Įkraunama...
Įkraunama...

Vąšeliu vyrams

Oi, merginos, negasdinkit su tais vaseliu apmegztais vyrais. O tai man primena toki vaizdeli... Vienzo, Palanga, kokie 1995 metai. Tauta sklaidosi nuo tilto, nuleidus saule. Zmoniu daug, eini ne kokiu greiciu, kokiu noretum, o tokiu, kokiu minia eina. Ir pries mus eina toks vyriskis su zmona, pagyvenes, kokiu 50 metu. Ir atrodo poreles apranga taip. Boba normali, bobiskai, kaip dera senai tarkai, su kazkokiu sijonu, su kazkokia maike, su skrybele ten kazkokia... O diedas originaliai. Vaseliu nertos kelnes, lininiu siulu, naturalios spalvos, vaseliu nerti marskineliai, kiaurarastiniai tokie, sviesesni, vaseliu nerta kepure, dar kito atspalvio, kito rasto, vaseliu nerta terba su kazkokiu ten ranksluosciu... biggrin.gif Tik vieni sandalai fabrikiniai, dar tarybinius laikus menantys biggrin.gif Vienzo, pasidabino zmogus kurorte biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nu ne vyras, o tiesiog servetelis koksai tai biggrin.gif Nuo zodzio servetele biggrin.gif O boba, tai kad bent ka nerto ant saves turetu. Tai vilkausi paskui juos, ko gero, iki pat Vytauto ir ismasciau tris versijas:
1) Jo boba kobra. Mezga is neturejimo ka veikt ir savo diedui viska mauna... Net kelnes numezga, blyn laugh.gif kad butu jai amzinai dekingas.
2) Jo boba kobra. Nenori vyrui nieko gatavo pirkt, tai geriau vargs, megs. Sau tai nusiperka... biggrin.gif
3) Gal ten visai ne jo boba? O meiluze. Jo boba irgi tokia pati visa nerta kaip serevetele vaiksto... biggrin.gif Ir nekeista, kad jis ta meiluze susirado... biggrin.gif


Va... biggrin.gif
Atsakyti
Noa aciu uz gero humoro doze tongue.gif Ech... nebeuzeinu as i temas kuriose tu buni tai ir pasijuokti iki asaru nebeiseina.
Atsakyti
Humoro?! Koks cia tau humoras, cia gryna tragedija laugh.gif

Tu isivaizduok, kaip tas dedule i darba eina. Vaseliu nerti marskiniai, kostiumas, kaklaraistis... biggrin.gif Portfelis... biggrin.gif Puskojines biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Da tarybiniais laikais ishleistoje knygoje skaiciau, kad vasheliu vyrams rubu geriau nenerti, nes apnerti vyrai atrodo moterishkai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 01 23, 22:35)
Humoro?! Koks cia tau humoras, cia gryna tragedija laugh.gif

Tu isivaizduok, kaip tas dedule i darba eina. Vaseliu nerti marskiniai, kostiumas, kaklaraistis... biggrin.gif Portfelis... biggrin.gif Puskojines biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Dar reikia įsivaizduoti, kad tas dedulė maudydamais "palangos jūroj" smile.gif , vilkėjo vąšeliu nertas glaudes ar kažką tai panašaus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgana @ 2005 01 24, 21:52)
Dar reikia įsivaizduoti, kad tas dedulė maudydamais "palangos jūroj"  smile.gif , vilkėjo vąšeliu nertas glaudes ar kažką tai panašaus  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


... graziai turbut atrode rolleyes.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 01 24, 19:46)
... graziai turbut atrode rolleyes.gif

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


...mezgeju svajoniu vyras wub.gifwub.gif wub.gif .... nereju, gal tiksliau biggrin.gif
Atsakyti
mergaites, lengvai ne y tema..

scarlett: nu tu auxas tiesiog wub.gif wub.gif wub.gif ish tu paskutiniu vyrui vienas "gal ir nieko" o kitas "puse velnio, bet neshiotu" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

jei dar kas ka rasit, kraukit butinai wink.gif
Atsakyti
Man irgi nepatinka, jeigu vyras nuo galvos iki kojų apnertas.
Beeet... tinkliniai ninerti, berankoviai marškinėliai ant įdegusio, pasportavusio kūno labai neblogai atrodo. Aš tokių marškinėlių savo vyrui neneriu, nes jis nenešiotų, bet jeigu dailus kūnas prie lininių, lengvų, vasariškų kelnių manau, kad labai neblogai atrodytų.
Atsakyti
Oi maniškis turbūt pažiūrėtų į mane savo gražiomis akytėmis klausiančiu žvilgsniu..... "gal tau motin visai pasimaišė?????????"

nono.gif
Atsakyti
Aš tai tokius nertinius vyrams žinau.....

user posted image

wink.gif
Atsakyti
blink.gif manau saviškius reiktų gerokai pavaikyt kol užmautum laugh.gif
Atsakyti