Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Adera777 @ 2007 09 20, 10:46)
O kas kiek laiko galima stiprinti plaukus su bespalve chna? Manau 1 karta per savaite  g.gif , o gal galima ir dazniau, bet gal per daug butu  g.gif  blush2.gif

Aš tikrai nežinau, bet aš taip pat manau, kad į savaitę kartą daugiausia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 09 20, 09:12)
Aš kažkaip dar nedrįstu per naktį laikyti... Bijau, kad viskas man nuslys, nusimaus, ir pilna lova bus košės  bigsmile.gif


Na taip, tokia rizika visada išlieka biggrin.gif

QUOTE(Adera777 @ 2007 09 20, 10:46)
O kas kiek laiko galima stiprinti plaukus su bespalve chna? Manau 1 karta per savaite  g.gif , o gal galima ir dazniau, bet gal per daug butu  g.gif  blush2.gif


Per dažnai nebus - juk čia žolės, tik aš abejoju, ar tikrai turėtum noro kas antrą dieną pvz., terliotis ir su maišu ant galvos po kelias valandas vaikščiot... Dažniausiai dažyt sugebu kas savaitę, rečiausiai - kartą į mėnesį.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 20, 12:49)
Na taip, tokia rizika visada išlieka biggrin.gif
Per dažnai nebus - juk čia žolės, tik aš abejoju, ar tikrai turėtum noro kas antrą dieną pvz., terliotis ir su maišu ant galvos po kelias valandas vaikščiot... Dažniausiai dažyt sugebu kas savaitę, rečiausiai - kartą į mėnesį.

Kartą per savaitę aš nesugebu sad.gif Stengiuos bent jau kas pora savaičių ar 10 dienų, beje, o jūs laikotės to nurodymo ir neplaunat galvos šampūnu bent jau tris dienas ?
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 09 20, 09:12)
Man geriau dažniau, bet po mažiau. O dabar, kai atsirado didesni pakeliai, tai ir visai pigus dažymas gaunasi  bigsmile.gif

o kur radai didesnių pakelių g.gif niekur neužmačiau unsure.gif

visgi dėl plaukų nusprendžiau dar kartą iškęst tą kvapą. Tik šįkart plikiau su arbata- SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ne toks intensyvus kvapas,kai išdžiūna praktiškai nebesijaučia,o užsitepus kokios priemonės,neišlenda chna kvapas bigsmile.gif o kai plikiau su kava,tai man kava nepramušdavo,o tik sustiprindavo chna kvapą...laikydavosi apie 2-3 savaite-iki kito dažymo doh.gif nieks nepadėdavo schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Adietka @ 2007 09 20, 13:27)
Kartą per savaitę aš nesugebu sad.gif Stengiuos bent jau kas pora savaičių ar 10 dienų, beje, o jūs laikotės to nurodymo ir neplaunat galvos šampūnu bent jau tris dienas ?

nu stengiuosi bent 2 dienas neplauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 09 20, 13:27)
Kartą per savaitę aš nesugebu sad.gif Stengiuos bent jau kas pora savaičių ar 10 dienų, beje, o jūs laikotės to nurodymo ir neplaunat galvos šampūnu bent jau tris dienas ?

Aš lengvai išbūnu ax.gif pas mane po xna naudojimo plaukai nenesiriebaloja taip dažnai, kas 3-4 dienas plaunu dabar galvą, o pirmai tai kas antrą būtinai reikdavo plaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 09 20, 13:27)
o jūs laikotės to nurodymo ir neplaunat galvos šampūnu bent jau tris dienas ?


Neplaunu vieną dieną, man ir ta viena - jau pasiekimas...

QUOTE(Stigma @ 2007 09 20, 13:40)
o kur radai didesnių pakelių g.gif niekur neužmačiau unsure.gif


Eurokose buvau užvakar - ten net ne pakeliai, o tokios dėžutės, po 150 g, o kaina - 1.99 Lt bigsmile.gif du litai už 6 įprastus pakelius biggrin.gif
Atsakyti
Aš užvakar nusidažiau šiom žolytėm.Ėmiau 1 chna ir 3 basmas.užplikiau pienu, pyliau 2 šaukštus alyvuogių aliejaus.Mano plaukai iki pecių.Juų nemažai.Laukiau per naktį gavosi labai graži tokia kaštoninė, bet daugiau į rudumą spalvytė.Aš neplaunu visas tris dienas.Būtinai vėl dažysiu pi savaitės.O kvapas nesijaučia, jį tiesiog panaikina Gaia plauku kremas-kaukė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Triufelita @ 2007 09 20, 15:35)
Eurokose buvau užvakar - ten net ne pakeliai, o tokios dėžutės, po 150 g, o kaina - 1.99 Lt  bigsmile.gif du litai už 6 įprastus pakelius  biggrin.gif

Reikės lėkt tada į Eurokos užsipirkt thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 09 20, 13:27)
Kartą per savaitę aš nesugebu sad.gif Stengiuos bent jau kas pora savaičių ar 10 dienų, beje, o jūs laikotės to nurodymo ir neplaunat galvos šampūnu bent jau tris dienas ?


Dvi dienas išlaikau neplovusi, tris - retai kada, nebent neinu niekur.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 20, 15:51)
Dvi dienas išlaikau neplovusi, tris - retai kada, nebent neinu niekur.

Ir kokie pastebėjimai ilgiau spalva laikosi kai neplauni 3 dienas ar nėra jokio skirtumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 20, 16:02)
Ir kokie pastebėjimai ilgiau spalva laikosi kai neplauni 3 dienas ar nėra jokio skirtumo smile.gif


Kadangi dažau jau ne vienerius metus, tai dabar tikrai nematau jokio skirtumo, kartais ir kitą dieną po dažymo galvą išsiplaunu, jei reikia. O pradžioje, kai tik pradėjau chna dažyt, tai jausdavosi skirtumas, ar išlaikydavau neplautus plaukus 3 dienas, ar trumpiau - ilgiau palaikius, intensyvesnė spalva gaudavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miaška: 20 rugsėjo 2007 - 15:42
QUOTE(Amry @ 2007 09 20, 14:46)
Aš lengvai išbūnu  ax.gif  pas mane po xna naudojimo plaukai nenesiriebaloja taip dažnai, kas 3-4 dienas plaunu dabar galvą, o pirmai tai kas antrą būtinai reikdavo plaut  doh.gif

Pavydžiu smile.gif Man chna šiuo atžvilgiu nepadeda, vistiek riebaluojas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 09 20, 16:54)
Pavydžiu smile.gif Man chna šiuo atžvilgiu nepadeda, vistiek riebaluojas sad.gif


Man kol kas irgi ne, bet aš gi visai neilgai dar dažau... Vis tikiuosi, kad po kurio laiko padės...
Atsakyti