Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Triufelita @ 2007 10 19, 08:34)
dabar kažkaip nutariau atsigriebt ir išbandyt visokias kitokias  smile.gif vis tiek gi galiu plaukus kas savaitę dažyt  bigsmile.gif

vat būtent drinks_cheers.gif užtai aš ir nejaučiu poreikio naudoti tas priemones spalvai saugot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 10 19, 08:15)
Įdomumo dėlei noriu paklausti, ar dažančiosios su chna naudojate plaukų priemones, kurios atseit saugo plaukų spalvą?


Nenaudoju schmoll.gif
Bandžiau šampūnus kelis dažytiems plaukams - bet man jie paprasčiausiai netinka.
Atsakyti
sveikos.visai as cia naujoke toj dazymu srity... sad.gif
bet mamos plaukai visai suprastejo ir pradejau ieskot,kaip jai padet smile.gif.
ji pastoviai dazosi plaukus cheminiais dazais.spalvyte tokia rudai violetine.
ar nuo plauku slinkimo ir plonumo padetu dazymas su chna?
ar jos galima gauti kosmetikos prekiu parduotuwese?o instrukcija yra naudojimosi...?
nes viska perskaicius sugebejau suprasti,kad kiekviena daro skirtingai.
o kokios pertraukos reikia po chem dazu pries chna dazyma?(nesinoretu vietoj sweiku plauku mama apdovanot zaliais biggrin.gif )
jei kas turit patarimu dazant pirma karta-nepagailekit..is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
Bandau parodyt savo plaukuscius. Bet prie blico spalva siek tiek atrodo sviesesne, bet po 4-5 plovimu tai spalva supanasejo i sia. Bet plauku spindesys tikrai isliko ir lygtais nebe taip slenka. Isitikinau, kad tikrai labai atgaivina plauka bei susitprina ji thumbup.gif Tikrai tamsesne plauku spalva turincioms - rekomenduoju thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=Skorpione,2007 10 25, 22:58]
Bandau parodyt savo plaukuscius. Bet prie blico spalva siek tiek atrodo sviesesne, bet po 4-5 plovimu tai spalva supanasejo i sia. Bet plauku spindesys tikrai isliko ir lygtais nebe taip slenka. Isitikinau, kad tikrai labai atgaivina plauka bei susitprina ji thumbup.gif Tikrai tamsesne plauku spalva turincioms - rekomenduoju thumbup.gif

Čia su dažančia ar bespalve Chna dažyta ?
Atsakyti
sveikos merginos, anksciau ir as dazydavau plaukus su xna, bet dabar kai atsirado vaikutis tai labai aptingau, visgi nemazas terliojimasis su jais, nors rezultatas saunus, tik gal truputi plauka sausina. Turiu uzsilikusius kelis pakelius: 8 iranskaja naturalnaja xna ir 1 venitos visnia. jei kas noretu galiu padovanoti uz koki sokoladuka. As Kaune, Kalnieciai. rasykit i az.
Atsakyti
sveikos.isdrisau ir nusidazyt.smile.gif
spalvos visai netroskau keist,bet norejau pastiprint plaukus...
sumaisiau 2pakuotes basma ir nepilna chna su azuolo ziewes nuoviru.
mano plaukai tamsus ir riebus.
uztepiau,palaikiau apie pora h ir issplowiau gana lengwai su balzamu plauku..
pati nejauciu spalvos pokyciu,gal kiek tamsesni,o mama sako,kad pilkai zali jie,,,paziuresim ryt,kai bus sausi ir dienos swiesoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(midori @ 2007 10 29, 23:17)
sveikos.isdrisau ir nusidazyt.smile.gif
spalvos visai netroskau keist,bet norejau pastiprint plaukus...
sumaisiau 2pakuotes basma ir nepilna chna su azuolo ziewes nuoviru.
mano plaukai tamsus ir riebus.
uztepiau,palaikiau apie pora h ir issplowiau gana lengwai su balzamu plauku..
pati nejauciu spalvos pokyciu,gal kiek tamsesni,o mama sako,kad pilkai zali jie,,,paziuresim ryt,kai bus sausi ir dienos swiesoj    smile.gif

tai jei basmos daugiau-danai toks atspalvis gaunasi,bet su šampūnu išplausi galvą ir jis dings mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 10 26, 15:38)


Čia su dažančia ar bespalve Chna dažyta ?


Su dažancia ax.gif
Atsakyti
ar yra siu dazu, kad gautusi labai sviesi pilka spalva, mano tokia naturali, o atauge dazyti sviesiai gelsvi, noreciau dabar savos naturalios spalvytes. su kitais dazais dazyti negaliu nes slenka plaukai, o noriu vienodos plauku spalvos. ka man patartumete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2007 10 30, 21:43)
ar yra siu dazu, kad gautusi labai sviesi pilka spalva, mano tokia naturali, o atauge dazyti sviesiai gelsvi, noreciau dabar savos naturalios spalvytes. su kitais dazais dazyti negaliu nes slenka plaukai, o noriu vienodos plauku spalvos. ka man patartumete  4u.gif

tikrai nėra-gali būti tik šviesiai ryža,tamsiai ryža ir rudai ryža biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinot, ar galima nėštumo metu dažyti su chna ir basma? Ar negali pakenkti vaisiui? Labai ačiū už atsakymus.
Atsakyti