Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Adera777 @ 2007 09 18, 15:32)
Kita karta reiks pabandyti su citrinos sultimis, kaip Amry, minejai 4u.gif, o ir dazancios chna idesiu siek tiek.  tongue.gif


Aš pati nebandžiau, bet atsargiai, citrinos sultys sausina, juk tai rūgštis, dėčiau nebent kokį šaukštuką, tiek gal nepakenks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 09 18, 19:50)
Aš pati nebandžiau, bet atsargiai, citrinos sultys sausina, juk tai rūgštis, dėčiau nebent kokį šaukštuką, tiek gal nepakenks g.gif

As taip pat girdejau, kad citrinos sultys sausina plaukus, bet aliejus, manau, kompensuos tai blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 09 18, 19:50)
Aš pati nebandžiau, bet atsargiai, citrinos sultys sausina, juk tai rūgštis, dėčiau nebent kokį šaukštuką, tiek gal nepakenks g.gif


drinks_cheers.gif teisingai patariate, tikrai sausina, ir smarkiai. Buvau prisižaidusi, pasiskaičiau tam puslapy, tai išspausdavau 1-2 citrinos sultis ir užpildavau. Plaukai labai žvilgėjo, atrodė puikiai, bet po kelių tokių dažymų taaaip nusausėjo, pradėjo elektrintis ir beveik išsitiesino, nors šiaip yra banguoti. Tada intensyviai maitinau aliejais, ir citrinos sulčių retai kada beįdedu į chna smile.gif
Atsakyti
O aš ir laukiau, kada Miaška įsiterps - čia gi tikras mūsų ekspertas drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 09 18, 15:44)
tikrai nepažaliuos, galiu garantuot, kad spalva net nepakis  mirksiukas.gif
Aš pirmčkart dažiau su xna+basma, man ir to nepasikeitė spalva visai, tik blizgesio įgavo plaukai, man po kelių kartų tik spalvą duot pradėjo xna.. O pas tave bespalvė.. kokią valandą drąsiai gali laikyt, nes aš tai laikau paprastai per naktį...

Kyla klausimas kaip tu per naktį su chna išbūni ir kodėl taip ilgai laikai ? Aš dažniausiai apie valandą, bet po kelių plovimų tos gražios spalvos nebelieka, galvoju gal todėl jog per trumpai laikau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 09 19, 15:11)
Kyla klausimas kaip tu per naktį su chna išbūni ir kodėl taip ilgai laikai  ? Aš dažniausiai  apie valandą, bet po kelių plovimų tos gražios spalvos nebelieka, galvoju gal todėl jog per trumpai laikau  sad.gif

užsidedu maudymosi kepuraitę, ant viršaus paprastą kepurę ir einu miegot, ryte išplaunu mirksiukas.gif laikau ilgiau tam, kad manau intensyvesnė spalva gaunas.. bet laikiau gal kokius 3 kartus taip... paskutiniu metu per dieną kiek palaikau, tiek, kokias 3h ir vsio.. man atrodo gal ne nuo laikymo ilgumo priklauso, tiesio dažnai reik dėt, kad liktų ta spalva g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 09 19, 16:22)
užsidedu maudymosi kepuraitę, ant viršaus paprastą kepurę ir einu miegot, ryte išplaunu  mirksiukas.gif  laikau ilgiau tam, kad manau intensyvesnė spalva gaunas..  bet laikiau gal kokius 3 kartus taip... paskutiniu metu per dieną kiek palaikau, tiek, kokias 3h ir vsio.. man atrodo gal ne nuo laikymo ilgumo priklauso, tiesio dažnai reik dėt, kad liktų ta spalva  g.gif

Man ta spalva lieka ant anksčiau cheminiais dažais dažytų plaukų, o šaknys nusiplauna po dviejų plovimų hrrr... nežinau ką daryt, kad ilgiau laikytų , kiekvieną savaitę dažyt ir tingiu ir laiko nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2007 09 19, 15:37)
Man ta spalva lieka ant anksčiau cheminiais dažais dažytų plaukų, o šaknys nusiplauna po dviejų plovimų hrrr... nežinau ką daryt, kad ilgiau laikytų , kiekvieną savaitę dažyt ir tingiu ir laiko nėra smile.gif

nu vat dėl to, kad tai laiko užima, aš ir neturiu laiko kas savaitę dažyt, jei į mėnesį kartą padažua, tai labai gerai būna.. ir tikrai, šaknys greičiau nusiplauna drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 09 19, 16:50)
nu vat dėl to, kad tai laiko užima, aš ir neturiu laiko kas savaitę dažyt, jei į mėnesį kartą padažua, tai labai gerai būna.. ir tikrai, šaknys greičiau nusiplauna  drinks_cheers.gif

Man tai keista, kad augaliniai ir tap greit nusiplauna, o kiek vaikai drabužėlių sugadinę uogom, žole ar obuolių sultim...
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 09 19, 08:00)
O aš ir laukiau, kada Miaška įsiterps - čia gi tikras mūsų ekspertas  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


lotuliukas.gif
Na taip, visos mes čia ekspertės - eksperimentuotojos biggrin.gif

QUOTE(Adietka @ 2007 09 19, 15:11)
Kyla klausimas kaip tu per naktį su chna išbūni ir kodėl taip ilgai laikai  ?


Ir aš mielai laikau per naktį, jei tik nenuskystinu tos košės, ir ji nepradeda varvėt palei ausis. Apvynioju plaukus maistine plėvele - čia Jadzkos išradimas, nepaliauju džiaugtis biggrin.gif , tada užsimaukšlinu ploną vilnonę kepuraitę, ant pagalvės užsitiesiu seną rankšluostį, ir liūlia.
Jei nėra noro ar galimybės laikyt per naktį, tai stengiuosi išlaikyti bent jau 2 val., o dažniausiai - 4 val.

QUOTE(Amry @ 2007 09 19, 15:22)
man atrodo gal ne nuo laikymo ilgumo priklauso, tiesio dažnai reik dėt, kad liktų ta spalva  g.gif


Manau, veikia ir laikymo ilgumas, ir dažymo dažnumas. O ilgainiui spalva nebedingsta net ir mėnesį nedažius - bent jau man tai tikrai matytųsi, jei visai nusiplautų, nes turiu krūvą žilų plaukų doh.gif

Beje, dar paspartina spalvos nusiplovimą visokios intensyvios ampulės, pvz., nuo slinkimo.

QUOTE(Adietka @ 2007 09 19, 16:11)
Man tai keista, kad augaliniai ir tap greit nusiplauna, o kiek vaikai drabužėlių sugadinę uogom, žole ar obuolių sultim...


Tai ten kitokios medžiagos įeina... Juk bulvės irgi augalas, o jos atsiplauna biggrin.gif . O vat morkos nudažo rankas savaitei...
Atsakyti
Aš kažkaip dar nedrįstu per naktį laikyti... Bijau, kad viskas man nuslys, nusimaus, ir pilna lova bus košės bigsmile.gif
Man geriau dažniau, bet po mažiau. O dabar, kai atsirado didesni pakeliai, tai ir visai pigus dažymas gaunasi bigsmile.gif
Atsakyti
O kas kiek laiko galima stiprinti plaukus su bespalve chna? Manau 1 karta per savaite g.gif , o gal galima ir dazniau, bet gal per daug butu g.gif blush2.gif
Atsakyti