Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(dark_me @ 2007 09 25, 16:52)
tai as del to ir noriu jais dazyt  biggrin.gif  bet ar kibs i plauka idomu  blink.gif

Kas iš to, kad ir kibs vistiek po keleto plovimų neliks nė žymės smile.gif Pati pabandyk ir įsitikinsi wink.gif
Atsakyti
nusipirkau chna, ir 2 pakelius basmos. sugalvojau,kad REIK DAZYT! tai padariau viena DIDZIULE klaida blink.gif kokosu aliejaus idejau tik puse saukstuko doh.gif rezultatas: 50% koses ant pirstiniu, 25% vonioj ir 25% galvoj (dar 5 procentai nubyrejo kai maisiuka risau), tai galvoj liko 20 biggrin.gif nu nezinau, tikiuosi bent jau spalva normali gausis, jei ne tai swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(dark_me @ 2007 09 28, 12:03)
kokosu aliejaus idejau tik puse saukstuko  doh.gif


O vandens tai ar įpylei biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 09 28, 13:02)
O vandens tai ar įpylei  biggrin.gif ?


tai cia kas be ko biggrin.gif ai beje, spalvos 0, nors laikiau apie 6h lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dark_me @ 2007 09 28, 12:03)
nusipirkau chna, ir 2 pakelius basmos. sugalvojau,kad REIK DAZYT! tai padariau viena DIDZIULE klaida  blink.gif kokosu aliejaus idejau tik puse saukstuko  doh.gif rezultatas: 50% koses ant pirstiniu, 25% vonioj ir 25% galvoj (dar 5 procentai nubyrejo kai maisiuka risau), tai galvoj liko 20  biggrin.gif nu nezinau, tikiuosi bent jau spalva normali gausis, jei ne tai  swoon.gif

tai greičiausiai per tirštą asidarei,nes aš kartai visai aliejuko nepilu,bet viskas normaliai. Aišku,byra ta košė šiek tiek,bet manau,kad nuo aliejaus nedaug tepriklauso schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(dark_me @ 2007 09 29, 01:02)
tai cia kas be ko  biggrin.gif ai beje, spalvos 0, nors laikiau apie 6h  lotuliukas.gif

nes pirmą kartą dažei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
nes pirmą kartą dažei mirksiukas.gif


ir paskutini biggrin.gif ai nebepirksiu jauciu as su spalvom, su bespalve geriau terliosiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dark_me @ 2007 09 29, 20:45)
ir paskutini biggrin.gif ai nebepirksiu jauciu as su spalvom, su bespalve geriau terliosiuos  biggrin.gif

O kokios norejai spalvos ?
Atsakyti
norejau kad patamsintu plaukus smile.gif na tokie tamsiai rudi kad gautusi, nse naturaliai ir taip ruda esu. dabar ziuriu kad truputi ryza tokia pries saule esu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 09 29, 14:55)
Aišku,byra ta košė šiek tiek,bet manau,kad nuo aliejaus nedaug tepriklauso schmoll.gif

byra, nes maišėt ne su pienu, o su vandeniu. va 'šitoj vietoj' tai buvau 'prasikalus', tik kadangi pati dažydavau, nesigaudavo vientisos spalvos išgaut, bet sumaišius su karštu pienu koše tokia kreminė gaudavosi ir lengvai tepdavosi.
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 09 30, 21:22)
byra, nes maišėt ne su pienu, o su vandeniu. va 'šitoj vietoj' tai buvau 'prasikalus', tik kadangi pati dažydavau, nesigaudavo vientisos spalvos išgaut, bet sumaišius su karštu pienu koše tokia kreminė gaudavosi ir lengvai tepdavosi.


Rimtai, su pienu košė geresnė? Vis neprisiruošiu pamėgint, bet jei taip - tai bandysiu. Dažau jau ilgai, bet kaskart apdrabstau visą vonią... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 30, 22:50)
Rimtai, su pienu košė geresnė? Vis neprisiruošiu pamėgint, bet jei taip - tai bandysiu. Dažau jau ilgai, bet kaskart apdrabstau visą vonią... doh.gif

Kuo rimčiausiai! 4u.gif Aš dar ir aliejaus šaukštelį įpildavau, tai išvis gerai tepdavosi smile.gif pabandyk, labai rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 30, 22:50)
Dažau jau ilgai, bet kaskart apdrabstau visą vonią... doh.gif


O man kažkaip neapsidrabsto stipriai, tik pora kleckų kokių smile.gif be aliejaus ir be pieno...
Atsakyti