Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Tai man atrodo galima chna naudot, ir kunui, kaip kauke-skraba, jei ten tikrai chna smile.gif. Paieskokit internete info.
Atsakyti
Ar galima dazant plaukus su chna ar basma isgauti juoda spalva?
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2007 11 04, 22:32)
Ar galima dazant plaukus su chna ar basma isgauti juoda spalva?


Teoriškai - galima beveik juodą, pirmiau dažant chna, po to - basma.
Praktiškai - nebandžiau smile.gif
Atsakyti
hm, na as dabar sedziu jau kelinta karta "uzsidejus" chna bespalve, tai supratau, kad ji vis delto yra laabaaii super. bet spalvotos chna ir basmos tai as turbut niekad gyvenime nebenaudosiu, nepatiko man tas kartas kai bandziau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dark_me: 12 lapkričio 2007 - 16:53
QUOTE(dark_me @ 2007 11 12, 18:52)
hm, na as dabar sedziu jau kelinta karta "uzsidejus" chna bespalve, tai supratau, kad ji vis delto yra laabaaii super. bet spalvotos chna ir basmos tai as turbut niekad gyvenime nebenaudosiu, nepatiko man tas kartas kai bandziau smile.gif

Kodėl gavai tokį apreiškimą, kad tai yra labai super ir kuo nepatiko tas kartas kai bandei spalvotą ? smile.gif g.gif
Atsakyti
nepatiko nes nejo tepti ant galvos nebuvo spalvos ir nesimate jokio poveikio plaukams biggrin.gif ta bespalve tai koki 5ta ar 6ta karta dedu nu ir issiplovus chna tokie faini plaukai stori buna, net po keliu "skalbimu" biggrin.gif kazkaip visai kitaip jie krenta tada.
Atsakyti
Ta prasme, gerai krenta ar blogai
Atsakyti
Aš chna su basma dažiau jau kokius 4 kartus. Mano įspūdžiai labai geri. Kadangi jau daug metų slenka ištisai plaukai, ant tiek išplonėjo, kad jau kokius 3-4 metus ištisai naudodavau džiovindama putas, kad bent jau įspūdį sudaryti, kad plaukų vis dar yra. O pradėjusi dažyti shna, plaukai atrodo gerokai storesni, nebenaudoju putų.
Atsakyti
Jau antra karta nusidaziau plaukus su chna smile.gif viskas saunu ir grazu, bet labai greitai nusiplauna ta intensyvi spalva unsure.gif ir lieka svelnus atspalvis. O noretusi kad spalva ryski isliktu kuo ilgiau blush2.gif
Kiek spalva pas Jus isilaiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkutė @ 2007 11 21, 12:24)
Kiek spalva pas Jus isilaiko? 4u.gif


Kadangi dažau su chna jau keletą metų, tai spalva man laikosi ilgai - ilgiausias tarpas tarp dažymų gal mėnuo buvo, bet spalva liko. Aišku, pablunka, bet porą savaičių tikrai gražiai matosi, kaip tik vakar net klausimo sulaukiau, ar dažiausi neseniai plaukus, nes labai šviežiai spalva atrodo. O nusidažyt savaitgalį kaip tik nespėjau, taigis, jau trečia savaitė po dažymo tongue.gif
Iš viso to, ką čia pripliurpiau, išvada tokia: kuo daugiau kartų dažai, tuo sodresnė spalva ir ilgiau laikosi.
Atsakyti
vakar isbandiau chna ir basma ir man patiko thumbup.gif esu tamsiai rudu plauku, spalvos pakeist nenorejau, tik siek tiek gal ja pagyvint ir plauka kiek sustiprint. kadango mano plaukai yra mazdaug iki peciu, tai naudojau pakeli basmos ir puse chna. ir laikiau beveik 2 val mirksiukas.gif

man patiko, ir po keliu savaiciu kartosiu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kaip dažant su chna kiek įmanomai sumažinti tą raudoną atspalvį? MAn reikia, kad jo beveik nebūtų... ruda gautųsi tokia tikresnė.
Atsakyti