Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(odetee @ 2007 10 07, 09:57)
Sveikutes,turiu klausinemeli,ar dazote su chna plaukus per menesines?jei taip ar gerai nusidazo?nes esu girdejusi,kad prastai nuima,tik nzn kiek tai tiesa 4u.gif

net negalvojau apie tai biggrin.gif praeit kartą kai dažiau,tai kaip tik per tas dienas-paėmė super,laikosi gerai ir spalva tokia,kokios norėjau bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(odetee @ 2007 10 07, 10:57)
Sveikutes,turiu klausinemeli,ar dazote su chna plaukus per menesines?jei taip ar gerai nusidazo?nes esu girdejusi,kad prastai nuima,tik nzn kiek tai tiesa 4u.gif

Aš irgi niekada nesusimąsčiau apie tai, dabar pasiėmiau kalendorių ir pasižiūrėjau jog aną kartą kai dažiau - sirgau, nusidažė labai puikiai ir laikos super hmz g.gif Reik daryt išvadas...
Atsakyti
Aš man atrodo išvis daugoau nebesidažysiu nei chna, nei kokiais kitais dažais nes niekaip ryžų šaknų neatsikratau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 10 01, 08:02)
matyt, gerai nutaikau vandens (tiksliau, dilgėlių nuoviro) kiekį...


Akivaizdu, kad girtis nereikia - po to per skysta košė nuo galvos varva lotuliukas.gif
Atsakyti
Vat as mastau chna nudazyt plaukus, bet... maciau THE BODY SHOP kazkokius dazus, ale'chna. Gal kas bande? blush2.gif
Atsakyti
labai gundausi isbandyti chna.. g.gif bet labai baisu.. tiesa sakant net nezinau kokia spalva ji duoda (na zinau, kad priklauso nuo pacio plauko, bet visgi tendesija gal panasi). gal kas nurodytu koki pavaiskliuka? ax.gif 4u.gif
mano plaukai turi raudona pigmenta, ir kai anksciau dazydavau tamsiais cheminiais dazais, ne karta buvau patapus "pusraudone", o karta ir kirpyklos isejau tobulai raudona blink.gif tai bijau kad tas pats butu ir su chna verysad.gif
siaip man visai patinka ir mano naturali spalva, bent jau nera bedos su atauganciom saknim biggrin.gif bet pats plaukas to-oks plonytis verysad.gif kaip suprantu cia chna pagelbetu?.. na ka manot? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
As savo plaukus daziau chna kai man buvo 15metu. Gaudavosi tik raudoni-ryzhi-burokiniai atspalviai. Po to gal 3 metus vargau kol atsiauginau savo naturalios spalvos plaukus. Tuo metu kai daziau plaukai buvo labai sveiki, spindejo, gal netgi buvo storesni negu dabar. Na spalvu pasirinkimas labai ribotas. Zn kad dar yra bespalve chna plauku stiprinimui, kazkada ja ir naudojau. Tik kiek uzknisdavo tas terliojimasis su tom zolytem. Ir manau chna pasausina pati plauka. Tai jei riebesni plaukai, manau verta pabandyti ta bespalve karta per savaite del plauku sveikumo.

Atsakyti
bespalve as bandziau ir efekto nelabai pastebejau verysad.gif nors gal vel reikia pabandyti g.gif bet teko girdeti kad naturalios chna efektas nepalyginamas blush2.gif niu bet burokine.. blink.gif neee.. tokia buti nenoriu unsure.gif
Atsakyti
pavyzdziui gali pabandyti ant vienos sruogos kazkur pakausyje, bet pasidaryk tirsta kosyte ir susuk i folija
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2007 10 13, 18:06)
bespalve as bandziau ir efekto nelabai pastebejau  verysad.gif nors gal vel reikia pabandyti  g.gif bet teko girdeti kad naturalios chna efektas nepalyginamas  blush2.gif  niu bet burokine..  blink.gif  neee.. tokia buti nenoriu  unsure.gif

Gal per trumpai bandei ? Man dažant Chna galiukai neskilinėja ir šiaip plaukai labiau blizga bei atrodo sveikesni, tik va kas dėl riebalavimosi tai man nepadeda, vistiek tenka plauti kone kasdien galvą sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 10 13, 20:28)
Gal per trumpai bandei ? Man dažant Chna galiukai neskilinėja ir šiaip plaukai labiau blizga bei atrodo sveikesni, tik va kas dėl riebalavimosi tai man nepadeda, vistiek tenka plauti kone kasdien galvą sad.gif


o tai tu naudoji spalvota ar bespalve?..

QUOTE(moniquefromlt @ 2007 10 13, 18:26)
pavyzdziui gali pabandyti ant vienos sruogos kazkur pakausyje, bet pasidaryk tirsta kosyte ir susuk i folija



chm.. gal tikrai ant kokios sruogos pabandyti.. g.gif bet jei raudona gausis tai paskui ir smezuos pastoviai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorela: 14 spalio 2007 - 10:00
tai su chna kiek as patyriau ir zn ir tesigauna raudoni atspalviai, ar ne taip?
Atsakyti