Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Mirakles @ 2007 09 05, 16:15)
kai visiskai ataugs naturali plauku spalva, nes nudazyti cheminiais dazais plauku chna "neima".

Nu tikrai nesamonė doh.gif:

QUOTE(ostra @ 2007 09 05, 20:35)
Pasakos-dažau keli metai-kai nusibosta chna ,dažau cheminiais dažais,arba atvirkščiai.Man tikrai nusidažo,natūrali spalva tamsūs rudi.

drinks_cheers.gif Aš irgi panašiai darau. Beje, gali nevienodai nukąsti, bet per kelis kartus spalva susilygina maždaug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkutė @ 2007 09 05, 16:06)
Žinovės patarkit  blush2.gif dažytus plauku su cheminiais dažais kada galiu dažyti su chna? 4u.gif


Mano buvusi kirpėja kaitalioja chna ir cheminius dažus, tai sakė, kad po kokio mėnesio jau drąsiai dažo chna ant chemijos, ir nieko. Tik skiriasi atspalvis, kur ant natūralių plaukų, ir kur ant chemija dažytų.
Pati esu chna dažiusi gal tik savaitei praėjus nuo cheminių dažų, tai gana vienodai nusidažė, ir žalia nesigavo.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 09 05, 22:31)
Nu tikrai nesamonė doh.gif:
drinks_cheers.gif Aš irgi panašiai darau. Beje, gali nevienodai nukąsti, bet per kelis kartus spalva susilygina maždaug ax.gif

drinks_cheers.gif Va va pasirodo ne aš viena tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 05, 23:05)
Mano buvusi kirpėja kaitalioja chna ir cheminius dažus, tai sakė, kad po kokio mėnesio jau drąsiai dažo chna ant chemijos, ir nieko. Tik skiriasi atspalvis, kur ant natūralių plaukų, ir kur ant chemija dažytų.
Pati esu chna dažiusi gal tik savaitei praėjus nuo cheminių dažų, tai gana vienodai nusidažė, ir žalia nesigavo.

na bet ne visiems tinka. vienai mano pazistamai po dazymo ant cheminiais dazais dazytu plauku lb nepatiko rezultatas. plaukai siurstus pasidare.
Atsakyti
Na paguodet ax.gif nes jau buvau issigandus kad negalesiu ryzike tapti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirakles @ 2007 09 05, 23:32)
na bet ne visiems tinka. vienai mano pazistamai po dazymo ant cheminiais dazais dazytu plauku lb nepatiko rezultatas. plaukai siurstus pasidare.


Viskas priklauso nuo to kokių plaukų nori. Jei į ta košę įpilsi ir aliejuko kokio - tai tikrai manau, kad tie plaukai nebus labai jau šiurkštūs. Na chna tikrai pastandina plaukus, bet pats plaukas tarsi stipresnis, storesnis pasidaro. Jei jau per šiurkštūs - tai niekas netrukdo užsidėti kokią kaukę ir vsio.

Gal šiandien bandysiu malti smulkiau chna ir kokią arbatą juodą smalsiu ir pan. kad ta košė vientisesnė būtų. Matysiu kas išeis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 06 rugsėjo 2007 - 08:51
QUOTE(Adietka @ 2007 09 05, 21:02)
Ką turi omeny ? Aliejuką i Chna pilt ar galus tepti ?smile.gif
Papildyta:

Aš dažiau gal po trijų ar keturių savaičių galva nepažaliavo smile.gif Bet va šepetėlis su kuriuo dažydavau įgavo gražią salotinę spalva smile.gif

CHNA atstato visus plaukus, truputi ir galus, bet butinai reik ir aliejuka naudot, kad pasiekt geresni rezultata.Cia visoms tas yra aisku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 09 06, 09:48)
Na chna tikrai pastandina plaukus, bet pats plaukas tarsi stipresnis, storesnis pasidaro.

Gal šiandien bandysiu malti smulkiau chna ir kokią arbatą juodą smalsiu ir pan. kad ta košė vientisesnė būtų. Matysiu kas išeis smile.gif


O man, žinok, ne tik vaizdas toks, bet ir tikrai pastorėjo plaukai nuo chna - žinoma, čia ne vienerių metų dažymo rezultatas. Turiu dvi dukras, tai ilgų plaukų nuolat namie pilna, bet maniškius visada galima atskirti - jie gerokai storesni, nors anksčiau tokie nebuvo.

Kai jau primalsi ir nusidažysi - prašyčiau įspūdžius paviešint biggrin.gif
Galvoju ir pati senos kavamalės pagalba kokių žolių priedų pasismulkint... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 06, 18:11)
O man, žinok, ne tik vaizdas toks, bet ir tikrai pastorėjo plaukai nuo chna - žinoma, čia ne vienerių metų dažymo rezultatas. Turiu dvi dukras, tai ilgų plaukų nuolat namie pilna, bet maniškius visada galima atskirti - jie gerokai storesni, nors anksčiau tokie nebuvo.

Kai jau primalsi ir nusidažysi - prašyčiau įspūdžius paviešint biggrin.gif
Galvoju ir pati senos kavamalės pagalba kokių žolių priedų pasismulkint... g.gif

o as dazau su chna seniai, bet plaukai visvien slenka ir namie visur ju pilna metosi. plaukai visada buvo ne ploni. sakyciau ta chna mano plaukams nieko neduoda isskyrus spalva. turetu gydyti pleiskanas, bet ir jos tebera. paskutini pusmeti dazau chna maisydama su karstu raudonu vynu ir vienos citrinos sultimis, nes noriu raudonos spalvos. tik nepasakyciau, kad ji butu raudona. na gal vos vos.
Atsakyti
Labas !
Sedziu su maisu ant galvos, ir kazkaip sugalvojau cia paskaitineti, as dazau plaukus Bigen, tik su vandeniu reikia sumaisyti, ir tepi, raso kad be peroksido ir amoniako, pagaminta Japonijoje, turi tik rudus ir juodus atspalvius, tai gal cia ir kokia chna atmaina...? g.gif
Kaip daznai dazote savo plaukus chna?
Atsakyti
QUOTE(Nathane @ 2007 09 06, 19:22)
Labas !
Sedziu su maisu ant galvos, ir kazkaip sugalvojau cia paskaitineti, as dazau plaukus Bigen, tik su vandeniu reikia sumaisyti, ir tepi, raso kad be peroksido ir amoniako, pagaminta Japonijoje, turi tik rudus ir juodus atspalvius, tai gal cia ir kokia chna atmaina...?  g.gif
Kaip daznai dazote savo plaukus chna?

na jei juoda ir ruda, tai gal greiciau basma su chna.
Atsakyti
QUOTE(Nathane @ 2007 09 06, 19:22)
Labas !
Sedziu su maisu ant galvos, ir kazkaip sugalvojau cia paskaitineti, as dazau plaukus Bigen, tik su vandeniu reikia sumaisyti, ir tepi, raso kad be peroksido ir amoniako, pagaminta Japonijoje, turi tik rudus ir juodus atspalvius, tai gal cia ir kokia chna atmaina...?  g.gif
Kaip daznai dazote savo plaukus chna?

Dazau daznokai - kas dvi ar trys savaites.
Atsakyti