Įkraunama...
Įkraunama...

"Liaudies legendos" apie kvailus vardus

QUOTE(juraga @ 2009 05 14, 12:54)
Mano eks darbovietėja buvo toks nuotykis su ta FEKALIJA...
Susipyko du bendradarbiai Vaikinas su mergina. Ir Tomas Laurai sako: "Fekalija tu Fekalija..." O ji ateina pas kitus bendradarbius ir giriasi: "Žinot, mane Tomas Fekalija vadina..." ir patenkita tokia... Mes vos į kelnes iš juoko neprileidom. Paskui klausiam jos, ar žinai, kas yra fekalija? O ji: "Žinau, čia gelė"  doh.gif

gerulis thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Hermion@ @ 2009 05 29, 19:28)
Ar yra Lietuvoje koks nors vardas, ar ne, galima sužinoti čia. Kairėje įvedi vardą, ir išmeta grafiką, rodantį, koks vardo paplitimas.
Fekalijos ten nėra  rolleyes.gif

ten nėra info iki 1992 metų ax.gif
gal Fekalija gimė iki tų metų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2009 04 23, 23:48)
as tai girdejau is VBS,kad seima gyvenanti Kaune dave dukrai Fekalijos varda kadangi nezinojo zodzio reiksmes doh.gif

Aha drinks_cheers.gif Aš pirmą kartą šią mitologiją išgirdau iš grupiokės kaunietės, neva Fekalija studijuoja ar studijavo KTU bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2009 05 29, 21:13)
Aha drinks_cheers.gif  Aš pirmą kartą šią mitologiją išgirdau iš grupiokės kaunietės, neva Fekalija studijuoja ar studijavo KTU bigsmile.gif


nea, Fekalija Rudytė studijavo medicinos akademijoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 29, 22:22)
nea, Fekalija Rudytė studijavo medicinos akademijoje  biggrin.gif

Tai gal yra dvi bendravardės? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2009 05 29, 22:30)
Tai gal yra dvi bendravardės? lotuliukas.gif

jus cia rimtai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(daug @ 2009 05 30, 22:02)
jus cia rimtai? blink.gif

Manau,kad taip biggrin.gif
Atsakyti
Briedas kazkoks.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(daug @ 2009 05 30, 23:02)
jus cia rimtai? blink.gif

Iš apklausos matom, kad net 12 Fekalijų yra SM užsiregistravusios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2009 05 31, 12:14)
Iš apklausos matom, kad net 12 Fekalijų yra SM užsiregistravusios lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2008 04 10, 14:19)
Nu vat smalsumas nugalėjo ir nutariau sukurti tokią apklausą. Baisiai įdomu, kiek gi atsiras pažįstančių Fekaliją.
Mieloji Cikadele, tikiuosi, kad suprasi, jog pribrendo laikas tokiai apklausai. Bent kas antras naujas narys, pasireiškiantis ''Vardų'' skyrelyje sakosi pažįstantis šeimą, kurioje mergaitė pavadinta Fekalijos vardu. Labai įdomu sužinoti, kiek gi tokių pažįstančių atsiras  4u.gif


Kryžmantas irgi neblogas lotuliukas.gif
Atsakyti
Visada maniau, kad Fekalija gele, o pasirodo ir dar kai kas kita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskutia @ 2009 06 22, 13:12)
Visada maniau, kad Fekalija gele, o pasirodo ir dar kai kas kita biggrin.gif


o yra tokia gėlė? g.gif
Atsakyti