Įkraunama...
Įkraunama...

Stiklo dirbiniai -"namų" sąlygomis

QUOTE(ilja @ 2009 06 17, 11:07)
Aš ir labai svajoju pabandyti lampworking, bet kai paskaičiavau kiek kainuotų viską susipirkus, noras pradeda bėgt... ax.gif bet ir vėl grįžta biggrin.gif
Kokį degiklį tu naudoji? Dujas Senukuose perki?



nesuprantu iš kur jūs traukiat tą milžinišką kainą g.gif dekupažas kainuoja žymiai brangiau...
apie degiklį jau rašiau... paprastą iš senukų... tokį, į kurį įsistato apvalus mažas dujų balionėlis... man kainavo 35 lt degiklis, balionėlis kainuoja apie 5 lt, man tokio degiklio per akis pakanka šiam etapui... kol neturiu atskiros dirbtuvės...

Atsakyti
QUOTE(žebenkštytė @ 2009 06 17, 11:55)
nesuprantu iš kur jūs traukiat tą milžinišką kainą  g.gif  dekupažas kainuoja žymiai brangiau...
apie degiklį jau rašiau... paprastą iš senukų... tokį, į kurį įsistato apvalus mažas dujų balionėlis... man kainavo 35 lt degiklis, balionėlis kainuoja apie 5 lt, man tokio degiklio per akis pakanka šiam etapui... kol neturiu atskiros dirbtuvės...

Baltaxia buvau, tai prigąsdino, kad su paprastu degikliu tik medžiagos gadinsis, juoduos stiklas ir nieko nesigaus. O kai paskaičiavo ko reiktų, tai susidarė bemaž 2000 Lt doh.gif Bet jei tinka paprastas degiklis ir balionas, ryt lėksiu pirkt ir bandyt bigsmile.gif Dėkui už konsultacijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2009 06 17, 13:59)
Baltaxia buvau, tai prigąsdino, kad su paprastu degikliu tik medžiagos gadinsis, juoduos stiklas ir nieko nesigaus. O kai paskaičiavo ko reiktų, tai susidarė bemaž 2000 Lt doh.gif Bet jei tinka paprastas degiklis ir balionas, ryt lėksiu pirkt ir bandyt bigsmile.gif Dėkui už konsultacijas 4u.gif



tas tiesa, kad juoduoja stiklas (bet ne visi stiklai juoduoja, ne nuo visu duju ir tt... ) bet man ir tas pajuodavimas kartais yra privalumas... na tarkim, šiaurėspašvaistė nusipirko degiklį iš Baltaxijos už 160lt, aš atidėjau tą degiklio pirkimą tam laikui, kai jau tikrai 100 procentu žinosiu, kad negaliu be stiklo gyventi ax.gif

topex firmos degikli nusipirkau neseniai "moki vezi" uz mazdaug 35lt, su juo man juoduoja labiau... o turiu dar viena, nepamenu firmos, su juo nejuoduoja...
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2009 06 17, 13:59)
Baltaxia buvau, tai prigąsdino, kad su paprastu degikliu tik medžiagos gadinsis, juoduos stiklas ir nieko nesigaus. O kai paskaičiavo ko reiktų, tai susidarė bemaž 2000 Lt doh.gif Bet jei tinka paprastas degiklis ir balionas, ryt lėksiu pirkt ir bandyt bigsmile.gif Dėkui už konsultacijas 4u.gif


Na va, man su prastu degikliu (nežinau, gal dujos prastos), visas stiklas tapo vienos pilkai juodos spalvos. Dvi lazdeles jau suvariau į šiukšlių dėžę biggrin.gif

O tas degiklis iš Baltaxios geras? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilko Namai: 18 birželio 2009 - 08:33
QUOTE(Šilko Namai @ 2009 06 18, 09:32)
Na va, man su prastu degikliu (nežinau, gal dujos prastos), visas stiklas tapo vienos pilkai juodos spalvos. Dvi lazdeles jau suvariau į šiukšlių dėžę  biggrin.gif

O tas degiklis iš Baltaxios geras?  g.gif

O iš kur degiklį pirkai?

tikrai, o kaip tas degiklis iš Baltaxios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2009 06 18, 09:32)
Na va, man su prastu degikliu (nežinau, gal dujos prastos), visas stiklas tapo vienos pilkai juodos spalvos. Dvi lazdeles jau suvariau į šiukšlių dėžę  biggrin.gif

O tas degiklis iš Baltaxios geras?  g.gif



turbūt įsigijai tą perlinį stiklą... na tokios baltos, žydros gelsvos lazdelės... šitie su paprastu degikliu juoduoja... nusipirk skaidrių spalvų - mėlyna nė biškio nejuoduoja, ta violetinė iš kurios darau gervuoges nejuoduoja... daug yra spalvų kurios nejuoduoja... Šilko Namai, tik nebandyk mesti to reikalo schmoll.gif , viskas pavyks... na man dveji metai praėjo, kol stiklą prisijaukinau...

