Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Amry @ 2007 09 20, 10:58)
Aš tikrai nežinau, bet aš taip pat manau, kad į savaitę kartą daugiausia  drinks_cheers.gif


Aciu 4u.gif
QUOTE(Miaška @ 2007 09 20, 11:49)
Per dažnai nebus - juk čia žolės, tik aš abejoju, ar tikrai turėtum noro kas antrą dieną pvz., terliotis ir su maišu ant galvos po kelias valandas vaikščiot... Dažniausiai dažyt sugebu kas savaitę, rečiausiai - kartą į mėnesį.

As siuo metu auginu mazyli, tai ir laiko randu pasiterlioti tongue.gif ax.gif blush2.gif , zinau, kad kai pradesiu dirbti, maziau bus laiko ir noro kaukytems mirksiukas.gif

O po to, kai isplaunate chna ar tepates kokiu balzamu?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 21, 13:17)
O po to, kai isplaunate chna ar tepates kokiu balzamu?

Aš tai netepu jokios chemijos trsi dienas po dažymo griežtai schmoll.gif nei su šampūnu plaunu, nei kokias kaukes ar balzamus dedu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 21, 13:17)
O po to, kai isplaunate chna ar tepates kokiu balzamu?

Aš kartais patepu plaukų galiukus kokiu nenuplaunamu serumu ar aliejumi, nes pas mane galiukai sausi. Beje kai išplaudinėju chna, pilu balzamą, nes kitaip man neišsiplauna ax.gif
Atsakyti
Aš kaukę užsidedu , kad išsiplautų geriau ir šiaip jie pas mane labai sausi .
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 09 21, 13:21)
Aš tai netepu jokios chemijos trsi dienas po dažymo griežtai  schmoll.gif  nei su šampūnu plaunu, nei kokias kaukes ar balzamus dedu  schmoll.gif

Manau tada ilgiau dazai nenusiplauna, bet man tai neaktualu ax.gif 4u.gif

QUOTE(Vėja_vakarė @ 2007 09 21, 14:41)
Aš kartais patepu plaukų galiukus kokiu nenuplaunamu serumu ar aliejumi, nes pas mane galiukai sausi. Beje kai išplaudinėju chna, pilu balzamą, nes kitaip man neišsiplauna  ax.gif

Kai issiploviau chna, galus perploviau su balzamu, kad nesausetu, man tiko thumbup.gif

QUOTE(kristukass @ 2007 09 21, 16:36)
Aš kaukę užsidedu , kad išsiplautų geriau ir šiaip jie pas mane labai sausi .

Reiks gal kada pabandyti ir kauke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 21, 13:17)
O po to, kai isplaunate chna ar tepates kokiu balzamu?


Retai kada, nes dažniausiai įmaišau alyvų aliejaus į chna, tai plaukai gana minkšti būna po dažymo. Dar pradžiūvusius nenuplaunamu balzamu papurškiu, nes kitaip nesutvarkyčiau. O galiukus visada, po kiekvieno plovimo tepu serumu - taip jau įpratau smile.gif
Atsakyti
o nuo slinkimo chna padeda????? g.gif man gal paranoja, bet vis vaidenasi, kad per daug plaukai slepnka ir plikė ryškėja.... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 09 21, 22:27)
o nuo slinkimo chna padeda????? g.gif  man gal paranoja, bet vis vaidenasi, kad per daug plaukai slepnka ir plikė ryškėja....  cray.gif


Teoriškai - taip, praktiškai - nepasakyčiau, kad man padėjo... O vat pačius plaukus sustiprino, jie pasidarė storesni ir blizgesni. Nors kas ten žino, jei nedažyčiau chna, gal visai išplikus būčiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 21, 22:32)
Teoriškai - taip, praktiškai - nepasakyčiau, kad man padėjo... O vat pačius plaukus sustiprino, jie pasidarė storesni ir blizgesni. Nors kas ten žino, jei nedažyčiau chna, gal visai išplikus būčiau? g.gif

o kiek laiko tu, Miaška, su chna dažaisi???
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 21, 13:17)
O po to, kai isplaunate chna ar tepates kokiu balzamu?


Aš tai išplovusi perskalauju ajerų nuoviru, tada kažkaip lengviau išsišukuoja, būna ne tokie sausi plaukai.
Atsakyti
Čia kažkuri rašėt jog yra didelė pakuotė chna dažų eurokos.Bet aš šnd. buvau ir nieko neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 22, 16:53)
Čia kažkuri rašėt jog yra didelė pakuotė chna dažų eurokos.Bet aš šnd. buvau ir nieko neradau g.gif


Čia aš rašiau. Šiandie buvau kitam Eurokose nei prieš tai, tai prigriebiau dvi paskutines dėžutes. Matyt, staigiai išpirko jas...
Atsakyti