugsties ir ar daznai taip dazot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mare: 05 gruodžio 2007 - 09:42
QUOTE(Mare @ 2007 12 05, 09:40)
turiu dar viena klausima: saite henaforhair rekomenduojama i chna deti rugsties ir laikyti misini per nakti, beje ten tam saite info idejo moteris, kuri rase koki tai mokslini darba apie chna ir ji rekomenduoja butinai deti rugsties, nes sodresne spalva ir ne taip greitai nusiplauna. As taip pameginau viena karta dazyti, bet po to  labai issausejo plaukai, slapi  veliasi. Ar jus dedat i chna rugsties ir ar daznai taip dazot?


Buvau užsikabliavusi prieš metus ar seniau prisiskaičiusi tame saite - išspausdavau dviejų citrinų sultis, sumaišydavau su chna ir laikydavau per naktį. Iš pradžių labai fainai buvo - plaukų žvilgesys nerealus atsirado. Bet po kelių tokių dažymų plaukai taip nusausėjo, kad beveik išsitiesino, o šiaip jie pas mane banguoti.
Nebededu citrinos. Užplikau chną su kokių nors žolių nuovirais (dilgėlių, apynių), ir palaikau šiltai porą valandų. O tada įmakaluoju aliejų visokių ir medaus.
Jei citrinos kada ir dėsiu, tai bus max arbatinis šaukštelis smile.gif
Atsakyti