Įkraunama...
Įkraunama...

"Liaudies legendos" apie kvailus vardus

Regis man - tema ant bajerio... Ta Fekalija yra grynas liaudies išmįslas. Dar mokykloje lietuvių kalbos mokytoja pasakojo, kad sovietmečiu buvo galvojami vardai, kad partijai įtikti ir kaip pavyzdį pateikė

Kanalizacija - mat kažkokiam ten kaime kanalizacijos tiesimo proga kažkas vaiką pavadino,

Raitija - šifruojasi "RAIonnaja TIpografIJA

Dazdraperma - DA ZDRAvstvuet PERvoe MAja

o apie Fekaliją užsiminė, kad čia liaudies mitas. Taigi nėra tų Fekalijų. ax.gif
Atsakyti
nesąmonė toks vardas.
Aš kažkada seniai kažkur esu skaičius tokį straipsnį, interviu su CM skyriaus darbuotoja apie vardus. Tai ji sakė, kad tipo kažkokia kaimiečių šeima norėjo pavadint taip dukrą, bet CM darbuotojos atkalbėjo. Okad tokia būtų užregistruota - abejoju. Nesąmonė. Gerai čia kažkuri sakė, tas pats kas Triedena ar Žertvūnas.
Briedas, kad toks vardas Lietuvoj egzistuoja blink.gif
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad negali būti, jog tėvai savo dukrą taip pavadintų g.gif , kažkoks apsurdas būtų.
Atsakyti
Manau,kad tai nerimta,kažkoks jodas jumoras schmoll.gif Neisivaizduojiu,kas iš normalių tevų gales vaikelį pavadinti atsiprašau kakučiu vardu,siaubas.Ir kam skelbti tokia tema?Bet ka padarysi,pasulis egzistuoja ne tik iš normaliu,kulturingu žmoniu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 11, 19:56)
g.gif  Net trys Fekalijos jau apsireiske, tik ne veina neprisipazysta lotuliukas.gif  ir kazkas turi irodymu, bet nesidalina unsure.gif  lotuliukas.gif

Aha, gaila. Mesteltų čia kokią gimimo liudijimo kopiją, iškart ramiau būtų bigsmile.gif Nors vieną prisipažinusią galima atmesti- muminukas prisipažino sušmaikštavus ir prabalsavus biggrin.gif

QUOTE(idea fix @ 2008 04 12, 05:27)
Regis man - tema ant bajerio...

QUOTE(Ksėna @ 2008 04 12, 09:56)
Ir kam skelbti tokia tema?Bet ka padarysi,pasulis egzistuoja ne tik iš normaliu,kulturingu žmoniu unsure.gif

O jūs pirmą žinutę ar skaitėt? Ne? Tai gal paskaitykit smile.gif Ir atsargiai su įžeidinėjimu dėl nenormalumo ir nekultūringumo.
Atsakyti
vardas - be komentaru blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nintuke @ 2008 04 11, 21:15)
Koks baisus vardas, kaip is vis dar toki ir sugalvoja  doh.gif

itariu, kad VBS supainiojo su Vitalija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 04 10, 14:20)
Man atrodo,čia anekdotinis vardas ir tiek.Toks pats,kaip Triedena ir Žertvūnas lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 04 10, 14:20)
Man atrodo,čia anekdotinis vardas ir tiek.Toks pats,kaip Triedena ir Žertvūnas lotuliukas.gif


As irgi taip manau Nesamone kazkokia toks vardas schmoll.gif
Atsakyti
niekur tokio vardo tiesiog neuzregistruotu. o nubalsuot gali cia bet kas, gi ant baikos kas antra uzhejus gali paspausti ant pasirinkimo :mano toks vardas. nieko tai neirodo.
Atsakyti
aišku, kad nieko neįrodo. Bet va,. gal atsilieps kokia tikroji ta apie kurią čia jau legendos sklando biggrin.gif
Atsakyti
niu siaubas toks vardas doh.gif lotuliukas.gif neimanoma kad toki varda duodu kokie tevai savo dukrai lotuliukas.gif nerealu! cool.gif
Atsakyti