Baltxijos degiklis tai ir yra būtent skirtas stiklui, jis tikrai yra geras
Atsakyti
QUOTE(žebenkštytė @ 2009 06 18, 22:42)
Baltxijos degiklis tai ir yra būtent skirtas stiklui, jis tikrai yra geras

O šitam degikliui dujas irgi reiktų kur nors specialiai pirkt, ar tinka tos iš senukų?
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2009 06 18, 22:53)
O šitam degikliui dujas irgi reiktų kur nors specialiai pirkt, ar tinka tos iš senukų?



šitam degikliui reikia priedų kaip tarkim jei nusiperkate dujinę viryklę... na žarnos, baliono su dujomis, reduktoriaus, jokių paslapčių, dauguma vyrų tą išmano, man pačiai tai per sudėtinga, todėl džiaugiuosi savuoju degikliuku ax.gif
šiaurėspašvaistė įsigijo jį, ir va puikiai lydo, gražūs stikliukai, tai reiktų į ją kreiptis jau detalių, kaip ten ką su kuo jungti ir pan...
Atsakyti
QUOTE(žebenkštytė @ 2009 06 18, 22:42)
turbūt įsigijai tą perlinį stiklą... na tokios baltos, žydros gelsvos lazdelės... šitie su paprastu degikliu juoduoja... nusipirk skaidrių spalvų - mėlyna nė biškio nejuoduoja, ta violetinė iš kurios darau gervuoges nejuoduoja... daug yra spalvų kurios nejuoduoja... Šilko Namai, tik nebandyk mesti to reikalo  schmoll.gif , viskas pavyks... na man dveji metai praėjo, kol stiklą prisijaukinau...

Baltxijos degiklis tai ir yra būtent skirtas stiklui, jis tikrai yra geras


Bandžiau ir skaidrų, bet pajuodavo sad.gif Jaučiu temperatūros mažai, ilgai kaitinu, sudega.
2 metai- eina peklon biggrin.gif Nemesiu, noriu savo apyrankę pasidaryt, tai teks pasikankint. Namuose bijau daryt, tikrai, kartais stiklai į šonus laksto (jei temperatūrų skirtumas susidaro), tai kaime darau. mirksiukas.gif
Ačiū už patarimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2009 06 19, 13:22)
Bandžiau ir skaidrų, bet pajuodavo sad.gif Jaučiu temperatūros mažai, ilgai kaitinu, sudega.
2 metai- eina peklon  biggrin.gif  Nemesiu, noriu savo apyrankę pasidaryt, tai teks pasikankint. Namuose bijau daryt, tikrai, kartais stiklai į šonus laksto (jei temperatūrų skirtumas susidaro), tai kaime darau. mirksiukas.gif
Ačiū už patarimus  wub.gif


na dveji metai, nes nieks man negalėjo nieko patarti... mirksiukas.gif žodžiu ir skaidrūs kai kurie pajuoduoja... na jei taip įmestum foto savo stiklo lazdelių ir degiklį... būtų laabai neblogai... manasis degiklis ir darbo vieta:
user posted image

stiklas sproginėja jeigu per greitai kiši jį į liepsną.. reikia labai pamažu kaitinti pradžioje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žebenkštytė: 19 birželio 2009 - 13:11
o man idomu kokias stiklo lazdeles geriausia pirkti? g.gif kazkada gyvenime teko zaisti pas viena stikliste. ir vat noriu vel atgaivinti si reikala. viska lyg ir turiu bet su tom stiklo lazdelem man neaisku blush2.gif o baltaxia visada buna lazdeliu? ta prasme ar jiems reikia pasiskambinti pries vaziuojant?? nes esu vilniete, tai veltui temptis i vilniu ir grizt tusciom kazkaip nesinori blink.gif
Atsakyti
Dažnai neturi to ko reikia, būtinai pasiskambink.
Atsakyti