Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Triufelita @ 2007 09 22, 16:56)
Čia aš rašiau. Šiandie buvau kitam Eurokose nei prieš tai, tai prigriebiau dvi paskutines dėžutes. Matyt, staigiai išpirko jas...

gal gali nufotkint ta dezute man butu aiskiau blush2.gif
Atsakyti
Deja, neturiu galimybės ax.gif
Na, dėžutė kaip dėžutė, stačiakampė tokia, ant jos tokia pati ryža motera kaip ir ant pakelių puikuojasi (ant basmos dėžučių - juodaplaukė), ir dar tokia geltona juostelė yra su užrašu "+20% besplatno"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triufelita: 22 rugsėjo 2007 - 16:10
Na va, dabar bandau naują receptą užsivyniojus galvą lotuliukas.gif
Prisiskaičiau, kad chna dažai geriau išsiskiria kai sumaišai chna su citrinų sultim ir palaikai kurį laiką. Tai palaikiau apie 3 valandas orkaitėje uždengtą, karts nu okarto šiek tiek pašildydama (iki kokių 50 laipsnių). PAskui sumaišiau Basma su karštu, bet ne verdančiu vandeniu ir užkroviau ant makaulės. KAs įdomiausia - dažas labai greit gėrėsi į vonią (dažai nenusiskalavo su vandeniu, reikėjo pavalyt), ko nebūdavo tiesiog užpilant chna vandeniu. Nu matysiu kai išsiskalausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 09 21, 22:40)
o kiek laiko tu, Miaška, su chna dažaisi???


Tiksliai nepamenu, bet apie 4-5 metus smile.gif

QUOTE(jadzka @ 2007 09 22, 21:18)
Na va, dabar bandau naują receptą užsivyniojus galvą  lotuliukas.gif
Prisiskaičiau, kad chna dažai geriau išsiskiria kai sumaišai chna su citrinų sultim ir palaikai kurį laiką.


Jadzka, o kiek tų citrinos sulčių pylei? Nepadaugink, nes iš pradžių efektas tikrai puikus, o po to pradeda žiauriai sausėti plaukai. Aš įsijautus 2 citrinas išspausdavau, tai labai nusisausinau plaukus, paskui kroviau kaukę po kaukės, kai supratau, kame priežastis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 22, 21:43)
Tiksliai nepamenu, bet apie 4-5 metus smile.gif

aš irgi esu ilgai dažius, bet mane nervindavo, kad kai dažai ~kas mėnesį, nesusilygina ataugusių plaukų spalva su likusia... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manyka: 22 rugsėjo 2007 - 21:09
QUOTE(Miaška @ 2007 09 22, 21:43)
Tiksliai nepamenu, bet apie 4-5 metus smile.gif
Jadzka, o kiek tų citrinos sulčių pylei? Nepadaugink, nes iš pradžių efektas tikrai puikus, o po to pradeda žiauriai sausėti plaukai. Aš įsijautus 2 citrinas išspausdavau, tai labai nusisausinau plaukus, paskui kroviau kaukę po kaukės, kai supratau, kame priežastis doh.gif


Nu as i 2 pakelius chna - dėjau vieną citriną ir dar veliau 2 pakiukus basmos.
Aišku, košės daug, bet gerai plaukams kai jos daugiau - geriau pasidengia.

Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 09 22, 23:08)
aš irgi esu ilgai dažius, bet mane nervindavo, kad kai dažai ~kas mėnesį, nesusilygina ataugusių plaukų spalva su likusia... verysad.gif

Vat ir aš nežinau kaip išpręsti šitą bėdą sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 09 22, 23:42)
Vat ir aš nežinau kaip išpręsti šitą bėdą sad.gif

drinks_cheers.gif gal prie galvos pirma reik ištept kol košė šilta, o tik paskui visą galvą mozot??? g.gif nors aš panašiai ir darydavau...
vat dėl šitos neišsprendžiamos problemos ir ėmiau dažytis salonuose cheminiais dažais.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manyka: 23 rugsėjo 2007 - 07:06
merginos, prasau patarkit verysad.gif dejau koki menesi kas savaite bespalve chna, dabar paskutini karta dejau praejusi penktadieni. si sestadieni noriu dazyti plaukus tais svelniais kreminiais lorealio dazais, kur atseit tik spalva paryskina. ar nebus taip, kad visi tie dazai nusiplaus, ir spalvos nebus ne trupuciuko??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dark_me @ 2007 09 24, 23:06)
merginos, prasau patarkit  verysad.gif  dejau koki menesi kas savaite bespalve chna, dabar paskutini karta dejau praejusi penktadieni. si sestadieni noriu dazyti plaukus tais svelniais kreminiais lorealio dazais, kur atseit tik spalva paryskina. ar nebus taip, kad visi tie dazai nusiplaus, ir spalvos nebus ne trupuciuko???  unsure.gif

Čia nors nesusiję su Chna, bet apie Lorealio visus mano išbandytus dažus galiu pasakyt tik tiek, jog greičiau nusiplaunančių dažų nesu "sutikus". Net Chna ilgiau laiko.
Atsakyti
QUOTE(dark_me @ 2007 09 24, 23:06)
merginos, prasau patarkit  verysad.gif  dejau koki menesi kas savaite bespalve chna, dabar paskutini karta dejau praejusi penktadieni. si sestadieni noriu dazyti plaukus tais svelniais kreminiais lorealio dazais, kur atseit tik spalva paryskina. ar nebus taip, kad visi tie dazai nusiplaus, ir spalvos nebus ne trupuciuko???  unsure.gif


jei kalbi apie Loreal casting tai jie nusiplauna labai greit ir nedazius pies tai chna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 09 25, 07:38)
jei kalbi apie Loreal casting tai jie nusiplauna labai greit ir nedazius pies tai chna smile.gif


tai as del to ir noriu jais dazyt biggrin.gif bet ar kibs i plauka idomu blink.gif
Atsakyti