Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(kristukass @ 2007 10 01, 23:00)
Man dažymas su chna nepatinka vien dėl to kad šaknys gaunasi ryžos.O visi plaukai čiki piki  biggrin.gif Maišau 3 basma ir vieną chna.Gal maišyt 3 basma ir pusė chna pakelio  g.gif


O natūrali plaukų spalva kokia? Maniškiai tamsūs, tai ryži nesigauna, lieka tamsiai kaštoniniai, o vat žili plaukai tai ryžai dažosi, nors su laiku ir jie įgauna tamsesnį atspalvį.

QUOTE(jadzka @ 2007 10 02, 11:18)
mano kolegė važiuos greit į Indiją. Mažu paprašyt g.gif:


Nu va, aišku, kad paprašyk! bigsmile.gif
Aš tai mėginsiu užklausti brolio, kuris siuntėsi kažkokius ajurvedinius preparatus iš Indijos, kokiu būdu tai padarė, gal ten ir kosmetinio kokio gėrio galima parsisiųst prireikus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 10 02, 12:49)
O natūrali plaukų spalva kokia? Maniškiai tamsūs, tai ryži nesigauna, lieka tamsiai kaštoniniai, o vat žili plaukai tai ryžai dažosi, nors su laiku ir jie įgauna tamsesnį atspalvį.
Nu va, aišku, kad paprašyk! bigsmile.gif
Aš tai mėginsiu užklausti brolio, kuris siuntėsi kažkokius ajurvedinius preparatus iš Indijos, kokiu būdu tai padarė, gal ten ir kosmetinio kokio gėrio galima parsisiųst prireikus... g.gif


Miaška, bandysiu aš prašyt, o ir tu paklausk ax.gif Tikrai faina būtų.... Tikrai ir Chna ir Basma užsisakyčiau ir tos Amlos....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 10 02, 14:19)
Miaška, bandysiu aš prašyt, o ir tu paklausk ax.gif Tikrai faina būtų.... Tikrai ir Chna ir Basma užsisakyčiau ir tos Amlos....

Kam iš tos Indijos Londone reikia ieškot, ten gi "babaju" parduotuvių ant kiekvieno kampo tikrąja ta žodžio prasme, manau ten galima rasti ir Chna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 10 02, 11:18)
mano kolegė važiuos greit į Indiją. Mažu paprašyt g.gif:
Tai gal reikia tiesiog ilgiau palaikyt? Nes man nusidažo pakankamai gerai ax.gif

Laikau visa nakti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2007 10 02, 12:49)
O natūrali plaukų spalva kokia? Maniškiai tamsūs, tai ryži nesigauna, lieka tamsiai kaštoniniai, o vat žili plaukai tai ryžai dažosi, nors su laiku ir jie įgauna tamsesnį atspalvį.

Mano tai 5 pilkuma tokie tamsiai pilki g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristukass: 02 spalio 2007 - 19:31
galima ir pef cia pirkt tos amlos amla1
amla2
amla tabletes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dark_me: 02 spalio 2007 - 19:39
QUOTE(Adietka @ 2007 10 02, 20:24)
Kam iš tos Indijos Londone reikia ieškot, ten gi "babaju" parduotuvių ant kiekvieno kampo tikrąja ta žodžio prasme, manau ten galima rasti ir Chna smile.gif


Na, aš tai Vilniuje, ar iki Londono, ar iki Indijos šiaip sau nenulėksiu smile.gif
Kitą savaitę Belgijoje būsiu, ten praeitą kartą irgi mačiau daug parduotuvėlių, kur "babajai" prekiauja, pasidairysiu kosmetikos, gal bus ir natūralios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 10 03, 23:17)
Na, aš tai Vilniuje, ar iki Londono, ar iki Indijos šiaip sau nenulėksiu smile.gif
Kitą savaitę Belgijoje būsiu, ten praeitą kartą irgi mačiau daug parduotuvėlių, kur "babajai" prekiauja, pasidairysiu kosmetikos, gal bus ir natūralios? g.gif

A ko gi ne ? smile.gif Galima dabar iki Londono ir šiaip sau palėkt wink.gif Nors aš kai pagalvojau, tai neteko "babajkos" ryžos matyt, jei ir dažo tai ko gero tik basma. Na bet kitą kartą kai šiaip sau lėksiu iki Londono būtinai užsuksiu į jų parduotuvę pasidairyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 10 03, 22:17)
Na, aš tai Vilniuje, ar iki Londono, ar iki Indijos šiaip sau nenulėksiu smile.gif
Kitą savaitę Belgijoje būsiu, ten praeitą kartą irgi mačiau daug parduotuvėlių, kur "babajai" prekiauja, pasidairysiu kosmetikos, gal bus ir natūralios? g.gif

Miaška,
Jei rasi tos Amlos - tai pričiupk ir man (na jei tu VLN) gyveni. Skolinga neliksiu wink.gif
Atsakyti
O TA AMLA dažo plaukus ar tik stiprinimui ?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 10 04, 19:47)
Miaška,
Jei rasi tos Amlos - tai pričiupk ir man (na jei tu VLN) gyveni. Skolinga neliksiu wink.gif


Būtinai! Laiko turėsiu, tai apeisiu parduotuvėles. Vilniuje aš mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 10 04, 20:40)
Būtinai! Laiko turėsiu, tai apeisiu parduotuvėles. Vilniuje aš mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif

Kažkas įmetęs buvo, kad Hymalaya turi tos Amlos.... o kas Lt pardavineja lt čia?
Atsakyti
Sveikutes,turiu klausinemeli,ar dazote su chna plaukus per menesines?jei taip ar gerai nusidazo?nes esu girdejusi,kad prastai nuima,tik nzn kiek tai tiesa 4u.gif
Atsakyti