Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Stigma @ 2007 10 31, 12:29)
tikrai nėra-gali būti tik šviesiai ryža,tamsiai ryža ir rudai ryža biggrin.gif

aisku teks pabuti kuri laika nedazytai ax.gif
Atsakyti
Svekos ,
na sedziu kaip tik siuo metu su maisais ant galvos ir laukiu kazi kas cia gausis biggrin.gif
o kiek laiko jus laikote ta kose ant galvos? Ant pakelio raso laikyti iki valandos, priklausomai koki atspalvi nori isgauti, bet girdejau kad kuo ilgiau laikai tuo geriau rolleyes.gif
Kaip Jus darot? ax.gif
Atsakyti
aš laikau ne mažiau 4 valandų, kartais 5. pašvenčiu tam gerą pusdienį smile.gif maišau 3 pokus basmos ir 0,5 chna. išeina tamsiai ruda spalvytė.
Atsakyti
Aš laikau mažiausiai 2 valandas, jei pavyksta - ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 11 01, 19:24)
Aš laikau mažiausiai 2 valandas, jei pavyksta - ilgiau.

Aš vis pasižadu sau laikyt kuo ilgiau, bet iškenčiu maximum pora valandų, nes o jeigu prireiks kur išeiti, o jeigu kas nors paskambins ko šimtą metų nemačiau ir pasiūlys susitikt staigiai, o jeigu trečias pasaulinis karas, o jeigu dar kažkas, o aš su ta žole ant galvos ? Nu ne, negaliu aš taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 11 02, 20:18)
...Nu ne, negaliu aš taip biggrin.gif


lotuliukas.gif
Nugis šiltas vanduo tai gal ne už šimto kilometrų - kiši galvą po kranu, skalaujies, džiovinies ir leki sau. O jei netyčia niekas nepaskambins, tai pavyks ir ilgiau išbūti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 11 02, 22:57)
lotuliukas.gif
Nugis šiltas vanduo tai gal ne už šimto kilometrų - kiši galvą po kranu, skalaujies, džiovinies ir leki sau. O jei netyčia niekas nepaskambins, tai pavyks ir ilgiau išbūti mirksiukas.gif

lotuliukas.gif jau tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
zinau toki daikta cha, o kas per basma lotuliukas.gif ? esu su chna bespalve rankas, kuna..skaiciua etiketej, kad gerai, bet man tas poveikis schmoll.gif su kavos tirsciais smagiau ax.gif o jus dazot ar tik stirpinat plaukus?mano plaukai natur. tamsiai rudi, kaip dazyt, kad pagyvint spalva ir dar gal pastiprint plaukus? ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, ar kas bandet dazyt su bespalve chna ir stipria arbata/kava? Ar yra koks skirtumas? Nes esu sviesiaplauke ir ryza tapt nenoriu, bet siek tiek tamsesne butu smagu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2007 11 03, 17:03)
zinau toki daikta cha, o kas per basma lotuliukas.gif ?


Basma suteikia tamsesnį atspalvį, tik su ja viena nenudažysi. Instrukcijoje būna parašyta, kad pirma reikia dažyti su chna, o tada su basma - taip galima išgauti tamsesnius atspalvius, bet labai jau terlionė ilga...
O aš plaukus ir dažau, ir stiprinu tuo pačiu. Dažniausiai chna su įvairiais priedais (aliejais, žolių nuovirais...)

QUOTE(Morta_Morta @ 2007 11 03, 17:44)
Sveikutes, ar kas bandet dazyt su bespalve chna ir stipria arbata/kava?


Taip nebandžiau, bet kava arba stipri arbata savaime duoda atspalvį - kažkada skalaudavau visokių žolių nuovirais, kai plaukai nedažyti buvo, tai matydavosi efektas.
Atsakyti
O, tai super, begu ieskot maiso thumbup.gif . Aciu
Atsakyti
Sveikutes,
gavau dovanu is turkijos rinkini" turkish natural bath set (priemones vonei)"
Ten yra 2 muiliukai,telismanas,akmuo kulnam sveist ir maiselis su levanda,kuri yra dziovinta(ka su ja daryt?) Ar bert i vonia ar siaip del kvapo laikyt ar arbata darytis?zodziu nezinau. Ir dar kitas maiselis su zaliais milteliais XHA ,o ka su jais man veikt?:)ar kunui ar plaukam jie?Maisyt juos gal su kokiu vandeniu reik?Jeigu cia priemoniu rinkinys voniai tai gal kunui jie skirti o ne plaukam?
Atsakyti