Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Miaška @ 2007 10 01, 14:11)
O kur tokį būdą išskaitei? Ir kaip išsiskalauja po to? Šiaip medų juk deda į namines kaukes plaukams, tai gal ir gėris... Vo, idėja - maišysiu pieną su medum, ir plikysiu chną biggrin.gif

O perku dažniausiai chną tokiame raudoname pakelyje, tik nerandu nuotraukos internete. Toje parduotuvėlėje dirbanti mergina sakė, kad būtent šita chna geriausiai dažo.


O išskaičiau... nu iš to psl. apie chna kur yra. Tai gal knygoje apie chna paruošimą, tai buvo parašyta, kad įdėjus cukraus arba medaus košė tąsesnė pasidaro. Tai va, pagalvojau, kad cukrus tai sh... taigi - dėjau medų. Visai gerai ax.gif

O kur perki tą chna raudoname pakelyje? Ir ar yra Basmos tokios?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 10 01, 14:20)
O kur perki tą chna raudoname pakelyje? Ir ar yra Basmos tokios?


Kalvarijų turguje yra tokia rusiškos kosmetikos parduotuvėlė, šalia parduotuvėlės su prekėmis gyvūnams. Ten ir perku, yra ir basmos to paties gamintojo. Tik niekaip pavadinimo gamintojo neprisimenu, o ir nusipirkus dabar neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 10 01, 14:50)
Kalvarijų turguje yra tokia rusiškos kosmetikos parduotuvėlė, šalia parduotuvėlės su prekėmis gyvūnams. Ten ir perku, yra ir basmos to paties gamintojo. Tik niekaip pavadinimo gamintojo neprisimenu, o ir nusipirkus dabar neturiu.


REisk pasižiūrėt ax.gif

O kas man pasakys, kas per daiktas yra amla (angl.) ?

Here’s how to mix henna amla and indigo for a cooler brown hair dye:
Amla is a plant that has berries with very high levels of ascorbic acid. Amla powder is dried, powdered, amla berries. You can mix amla into your henna and indigo mix to make a cooler brown hair dye.

Toje knygoje apie Chna rašo, kad šaltesnį atspalvė duoda, kas an visai aktualu, tik aks ta amla ????? ax.gif
Atsakyti
amla biggrin.gif
o cia lietuviskai: amla
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dark_me: 01 spalio 2007 - 14:28
QUOTE(jadzka @ 2007 10 01, 15:20)
Amla is a plant that has berries with very high levels of ascorbic acid. Amla powder is dried, powdered, amla berries. You can mix amla into your henna and indigo mix to make a cooler brown hair dye.

Čia tipo augalas kažkos, kuris turi uogas su didele askorbino rūugšties doze g.gif Rašo, kad ta amla pudra yra džiovintos, miltelių pavidalo amla uogos... tai gal yra kokis mišinukas pirkt specialiai to amla, kur tos uogos džiovintos ir į pudrą sutrintos, kaip xna milteliai tipo? g.gif

O aš tos raudonam pakely xna ir basma mačiau Vilkpėdės kosmetikos pardėj po 50ct pokelį..
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 10 01, 15:28)
tai gal yra kokis mišinukas pirkt specialiai to amla, kur tos uogos džiovintos ir į pudrą sutrintos, kaip xna milteliai tipo?  g.gif


Įtariu, pas mus nelabai rasim pirkt, reikia į Indiją važiuot... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 10 01, 17:25)
Įtariu, pas mus nelabai rasim pirkt, reikia į Indiją važiuot... g.gif  biggrin.gif


Tas tai jo ax.gif bet galėtų būt ir Lt.
Bendrai, reik prašyt, kas važiuos į Indiją......eij, mergynos, bandom surast a?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 10 01, 15:50)
Kalvarijų turguje yra tokia rusiškos kosmetikos parduotuvėlė, šalia parduotuvėlės su prekėmis gyvūnams. Ten ir perku, yra ir basmos to paties gamintojo. Tik niekaip pavadinimo gamintojo neprisimenu, o ir nusipirkus dabar neturiu.

O ji geriau laiko, nei tos iranskos ?
Beje, kirpėja patarė man pavirti Chna ir nežinau ar čia šiaip kiekį nutaikiau ar ats virimas padėjo, bet turbūt pirmą kartą neapdrabsčiau sienų, grindų, veidrodžio, katės bei visų kitų.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 10 01, 18:52)
Bendrai, reik prašyt, kas važiuos į Indiją......eij, mergynos, bandom surast a?


Man be šansų - aplamai pažįstu tik vieną žmogų, Indijoje buvusį biggrin.gif
Bet jei ką rasi - šauk garsiai, gal ir daugiau tokio gėrio parvežtų?
Atsakyti
Man dažymas su chna nepatinka vien dėl to kad šaknys gaunasi ryžos.O visi plaukai čiki piki biggrin.gif Maišau 3 basma ir vieną chna.Gal maišyt 3 basma ir pusė chna pakelio g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 10 01, 23:00)
Maišau 3 basma ir vieną chna.Gal maišyt 3 basma ir pusė chna pakelio  g.gif

man su tokiu kiekiu viskas tamsiai nusidažo, nesigauna ryžos šaknys.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 10 01, 21:36)
Man be šansų - aplamai pažįstu tik vieną žmogų, Indijoje buvusį biggrin.gif
Bet jei ką rasi - šauk garsiai, gal ir daugiau tokio gėrio parvežtų?

mano kolegė važiuos greit į Indiją. Mažu paprašyt g.gif:


QUOTE(kristukass @ 2007 10 01, 23:00)
Man dažymas su chna nepatinka vien dėl to kad šaknys gaunasi ryžos.O visi plaukai čiki piki  biggrin.gif Maišau 3 basma ir vieną chna.Gal maišyt 3 basma ir pusė chna pakelio  g.gif


Tai gal reikia tiesiog ilgiau palaikyt? Nes man nusidažo pakankamai gerai ax.gif
Atsakyti