Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna


Merginos, kiek supratntu, ta pati chna būna nevienodos kokybės ax.gif Gal kuri žinote, kur galima pirkti geresnės kokybės?
Ir dar: mačiau Hena for tatoo. Mažu kibtų g.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 09 13, 10:23)
Merginos, kiek supratntu, ta pati chna būna nevienodos kokybės ax.gif Gal kuri žinote, kur galima pirkti geresnės kokybės?
Ir dar: mačiau Hena for tatoo. Mažu kibtų g.gif:


A kaip žinot, kuri geresnės kokybės?

O dėl tatuiruotėms skirtos, tai skaičiau, kad ji ten kažkokia kitokia būna, nei plaukams skirtoji... Ale dabar nelabai pamenu, kur tokią informaciją radau, todėl kaip šimtaprocentinės jos pateikt nedrįstu ax.gif
Atsakyti
O jei plauku galai sausoki kiek aliejaus patartumete deti i 100g bespalves chna(noriu pastiprinti plaukus) ax.gif blush2.gif Kazkur skaiciau, kad galima piena vietoj vandens naudoti, bet nepamenu tiksliai blush2.gif blink.gif g.gif Patarkit
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 17, 19:50)
O jei plauku galai sausoki kiek aliejaus patartumete deti i 100g bespalves chna(noriu pastiprinti plaukus)  ax.gif  blush2.gif  Kazkur skaiciau, kad galima piena vietoj vandens naudoti, bet nepamenu tiksliai  blush2.gif  blink.gif  g.gif  Patarkit

Apie pieną ir aš tiksliai labai nepamenu, bet jei neklystu, jį naudoja karštą, kai jau jau tuoj užvirs, bet neužvirusį..
O aliejaus tai aš pati vienąkart dėjau į 2basma ir 1xna du arb šaukštelius, tai buvo per daug ax.gif manau kelių lašelių to aliejaus užtenka ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 17, 19:50)
O jei plauku galai sausoki kiek aliejaus patartumete deti i 100g bespalves chna(noriu pastiprinti plaukus)


Šaukštelį dėk drasiai, nes keturi pokeliai ir galai sausi, o paskiau matysi mirksiukas.gif
Aš ant dviejų pokelių dedu šaukštelį ir man ne per daug, jei kada pamirštu, tai paskiau iššukuot neina schmoll.gif
Tiesa žiūriny koks aliejus ax.gif nes jei koks ricinos tai lb riebus, jo tik trupučio reik. Aš pilu Dzintars{jis man neriebina}, alyvuogių{nepadauginu}, užpilą su linų sėmenų aliejum{neriebina}
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 09 18, 08:46)
Apie pieną ir aš tiksliai labai nepamenu, bet jei neklystu, jį naudoja karštą, kai jau jau tuoj užvirs, bet neužvirusį..
O aliejaus tai aš pati vienąkart dėjau į 2basma ir 1xna du arb šaukštelius, tai buvo per daug  ax.gif  manau kelių lašelių to aliejaus užtenka ten  mirksiukas.gif



QUOTE(Saulužė @ 2007 09 18, 09:17)
Šaukštelį dėk drasiai, nes keturi pokeliai ir galai sausi, o paskiau matysi mirksiukas.gif
Aš ant dviejų pokelių dedu šaukštelį ir man ne per daug, jei kada pamirštu, tai paskiau iššukuot neina schmoll.gif
Tiesa žiūriny koks aliejus ax.gif nes jei koks ricinos tai lb riebus, jo tik trupučio reik. Aš pilu Dzintars{jis man neriebina}, alyvuogių{nepadauginu}, užpilą su linų sėmenų aliejum{neriebina}

Aciu, merginos, 4u.gif Siandien zadu bandyti uzsideti bespalve chna, kad pastiprinciau plaukus ax.gif Po to parasysiu ispudzius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 18, 13:38)
Aciu, merginos,  4u.gif  Siandien zadu bandyti uzsideti bespalve chna, kad pastiprinciau plaukus  ax.gif  Po to parasysiu ispudzius  tongue.gif

lauksim lauksim įspūdžių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 09 18, 13:57)
lauksim lauksim įspūdžių  rolleyes.gif

Sedziu dabar su bespalv.chna kaukyte ir galvoju kiek laiko laikyti, tikiuosi plaukai nepazaliuos, nes plaukai nedazyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 18, 14:33)
Sedziu dabar su bespalv.chna kaukyte ir galvoju kiek laiko laikyti, tikiuosi plaukai nepazaliuos, nes plaukai nedazyti  g.gif

tikrai nepažaliuos, galiu garantuot, kad spalva net nepakis mirksiukas.gif
Aš pirmčkart dažiau su xna+basma, man ir to nepasikeitė spalva visai, tik blizgesio įgavo plaukai, man po kelių kartų tik spalvą duot pradėjo xna.. O pas tave bespalvė.. kokią valandą drąsiai gali laikyt, nes aš tai laikau paprastai per naktį...
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 09 18, 14:44)
tikrai nepažaliuos, galiu garantuot, kad spalva net nepakis  mirksiukas.gif
Aš pirmčkart dažiau su xna+basma, man ir to nepasikeitė spalva visai, tik blizgesio įgavo plaukai, man po kelių kartų tik spalvą duot pradėjo xna.. O pas tave bespalvė.. kokią valandą drąsiai gali laikyt, nes aš tai laikau paprastai per naktį...

Dekui uz patarimus 4u.gif nes as naujoke sioje srityje ax.gif
Besededama dar sugalvojau, kad kita karta galeciau i bespalve chna ideti 1-2 arbat.saukstelius dazancios chna, kad gautusi auksinis-gintarinis atspalvis. Daug bijau deti, nes nenoriu labai keistis, o tik sioki toki atspalvi isgauti. Gal butu nieko . . . rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 18, 14:56)
Dekui uz patarimus  4u.gif  nes as naujoke sioje srityje ax.gif
Besededama dar sugalvojau, kad kita karta galeciau i bespalve chna ideti 1-2 arbat.saukstelius dazancios chna, kad gautusi auksinis-gintarinis atspalvis. Daug bijau deti, nes nenoriu labai keistis, o tik sioki toki atspalvi isgauti. Gal butu nieko . . .  rolleyes.gif  g.gif

jei nori auksinio atspalvio, pabandyk į xna palašinti išspaustų citrinos sulčių mirksiukas.gif skaičiau, bandė taip panos čia daryt mirksiukas.gif xna nepakeičia ryškiai plaukų spalvos, tai nebijok ir daugiau jos įdėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau issiploviau galva ir plaukai tikrai nepazaliavo thumbup.gif
Į 2 pakelius bespalves chna(viso 50g) ipyliau 1,5 arbat.saukstelio aliejaus(apie 7ml) ir uzpyliau karstu pienu. Plaukai issiplove ir net neriebus. Dregnus galiukus dar net patepiau Alfaparf aliejuku. Is pirmo karto super rezultato ir nesitikiu, bandysiu daugiau kartu, nes noriu, kad plaukai nors kiek pastoretu ir sveikai zvilgetu wub.gif wub.gif wub.gif . Kita karta reiks pabandyti su citrinos sultimis, kaip Amry, minejai 4u.gif, o ir dazancios chna idesiu siek tiek. tongue.gif

O kiek citrinos sulciu reiktu dviems pakeliams chna? blush2.gif ax.gif

P.S. Kvapas nera jau toks baisus. Visai nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 18 rugsėjo 2007 - 14:36