Įkraunama...
Įkraunama...

"Liaudies legendos" apie kvailus vardus

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Prisižvengiau iki ašarų lotuliukas.gif
Aš dar kokių 11 metų būdama sužinojau iš VBS, kad pažįstamų pažįstamų draugų šeimoj gimė dvynukai Fekalija ir Ekskrementas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ir tuo metu aišku, patikėjau. doh.gif
Čia manau, grynų gryniausias anekdotas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurada @ 2008 04 15, 00:03)
.....šeimoj gimė dvynukai Fekalija ir Ekskrementas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ir tuo metu aišku, patikėjau. doh.gif....
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ot linksma temele biggrin.gif
Atsakyti
na, kad geles kazkokia panasi rusis yra tai teko girdet, bet kad vardas toks tai ne rolleyes.gif
labai jau toks neiprastas smile.gif
Atsakyti
Gėlė tai turbūt kalija.
Atsakyti
Jeigu jau ir yra kokia mergina ar moteris vardu Fekalija - tai esu garantuota, kad si varda ji jau senai pasikeite i kita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tvixas @ 2008 04 28, 14:42)
Jeigu jau ir yra kokia mergina ar moteris vardu Fekalija - tai esu garantuota, kad si varda ji jau senai pasikeite i kita  lotuliukas.gif

aš ir taip manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
pazistu as fekalija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Geiste @ 2008 04 29, 23:20)
pazistu as fekalija wink.gif

realią moterį/merginą gyvenanančią dabar bigsmile.gif o ne fantazijų pasaulyje?

galima plačiau, kiek jai metų, kur gyvena?
Atsakyti
niu ir prisijuokiau lotuliukas.gif nesamones lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geiste @ 2008 04 29, 22:20)
pazistu as fekalija wink.gif

Gėėėėėris bigsmile.gif Gal galima plačiau apie ją, nes numirsim visos iš smalsumo bigsmile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Telesforas ,jums juokinga o is tiesu vardas yra ir egzistuoja net vardadieniai lotuliukas.gif telefono ir sviesoforo garbei , nors nezinau baisiau izaura ar fekalija lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ureja , Birkantas , nors man labiausiai patiko sie FEKALIJA PAMAKŠTYTĖ PENISLOVAS PAUTIENIUS nors cia juokinga lietuviams , uzsieni jus normaliai taip vadintu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geiste @ 2008 04 29, 22:20)
pazistu as fekalija wink.gif


prašom pateikti įrodymus, nes tuoj nukrisim visos belaukdamos bigsmile.gif
Atsakyti