Įkraunama...
Įkraunama...

"Liaudies legendos" apie kvailus vardus

QUOTE(Sommer @ 2008 04 10, 13:20)
Man atrodo,čia anekdotinis vardas ir tiek.Toks pats,kaip Triedena ir Žertvūnas lotuliukas.gif

Nu jo, bet ar pastebėjai, kiek ypač naujų narių pažįsta/girdėję apie Fekaliją? Perlipt nebegalima jau per jas turėtų būt doh.gif Tai vat pažiūrėsim, kaip čia bus biggrin.gif
Atsakyti
aš tai google išgooglinau ir yahoo išyahooinau, bet neradau nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2008 04 10, 14:31)
aš tai google išgooglinau ir yahoo išyahooinau, bet neradau nieko unsure.gif

Tai vat kad jų kaip ir nėra, bet vos ne kasdieną atsiranda po vieną pažįstančią g.gif Užsislaptinę visos Fekalijos, matyt, paprastam mirtingajam nesirodo, tik išrinktiesiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2008 04 10, 15:44)
Tai vat kad jų kaip ir nėra, bet vos ne kasdieną atsiranda po vieną pažįstančią  g.gif Užsislaptinę visos Fekalijos, matyt, paprastam mirtingajam nesirodo, tik išrinktiesiems  g.gif

kažkada buvau sugalvojus i CMB užklausimą parašyt,ale pagalvojau,kad ko gero neatskys į tokį kl...
Atsakyti
nu nesamone,as tai netikiu kad yra kokiu FEKALIJU SMIRDAICIU,PLACENTU SUBINAICIU ir kitu fantaziju sedevru doh.gif blink.gif schmoll.gif o ta TRIEDENA tai cia neblogas buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ZERTVUNAS irgi geras thumbup.gif ir kazkodel nei vienas pazystantis nebalsuoja....hm g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Signa...: 10 balandžio 2008 - 15:18
QUOTE(Sommer @ 2008 04 10, 13:20)
Man atrodo,čia anekdotinis vardas ir tiek.Toks pats,kaip Triedena ir Žertvūnas lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
daug čia prabalsavo,kad žino tikrus atvejus,bet kažko nekomentuoja.. lotuliukas.gif
Atsakyti
oi oi, Hap.. lotuliukas.gif man patiko paskutinis variantas blush2.gif o realiai- vbs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 04 10, 18:26)
oi oi, Hap..  lotuliukas.gif man patiko paskutinis variantas  blush2.gif o realiai- vbs  blush2.gif

Jau turim dvi Fekalijas, tik nei viena neprisipažįsta čia mastau.gif Ir tris VBS agentūros šalininkes/-us turim biggrin.gif

Bet sutik, muminuk, kad per Fekalijas forume perlipt nebegalima. Tikiuosi, kad bent viena ateis čia pasipasakot, kaip gi jai su tokiu vardu gyventi sekas mirksiukas.gif
Atsakyti
o kas per vieni tie vba ir cmb? g.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2008 04 10, 18:32)
Jau turim dvi Fekalijas, tik nei viena neprisipažįsta čia mastau.gif Ir tris VBS agentūros šalininkes/-us turim biggrin.gif

Bet sutik, muminuk, kad per Fekalijas forume perlipt nebegalima. Tikiuosi, kad bent viena ateis čia pasipasakot, kaip gi jai su tokiu vardu gyventi sekas  mirksiukas.gif


taigi aš prisipažinau doh.gif už tą variantą balsavau doh.gif
o šiaip visiškai drinks_cheers.gif - kultinis vardas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 04 10, 18:48)
o kas per vieni tie vba ir cmb? g.gif

VBS- agentūra Viena Bobutė Sakė. Baaaisiai populiari mūsų visuomenėje. CMB- Civilinės Metrikacijos Biuras.

QUOTE(muminukas @ 2008 04 10, 18:48)
taigi aš prisipažinau  doh.gif už tą variantą balsavau  doh.gif

Och tu niekadėja bigsmile.gif Tai kas ta antra tada?
Atsakyti