Įkraunama...
Įkraunama...

Vąšeliu vyrams

Labas mezgėjėlės 4u.gif

turiu prašymą - gal kuri savo "archyvuose" turi vyrams tinkamų vasarinių nertų bliuskučių ( ar kaip tiksliau pavadinti ) iš lino ? Vasara netruks ateit mirksiukas.gif
Iš anksto visoms dėkoju bigsmile.gif
Atsakyti
Labas visoms neriančioms!
Linksmas psl.,nieko nepridursi....Tik keistai skamba, kad vyras nertais rūbais -tai jau servetėlius, o megztais kas tada- staltiesius??? Ar kojinius?
Man tai labai gražu ir nerti ,ir megzti-tai juk mūsų rankų darbas,mūsų meilė ir šiluma...
Nors tema nelabai lankoma,bet gal kas matėt, neseniai per DANGŲ-2 rodė Joną iš Dangaus -1,tai jis vilkėjo toookį stiliovą nertinį su ilgom rankovėm, su kapišonu-iš koto galėjai išvirst...Superinis tiesiog,ir visai neatrodė jis kaip servetėlius...Ten raštas manau toks panašus būtų,kaip AURELA kad nėrė,irgi tokie panašūs ornamentukai įdėti, tik smulkūs rankogaliuose.....labai gražu,išties iki šiol nemaniau, kad galima tokį gražų nunert vyrui...juk mes nežadame savo vyrų rengt nuo galvos iki kojų nertiniais?Manau, vyras megztomis kelnėmis irgi nekaip žiūrėtųsi... Taigi, tokie mano pamąstymai...Su meile, saikingai, stilingai- juk norim, kad taip jie atrodytų!
Atsakyti
sveikutes, gal galite padeti, gal kas turit nertu vyrisku stringu shemute blush2.gif vaikinui noriu padovanoti. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2007 06 26, 15:40)
sveikutes, gal galite padeti, gal kas turit nertu vyrisku stringu shemute blush2.gif  vaikinui noriu padovanoti. tongue.gif


nustebino prašymas smile.gif

bet manau kad papraščiausiai pasiimi kitus stringus kaip pavyzdį ir pagal juos mezgi žemu stulpeliu analogą mirksiukas.gif
Atsakyti
Keliu temą tongue.gif gal kas ras kokių idėjų ax.gif .Norėčiau kokią kepšę nunarpliot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiotki @ 2008 07 02, 16:18)
Keliu temą  tongue.gif  gal kas ras kokių idėjų  ax.gif .Norėčiau kokią kepšę nunarpliot  rolleyes.gif



Vat kepšės nertos ir mano tėtis užsiprašė doh.gif bet tipo beretės rudeniui, gal kas turi kokią schemutę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 07 03, 19:06)
Vat kepšės nertos ir mano tėtis užsiprašė  doh.gif  bet tipo beretės rudeniui, gal kas turi kokią schemutę  ax.gif

Aš saviškiui be schemutės nėriau blush2.gif . Pasidėjau prieš nosį "tikrą" ir, kaip sakoma, "COPY-PASTE" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta_Š @ 2008 07 04, 12:11)
Aš saviškiui be schemutės nėriau  blush2.gif . Pasidėjau prieš nosį "tikrą" ir, kaip sakoma, "COPY-PASTE"  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif net susijuokiau COPY PASTE tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 07 04, 14:58)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  net susijuokiau COPY PASTE  tongue.gif

va toki dzemperi neriau vaseliu:
user posted image
Atsakyti
keliu tema.Gal kas turit daugiau schemuciu.Kitai vasarai maniskis noretu kazko.Pajury gal ir nesiotu kazka vyrisko biggrin.gif
Atsakyti
mieste mačiau vaikiną su nerta ranku darbo sportinio stiliaus maikute be rankovių labai iš pirmo žvilgsnio panaši buvo i ta tokią kaip apatinę nu ta prasme kad nugaroj daugiau išimta ne ties pečiais, tai kažko tokio užsimaniau ir aš savo vyrui gal kuri turit tokio tipo maikės iškarpą ar ką nors panašaus? o nerta buvo manau kad iš irisų o raštelis tai labai paprastas stulpelis su užmetimu viena pynutės kilpelė...
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2005 06 22, 13:33)
Aš tai tokius nertinius vyrams žinau.....


wink.gif

nu ciqa geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
user posted image
va tokie vyrams turbut patiktu lotuliukas.gif
beje sumasciau toki nunert metu vestuviu proga,su ta mintim kad nevisada megstu kai prie manuju glaudzias,ypac kai laukiuosi,tai va bus jam kur po darbu pavargusia galva priglaust lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 30 liepos 2009 - 08:20