Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Mane jau viena pažįstama raudonplauke pavadino.. Nu žiūriu rimtai raudonplaukė daraus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 11 26, 10:12)
Merginos, kaip dažant su chna kiek įmanomai sumažinti tą raudoną atspalvį? MAn reikia, kad jo beveik nebūtų... ruda gautųsi tokia tikresnė.


nedazyk vien su chna. Ruda gausis jei sumaisysi viena basma ir viena chna. Mano mamai gavos kazkada tikrai labai grazi spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2007 11 26, 14:54)
nedazyk vien su chna. Ruda gausis jei sumaisysi viena basma ir viena chna. Mano mamai gavos kazkada tikrai labai grazi spalvyte  thumbup.gif


Oij, patikėk, kad nedažau tik su chna doh.gif: Maišau dažniausia du basma ir vieną chna. Vis tiek spalva raudona doh.gif:

Bandysiu dabar dažyti pirma chna, o paskui su basma. turėtų padaryt beveik juodus plaukus g.gif:
Atsakyti
daziau plaukus su chna ir basma jau 4kartus ir likau laaabai patenkinta smile.gif
spalva man neaktuali,nes ir taip turiu grazius rudus plaukus.bet jie igauna auksinio spindesio,maziau skilineja ir ne tokie riebus,nes uzmaisau su azuolo ziewes nuowiru.taigi esu laiminga atradus sias naturalias priemones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(midori @ 2007 11 28, 00:07)
daziau plaukus su chna ir basma jau 4kartus ir likau laaabai patenkinta  smile.gif
spalva man neaktuali,nes ir taip turiu grazius rudus plaukus.bet jie igauna auksinio spindesio,maziau skilineja ir ne tokie riebus,nes uzmaisau su azuolo ziewes nuowiru.taigi esu laiminga atradus sias naturalias priemones  smile.gif

Iš kur to ąžuolo žievės nuoviro žiemą gavai ?
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 11 28, 22:42)
Iš kur to ąžuolo žievės nuoviro žiemą gavai ?

vaistinėj yra pirkti ąžuolo žievės.. nusiperki, užplikai - va tau ir nuoviras mirksiukas.gif
Atsakyti
pasakytkit prašau, ar po bespalvės chna reikia galvą šampūnu perplauti, ar tik išskalauti gerai tą chna ir vsio? ir ar tiks, jei įpilsiu ricinos aliejaus į tą masę?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 11 21, 19:09)
Kadangi dažau su chna jau keletą metų, tai spalva man laikosi ilgai - ilgiausias tarpas tarp dažymų gal mėnuo buvo, bet spalva liko. Aišku, pablunka, bet porą savaičių tikrai gražiai matosi, kaip tik vakar net klausimo sulaukiau, ar dažiausi neseniai plaukus, nes labai šviežiai spalva atrodo. O nusidažyt savaitgalį kaip tik nespėjau, taigis, jau trečia savaitė po dažymo tongue.gif
Iš viso to, ką čia pripliurpiau, išvada tokia: kuo daugiau kartų dažai, tuo sodresnė spalva ir ilgiau laikosi.

Kad tu zinotum, kaip as tau pavydziu tavo kantrybes, dazantis siomis priemonemis 4u.gif Man neuztenka nei laiko, nei kantrybes, nei noro, ech doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaida Bala @ 2007 11 29, 16:05)
pasakytkit prašau, ar po bespalvės chna reikia galvą šampūnu perplauti, ar tik išskalauti gerai tą chna ir vsio? ir ar tiks, jei įpilsiu ricinos aliejaus į tą masę?

na šeip ant xna pokelio rašoma, kad tik vandeniu išplauti ir tris dienas jokios chemijos nenaudot plaukam.. bet čia labiau matomai tinka, kai nori, kad spalva įsigertų geriau...
Atsakyti
Kad gauti šaltesni ruda atspalvi i chna reiketu imaisyti AMLOS (milteliai is indisku agrastu emblica officinalis) Gal kas kas turejot ir zinot kur butu galima siu milteliu nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Mare @ 2007 11 30, 11:47)
Kad gauti šaltesni ruda atspalvi i chna reiketu imaisyti AMLOS (milteliai is indisku agrastu emblica officinalis) Gal kas kas turejot ir zinot kur butu galima siu milteliu nusipirkti?

beje, labai informatyvus saitas apie toki dazyma: www.hennaforhair.com (suzinojau,kad chna reikia maisyti su rugstim (citrina, obuoliu actas) ir gauta mase laikyti 20 valandu, o basma is karto sumaisius tepti)
Atsakyti
4u.gif Sveikutes 4u.gif
Kazkur pirmuose psl. perskaiciau kad nusidazius plaukus su Xna ir Basma, ir po to padarius chemini plauku garbanojima jie tampa zali blink.gif cia rimtai??? blink.gif verysad.gif
O as galvojau kad pereisiu ant naturaliu plauku dazu doh.gif nes noriu darytis chemini, ir kad plaukui butu kuo maziau kenkiama unsure.gif Tai reiskia, jei nenoriu but zalia, negalima man naturaliais dazais dazyti plauku verysad.gif ? Arba tada atsisakyti cheminio verysad.gif ech... kaip liudna verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grazus Vardas: 01 gruodžio 2007 - 18:47