Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

[quote=Dorela,2007 10 14, 11:59]
o tai tu naudoji spalvota ar bespalve?..

Aš dažau spalvota.
Atsakyti
ir kokius tonus isgauni?
Atsakyti
QUOTE(moniquefromlt @ 2007 10 14, 14:06)
ir kokius tonus isgauni?

Prieš tai buvo dažyta dažais, ten kitokia spalva gaunasi nei jau gerokai ataugusiu šaknų, šiaip tamsi ryža. Prieš keletą metų kai dažiau gaudavosi labai graži auksinė, nes nebuvo ataugusios balintos sruogelės.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 10 14, 14:21)
Prieš tai buvo dažyta dažais, ten kitokia spalva gaunasi nei jau gerokai ataugusiu šaknų, šiaip tamsi ryža. Prieš keletą metų kai dažiau gaudavosi labai graži auksinė, nes nebuvo ataugusios balintos sruogelės.


o naudoji basma ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2007 10 14, 15:45)
o naudoji basma ar ne?  4u.gif

Nea nenaudoju, nes man patinka spalva kokią išgaunu su Chna, tik gaila, kad ilgai nesilaiko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 10 14, 15:23)
Nea nenaudoju, nes man patinka spalva kokią išgaunu su Chna, tik gaila, kad ilgai nesilaiko sad.gif


nesilaiko? bigsmile.gif tai kodel sako, kad jau po to jei nepatinka reikia laukt kol nuaugs g.gif ar cia as kazko nesupratau? blush2.gif

o nusiplovus lieka naturali spalva ? 4u.gif
Atsakyti
pabandžiau pagaliau ir as chna ir basma biggrin.gif Spalvyte gavosi liuks thumbup.gif pati esu rudaplauke,bet jau nebeturewjau normalios spalvos, nes nuo pskutines tamsios rudos, liko tik tarp rudos ir ryzos spalvos - o dar tiklsiau tik nubluke, be spalvos plaukai doh.gif
o dažiau taip:
1,3 val. laikiau tik chna (kuri dažo), bet kaip nuploviau galva, tai buvau kaip ryza unsure.gif po to 1 val. laikiau basma (norejau 1,5 val. bet reikejo neplanuotai greit isvykt, tai teko procedura nutraukti) tai gražiai patamsėjau ir gavo tokia tamsi kaštoninė spalva su gražiu spindesiu thumbup.gif

man patiko, dabar dažniau taip darysiu, kol mano plaukuciai nuo cheminiu dazu atsigaus. Nes padetis buvo jau liudna....ir slinko, ir mazai ju, ir dar pastoviai greit skilinedavo po kirpimo... unsure.gif
Bet jei buciau blondine, tai bijociau del spalvos, o tamsiaplaukėm ir kitom rudom merginom rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2007 10 15, 16:48)
pabandžiau pagaliau ir as chna ir basma  biggrin.gif Spalvyte gavosi liuks  thumbup.gif pati esu rudaplauke,bet jau nebeturewjau normalios spalvos, nes nuo pskutines tamsios rudos, liko tik tarp rudos ir ryzos spalvos - o dar tiklsiau tik nubluke, be spalvos plaukai  doh.gif
o dažiau taip:
1,3 val. laikiau tik chna (kuri dažo), bet kaip nuploviau galva, tai buvau kaip ryza  unsure.gif po to 1 val. laikiau basma (norejau 1,5 val. bet reikejo neplanuotai greit isvykt, tai teko procedura nutraukti) tai gražiai patamsėjau ir gavo tokia tamsi kaštoninė spalva su gražiu spindesiu thumbup.gif

man patiko, dabar dažniau taip darysiu, kol mano plaukuciai nuo cheminiu dazu atsigaus. Nes padetis buvo jau liudna....ir slinko, ir mazai ju, ir dar pastoviai greit skilinedavo po kirpimo... unsure.gif
Bet jei buciau blondine, tai bijociau del spalvos, o tamsiaplaukėm ir kitom rudom merginom rekomenduoju mirksiukas.gif


o gal turi fotika ir galetum man spalva parodyti wub.gif ir po kurio laiko noretusi zinot ar padejo nuo slinkimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2007 10 15, 14:27)
nesilaiko?  bigsmile.gif  tai kodel sako, kad jau po to jei nepatinka reikia laukt kol nuaugs  g.gif ar cia as kazko nesupratau?  blush2.gif

o nusiplovus lieka naturali spalva ?  4u.gif

Neatsimenu kiek metų nebuvo plaukai per visą ilgį natūralios spalvos, dabar Chna dažau ant dažytų plaukų ir dažau anksčiau nei visiškai nusiplauna, o kad nuaugs tai man atrodo turima omeny jog negalima ant chna dažyt cheminiais dažais ir atvirkščiai, na bet buvo apie tai kalbėta čia n kartų.
Atsakyti
Įdomumo dėlei noriu paklausti, ar dažančiosios su chna naudojate plaukų priemones, kurios atseit saugo plaukų spalvą?
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 10 19, 08:15)
Įdomumo dėlei noriu paklausti, ar dažančiosios su chna naudojate plaukų priemones, kurios atseit saugo plaukų spalvą?

Ne visad.. Kartais po ranka papuola, tai nusiperku šampūną ir balzamą, kurie tausoja spalvą.. bet dažnai pas mane laiko nėr su galva cackintis, tai naudoju nenuplaunamą balzamą, tai tas tausojantis spalvą kažkaip retai naudojamas stovi pas mane blush2.gif
Atsakyti
Aš tai nuolat naudojau jas, kai dažiau chemiškai, mat raudona spalva baisiai greit išblukdavo, o dabar kažkaip nutariau atsigriebt ir išbandyt visokias kitokias smile.gif vis tiek gi galiu plaukus kas savaitę dažyt bigsmile.gif
Atsakyti