Įkraunama...
Įkraunama...

"Liaudies legendos" apie kvailus vardus

QUOTE(MILIJOSmama @ 2008 08 30, 22:53)
mergaitčs , mano kaime ( tauragės raj. ) gyvena močiutė , kuriai dabar jau kokie 95 metai , tai jos vardas FEKALYJA . ir tikrai toks .ir kol mažiukė buvau ir nežinojau ką reiškia fekalija , ta man ėis vardas buvo labai gražus ...  blush2.gif   doh.gif

rolleyes.gif nu kažkaip netikiu schmoll.gif . būtų gerai kokio dokumento kopija čia tongue.gif , kitaip skamba kaip pasaka iš patikimų VBS šaltinių tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 31 rugpjūčio 2008 - 15:42
QUOTE(ingalp @ 2008 08 31, 16:41)
rolleyes.gif nu kažkaip netikiu  schmoll.gif . būtų gerai kokio dokumento kopija čia tongue.gif , kitaip skamba kaip pasaka iš patikimų VBS šaltinių tongue.gif

O aš tikiu, nes yra gana daug neišsilavinusių žmonių, o ypač praeito šimtmečio pradžioje, kurie galėjo duoti vardą, pagal nugirsta žodį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Korsikiete @ 2008 09 01, 13:29)
O aš tikiu, nes yra gana daug neišsilavinusių žmonių, o ypač praeito šimtmečio pradžioje, kurie galėjo duoti vardą, pagal nugirsta žodį  smile.gif

nu bet gi tas žmogus per 95 metus tikrai sužinojo, ką jo vardas reiškia. tai kodėl nepasikeitė? va čia man logikos nėra, todėl ir netikiu, kad egzistuoja realybėj tos fekalijos ir kaspisijos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 09 01, 21:49)
nu bet gi tas žmogus per 95 metus tikrai sužinojo, ką jo vardas reiškia. tai kodėl nepasikeitė? va čia man logikos nėra, todėl ir netikiu, kad egzistuoja realybėj tos fekalijos ir kaspisijos  schmoll.gif


na gal jai labiau rūpėjo ūkio darbai nei vardo pakeitimas ir išvis apie tokią galimybę gal nežinojo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 09 01, 22:49)
todėl ir netikiu, kad egzistuoja realybėj tos fekalijos ir kaspisijos  schmoll.gif

Fekalija egzistuoja (gyventojų registre registruota ponia, tokiu vardu). Manyč reiktų lituanistų gal klaust, kada į mūsų žodyną atkeliavo šitas žodis su visa savo reikšme. Gal būtent todėl ir nereikia negražų atspalvį turintį vardą priskirti žmonių tamsumui. Ponia Fekalija yra garbaus amžiaus smile.gif
O vat Kaspisijos nežinau. reik patikrint topsecret.gif

Čia biški ne į temą. Turbūt niekad gyvenime nepamiršiu, kai 7 klasėje, gerbiama biologijos mokytoja visai klasei pareiškė, kad mano vardas estiškai reiškia kiaulė. Na turbūt nereikia minėti, kiek buvo ašarų, neapykantos tėvams ir pareiškimų, kad gyvenime neisiu į mokyklą. Nu bet kad net ir estas nesuprato, iš kur ta mokintoja tą ištraukė.
Atsakyti
Na jau visai doh.gif , belieka itiket, kad vyriskas vardas atitinkamas egzistuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2008 09 02, 00:02)
Na jau visai doh.gif , belieka itiket, kad vyriskas vardas atitinkamas  egzistuoja lotuliukas.gif

nu taigi sakė - Ekskrementas bigsmile.gif
Atsakyti
Tai tikrai ne mitas, o realiai egzistuojančios moters vardas mirksiukas.gif
Laukiate visi įrodymų ar kad ji pati atsilieptų ax.gif
Visų pirma abejoju, ar ji šitame forume lankosi - ta, apie kurią aš esu girdėjusi, dabar yra maždaug 45 metų ax.gif
Visų antra abejoju, ar norėtų savo istoriją čia pasakoti, nes sužinojusi iškart vardą pasikeitė ir tikriausiai nori tokį likimo akibrokštą užmiršti ax.gif

Na galit tikėti galit ne, bet kai mano sesuo (jai dabar 42 metai) mokėsi KMU (tuometiniame KMI), 2 ar 3 kursais aukščiau mokėsi mergina tokiu vardu, tik aišku tuomet jau pakeistu į kitą ax.gif Ji atvažiavo mokytis į medicinos institutą iš provincijos ir tik besimokydama lotynų kalbos sužinojo tikrąją savo vardo reikšmę. Tėvai, deja, neišsimokslinę žmogeliai buvo ir išgirdę kažkur kažką sakant "fekalija", davė vardą, nes jiems tai skambėjo kaip gėlės pavadinimas ax.gif
Beje ir nieko čia keisto, nes ne taip jau ir seniai buvo pradėta šį žodį dažnai vartoti mūsų kasdieninėje kalboje. Ir jeigu sąžiningai, tai pasakykite, kaip patys dažnai naudojate šį žodį kasdieninėje savo kalboje mirksiukas.gif O iš kur kaimo žmogui, jei ne visi mieste gyvenantys žinojo, žinoti blush2.gif

Beje, kai buvau paauglė ir gulėjau ligoninėje, tai kaip ir įprasta vaikams, jei kas nors nepatinka, prasivardžiuodavom. Aš kadangi buvau neseniai girdėjusi tą istoriją, vieną berniuką pavadinau "Eik tu fekalija", jis man atkirto "O tu gvazdikas" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
nepazystu
Atsakyti
Ne nu cia geras - Fekalija lotuliukas.gif perskaiciau temos antraste galvoju reik pasiziureti kokios nuomones bus cia lotuliukas.gif Kaip tik dabar internete ieskau vardo drauges mergaitei, reikes pasiulyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Viena kart prie progos paklausiau CMB vedėjos ar gali būti toks vardas užregistruotas ir ji tai griežtai paneigė, na nebent kokios dar prieškario laikų bobulytės, bet ir tai labai abejotina, paprasčiausiai tikie vardai atsisakoma registruot, nes tai pažeistų vaiko ir žmogaus orumą. Na jei atsiranda kokie labai jau neišmanatys tėvai tai ir tarptautinių žodžių žodynas pasitelkiamas į pagalbą. Na jei vardas tik skamba kvailai, tenka registruot.

P.S ir nemanau kad 45m tai jau visiška bobulytė, nepatikėsi kiek čia tokio ir dar vyresnio amžiaus moterų lankosi
Atsakyti
biški gal ne į temą,bet...kai pirmą kartą(labai senai)išgirdau šį žodį pagalvojau,kad tai gėlės blush2.gif
Atsakyti