Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Triufelita @ 2007 10 01, 07:55)
O man kažkaip neapsidrabsto stipriai, tik pora kleckų kokių  smile.gif be aliejaus ir be pieno...

turbūt tai įgūdžių ir plaukų ilgumo klausimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 10 01, 07:56)
turbūt tai įgūdžių ir plaukų ilgumo klausimas smile.gif


Plaukai žemiau pečių, chna imu 75 g, o dažiau tai kokius 6 kartus dar tik smile.gif matyt, gerai nutaikau vandens (tiksliau, dilgėlių nuoviro) kiekį...

Arba gal čia nuo pačių plaukų dar priklauso, gal prie vienų limpa, o nuo kitų atšoka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triufelita: 01 spalio 2007 - 07:07
QUOTE(Manyka @ 2007 10 01, 07:52)
Kuo rimčiausiai!  4u.gif  Aš dar ir aliejaus šaukštelį įpildavau, tai išvis gerai tepdavosi smile.gif pabandyk, labai rekomenduoju mirksiukas.gif


Ačiū, išbandysiu! drinks_cheers.gif
Aliejaus tai ir aš įpilu, o vat su pienu niekad neplikiau, vis vandeniu arba žolių nuovirais.

QUOTE(Triufelita @ 2007 10 01, 08:02)
Plaukai žemiau pečių, chna imu 75 g, o dažiau tai kokius 6 kartus dar tik  smile.gif matyt, gerai nutaikau vandens (tiksliau, dilgėlių nuoviro) kiekį...

Arba gal čia nuo pačių plaukų dar priklauso, gal prie vienų limpa, o nuo kitų atšoka  biggrin.gif


Na, mano plaukai įvairių ilgių, ilgiausi gal iki liemenėlės užsegimo biggrin.gif , imu 2 pakelius chna, o dažau jau gal 5 metus... Tai kaip pasiseka nutaikyt proporcija, kartais mažiau apterlinu aplinką, o kartais - daaaug...

Matyt, nuo maniškių atšoka... g.gif Bet nusidažo kažkaip biggrin.gif

Na, kai su pienu išbandysiu - papasakosiu, kaip gausis, geriau tepasi ar ne.
Atsakyti
Man tai neatšoka kai į košę įmetu šaukštą medaus. Nu gaunasi ji tokia tąsi tada. BEje, aš dabar darau taip: Užpilu chna su citrinos sultim, palaikau kelias valandas. Tada užplikau Basma su karštu vandeniu, sumaišau su medum, sumaišau abi košes ir įpilu dar ko nors: pvz kokio eterini oaliejaus ir lašą alyvuogių aliejaus. Kažkaip nusidažo ir visai nieko.
Atsakyti
O kokios firmos jūs xna ar basma imat?
Aš visada dažau su šitais iš "fito kosmetik" (atrodo toks pavadinimas), bet va Vilkpėdėj mačiau tik po 50ct už pokelį, bet ten kažkokios kitokios firmos iš A raidės kažkaip vadinas... Gal kuri bandėt su šitais? Skiriasi kokybė ar ne? g.gif
Atsakyti
Amry, aš truputį ne į temą, bet gal kartais gali pasakyt, koks ten Vilkpėdėj darbo laikas? Iki kada dirba vakare ir ar dirba šeštadieniais?
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 10 01, 10:26)
Amry, aš truputį ne į temą, bet gal kartais gali pasakyt, koks ten Vilkpėdėj darbo laikas? Iki kada dirba vakare ir ar dirba šeštadieniais?

Žiūrint kuri parduotuvė, bet kiek teko matyt, tai dauguma dirba 9-17h, o 6iais 9-14h paprastai...
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 10 01, 10:44)
Žiūrint kuri parduotuvė, bet kiek teko matyt, tai dauguma dirba 9-17h, o 6iais 9-14h paprastai...


Labai dėkui 4u.gif
Pabandysiu nusigaut šeštadienį, tai gal įsigysiu ir tos kitokios chna pabandyti smile.gif
Atsakyti
Aš kitokių net nesu mačius, visada dažau su "fito kosmetik". Kai išbandysit parašykit, kuo skiriasi kitos firmos 4u.gif
O dėl to byrėjimo, tai čia gal tikrai nuo plaukų priklauso, nes aš visada pilu tik karštą vandenį ant chna ir basmos (jas abi maišau)ir nieko daugiau ir man gerai tepasi ant plaukų, aišku nubyra, bet ne taip žiauriai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2007 10 01, 11:25)
Aš kitokių net nesu mačius, visada dažau su "fito kosmetik".  Kai išbandysit parašykit, kuo skiriasi kitos firmos  4u.gif


Kaži kada čia pavyks... smile.gif
Kažkur rusiškam forume skaičiau, kad jei chna ne Irano, o indiška, tai prasta. Rusijoj chna pasirinkimas tikriausiai didesnis...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 10 01, 09:26)
Man tai neatšoka kai į košę įmetu šaukštą medaus.


O kur tokį būdą išskaitei? Ir kaip išsiskalauja po to? Šiaip medų juk deda į namines kaukes plaukams, tai gal ir gėris... Vo, idėja - maišysiu pieną su medum, ir plikysiu chną biggrin.gif

O perku dažniausiai chną tokiame raudoname pakelyje, tik nerandu nuotraukos internete. Toje parduotuvėlėje dirbanti mergina sakė, kad būtent šita chna geriausiai dažo.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 10 01, 14:11)
O perku dažniausiai chną tokiame raudoname pakelyje, tik nerandu nuotraukos internete. Toje parduotuvėlėje dirbanti mergina sakė, kad būtent šita chna geriausiai dažo.

Visas visas pokelis ten raudona, ane? g.gif Va tokią aš būtėnt mačiau... g.gif
Nes šiaip paprastai perku tą, kur pokelis baltas su kita spalva maišytas...
Atsakyti